Септемврийски майчета без страх, мили бебенца ще имат пак :)

  • 18 420
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 919


Добро утро момчета  Hug

# 61
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ей, слаба работа, дойде време за следобено кафе, а никой не сервира



Хайде, за всеки по едно!

Като заговорихте за годишнини, сега ще поровя да видя на коя дата се запознахме с любимия, защото не помня, а тази година стават десет години  Shocked- ако ги доживея  Mr. Green

Ние се обзаведохме с две нови техники- скутер Yamaha 250 и тук също- с който мъжа ми ме прецака, защото трябва да изкарам книжка, че е 250 кубика и може би най- якото АТВ- Kawasaki KFX 700- 700 кубика, което аз вече подкарах  Joy Още една две снимки за любителите  Mr. Green

Не сме добре и двамата,ама карай, на дърти години подкарах екстерми....

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 14:38 от Пипи_лота

# 62
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Пипилотооо, колкото повече удъртЕваш толкоз повече ми харесваш  Joy Joy Joy Joy  Twisted Evil
Мариска, душо роднинска , как си бре на таз родна територия , нищо не мъцваш  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 919


Да наблегнем на закуската тази сутрин Mr. Green

# 64
  • Мнения: 5 393
Добро утро момичета Hug

Днес съм си вкъщи с Иво, че още кашля като магаре ooooh! Пи Сумамед 3 дни, ще видим дали ще подейства. Взех направление за УНГ ,другата седмица ще го водя да видят сливиците.

Пипилоткееее- ше ме уморите Joy Страхотни машини са Peace

АниК- и аз рядко се деля от Иво и ми е странно като нее  около мен.Но наистина ще му е по-добре на Габчо.Аз чакам с нетърпение баща ми да си вземе отпуска(ако вземе де) и да го закара на вилата за 1-2 седмици.

Всички болни дечица да оздравяват Praynig

Приятен ден Heart Eyes Hug

# 65
  • Мнения: 1 599
привет и от нас
Ние от както сме си дошли, не можем да изтрезнеем (буквално) Joy тежко е положението
Мислим другата седмица да ходим на планина, но с тези дъждове не знам как ще е...
Мечо, дано да му мине по-бързо на Иво. Да не е някаква алергия това неговото?
Ние ще се организираме ли да се видим някой ден  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 529
Здравейте дами  Hug

АниК, макар и на ГОЛЕМИ патерици: Честит рожден ден  Heart Eyes  bouquet  Hug Бъди все така борбена, все по-уверена и много обичана   bouquet  bouquet

Мечи, ДАрко изкара нещо подобно, така и не разбрах какво беше, но кашлицата определено беше упорита. Каквото и да му даваш на Иво, вкарай и противоалергичен сироп (аз давам Аериус) и то поне 20 - 30 дни, независимо че се е излекувал.

Аз днес ще пращам Дари на Сандански за една седмица с леля му на мъжа ми и ми е доста  Confused криво.

Съни май се пече вече на моренцето, а  Whistling

Иначе съм се издула като плондир и това ме влудява. Пук сутрин  Sick и вечер  Sick и през деня ми се спи, нали кафенцето бая съм намалила. За гроздови сокчета хич не ми говорете  Joy Joy Само че с цигарите е мъка. Много ми се пуши и затова вечер лягам рано, за да си сънувам че пуша и ми е гот  Joy hahaha

 

# 67
  • Мнения: 3 595
О, Галче  Hug ще мине само погали малката шушулка и стискай зъби още малко Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 5 393
Добро утро момичета! Hug



Галче-дано скоро да ти мине гаденето Hug

Марис-  главите не ви ли болят? Joy Хайде да се организираме наистина- ще се радвам много, и този път ще направя всичко възможно да дойда.

# 69
  • Мнения: 919
Добро утро момичета,
Аз така и не оздравявам, но по-важното е, че Вероника е здрава и е на рожден ден. Поканиха ни на детски рожден ден от 11 часа, а ние двете се събудихме в 10.58  Sick Баща й беше подобаващо навикан защо не ни е събудил по-рано и изпратен на детския рожден ден с поръчение какви подаръци да купи. Довечера отново сме на рожден ден, но на големи хора Mr. Green Дано не се оспим и за тогава Wink Което ми напомня, че  въпреки болестта ми снощи до 24 часа пиех водка с ред бул на друг рожден ден Joy Joy Joy
А сега гърлото и носа са ми по-зле от началото на седмицата Mr. Green

Галче, сложи една красива лентичка в подписа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хайде до после  bouquet

# 70
  • Мнения: 467
Ето нещо за свободни жени ( със свободно време да се разбира), бих отишла, но съм възпрепятствана точно утре. Предполагам, че ще е забавно:-)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=303908.0


Гал, аз май само не съм честитила Confused Лека безпроблемна бременност и също такова раждане:-) Резултата вече сме го виждали, перфектен е!:-) Сега и една мацка да изравните силите вкъщи!:-)

Пипиоле, съчуствам ти и аз се тръшнах последните дни. Ангина с грипни нюанси и прорастващ мъдрец... #Cussing out Sick Twisted EvilКеф отвсекъде, добре, че поне хрема нямам. И детето е добре.

# 71
  • Мнения: 823
Което ми напомня, че  въпреки болестта ми снощи до 24 часа пиех водка с ред бул на друг рожден ден Joy Joy Joy


Така се морят болести, Поли, така  Mr. Green Mr. Green

Малко снимки на моето гардже Simple Smile http://pepasp.multiply.com/photos/album/26/Theo_chete Много са еднакви, защото са правени докато ''чете'' книжката си преди сън  Mr. Green

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 15:52 от Makeda

# 72
  • Мнения: 3 595
много е хубав Пепе

# 73
  • Мнения: 919

Подкрепям  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 599
Добро утро Simple Smile
Мечо, не само че боли глава , ами ми е вечно лошо от недоспиване  Joy
Пепа, Тео е голям сладур! аз искам да снимам с камера Ади как разказва вечерната приказка, защото си умираме от смях  Mr. Green
Ние вчера бяхме на Мечо Пух и беше много хубаво! На Ади много му хареса и издържахме целите 90 мин! Много съм доволна 

Общи условия

Активация на акаунт