МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ КАК ЗАБРЕМЕНЯХТЕ И КОЛКО ВРЕМЕ ЧАКАХТЕ?

  • 52 775
  • 192
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 83
На 3-ия месец бебеправене.Преди това пиех хапчета.Късмет и на теб Hug

# 76
  • Мнения: 610
Планирано на 2рия месец.Успех и на вас!  bouquet

# 77
  • Мнения: 718
Като решихме да правим бебе и си взех тестове за овулация, секс през фертилните дни и стана още от първия опит.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И при мен така. Peace

# 79
  • Мнения: 864
С любов и секс  Peace

# 80
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Беше непланирано  Crazy Късмет и скоро да се похвалиш Peace

# 81
  • Канада
  • Мнения: 494
Първия път стана на третия,четвъртия месец,а втория беше изненада:)
Късмет ти желая и дано скоро се похвалиш. Hug

# 82
  • Мнения: 693
При нас се получи бързо. Желая ти скоро да се сдобиете с прекрасна рожба  Praynig

# 83
  • Мнения: 3 595
Първия път след 5 месеца, вече си мислех, че има проблем и видях две чертички. Втория път стана веднага. Успех    Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 7 097
Не сме чакали, защото стана от раз. А как точно, мисля, че всеки знае...

# 85
  • Мнения: 23
Aз имах проблеми със щитовидната жлеза и ни отне повече от 2 години и забременях разбира се точно тогава когато бях спряла да се надявам Peace

# 86
  • Мнения: 11 036
И двата пъти планирано. Първия път от раз, втория - след 7 месечни опити.
Късмет и на теб  Peace

# 87
  • Мнения: 2 849
Првия път от раз ,втория път след 6 месеца опити .
Купи си тестове за овулация,настой се на бебешка вълна и ще стане.Има много полезна информация в библиотеката на ;искам бебе;

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Ние също искахме бебче и след около 4 или 5 месеца опити резултата дойде.Но аз се бях психясала да чета разни статии какво да правя,да пия-вдигах краката след секс,ядях сладолед,пиех фолиева киселина,спрях да пуша и забременях.Не знам,може би е случайност това със сладоледа,но наистина последния месец преди да забременея много ми се ядеше сладолед и го правех.Може и да си внушавам,но пък опитай.И това го казвам при положение,че ако са минали 7-8 месеца вече е нужно да се ориентирате към специалист и ако той е установил,че няма причина ,поради която да не се забременее,тогава да действате на спокойствие.

# 89
  • Мнения: 1 931
И двата пъти непланирано
И при нас така.

Общи условия

Активация на акаунт