Хобити, хайде да организираме благотворителен търг с наши произведения!

  • 4 834
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Ще се включа с удоволствие, още повече след като видях базарите за Коледа и Велик ден. Може да помолим за помощ (по отношение на организацията) майките от ДБМ. Те все пак имат доста опит в организирането.

ЧУТ-ЧУТ Помооощ!

# 16
  • Мнения: 397
Аз също съм за,с двете си ръце, ако трябва ще науча още някое ръкоделие.....

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не разбрах за онлайн търг ли става въпрос?
Подкрепям идеята и обмислям как да се включа. Имам някои идеи, но ако е кратък срока не съм сигурна че ще мога да се организирам. Все пак на един търг винаги има две страни - продавачи и купувачи, така че всеки който има желание да помогни ще си намери място независимо от това дали има сръчни ръце или щедро сърце.   bouquet

# 18
  • Мнения: 624
Благодаря на всички Ви!
За сега всичко е само една идея, но вече виждам, че ще може да се осъществи!  Heart Eyes
Който с каквото може да помага, защото нямам никакъв опит в организирането на такива мероприятия, просто ми хрумна идеята и я споделих.

babche, ако познаваш някого от ДБМ, помоли ги да ни помогнат. Аз писах на едно от момичетата към save-darina.
Конкретно идеята ми е да се организира този търг точно във форума БГ-Мамма.

# 19
  • Мнения: 116
Здравейте, и аз нямам опит в организирането на търгове, но щом ще бъде online нещата значително се опростяват.
Ако администраторите на BG mama са така любезни, могат да направят страница в която да качат снимки на наши произведения с цени и начин за покупка, както се купува книга например. да се посочат сметките на детето, предполагам че има такава за набиране на срества и да упоменат че куриерските разходи са за сметка на клиента.
Под всяка снимка да има каталожен хомер и при превод да се посочва и номера.
По този начи единствено трябва да уточним адрес на който ние да изпратим изделията, където ще се ангажират да ги изпратят на клиента и edin email адрес на който да изпращаме сниките.
на каква цена ще се продават изделията смятам вие да определите, защото аз няма никава предства.

По този начин търга може да стартира още утре и ето и моята снимка за него.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246381&photo=39
Трябва само да помислим как да наберем повече аудитория.

И сега ми хрумна: може да се посочи първоначална цена и да има начин да се наддава, това зависи от умението на този който прави страницата.
След това в нашия форум ще поздравим този койтое събрал най-много пари Laughing

# 20
  • Мнения: 116
На първенеца ще направя подарък лично от мен, работя по него..
Така че ЗАДЕЙСТВАЙТЕ СЕ МАМИ!

# 21
  • Мнения: 192
 Laughing това си е стимул,хехе браво браво !!!

# 22
  • Мнения: 624
ramatahata, страхотни идеи!   bouquet

И сега ми хрумна: може да се посочи първоначална цена и да има начин да се наддава, това зависи от умението на този който прави страницата.
След това в нашия форум ще поздравим този койтое събрал най-много пари Laughing

Именно, трябва да има възможност да се наддава. Идеята ми е участниците да се забавляват. Трябва да може да се обсъждат изделията. За това може да се обединят в някаква тема или нещо такова.
Давайте още идеи! И кой с каквото може да помага.

П. п.  Аз се занимавам с пирография и днес имам малко свободно време, обработила съм едни материали за пирографията, но още не мога да реша какво точно да нарисувам. Дървото е доста интересен материал, защото в някои случаи не аз решавам какво да рисувам, а то  определя.  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 835
Записвам се. Идеята да има постоянен арт базар (под някаква форма), в полза на децата, много ми харесва.
Аз имам една идея много отдавна, която все отлагам, сега се надявам заедно с вас най-накрая да я направя.
Искам с децата от два дома, заедно да творим разни неща. Рисунки с бои, моливи, пастели, апликации с всякакви материали, мартеници, фигури от глина, картички..........и т.н....хиляди неща могат да се правят. Идеята ми е, именно с тези неща да участваме на арт базара и събраните средства да отидат за децата, които са изработили нещата, за дома. Могат да им се купят играчки, дрешки, книжки или нови материали, с които да изработват други красоти. Така хем ще усвояват изключително полезни за тях умения, хем ще има конкретна цел, която ще им е стимул, ще се стараят, ще се радват, че са сътворили нещо, което е било харесано и е зарадвало някой друг.
Бих участвала и с нещо свое също, но това е ясно.

# 24
  • Мнения: 338
браво, страхотни идеи има, браво на всички.

искам да кажа, че аз съм писала на Часът на мама (за да не се дублираме с някой).

# 25
  • Мнения: 5 877
Записвам се. Идеята да има постоянен арт базар (под някаква форма), в полза на децата, много ми харесва.
Аз имам една идея много отдавна, която все отлагам, сега се надявам заедно с вас най-накрая да я направя.
Искам с децата от два дома, заедно да творим разни неща. Рисунки с бои, моливи, пастели, апликации с всякакви материали, мартеници, фигури от глина, картички..........и т.н....хиляди неща могат да се правят. Идеята ми е, именно с тези неща да участваме на арт базара и събраните средства да отидат за децата, които са изработили нещата, за дома. Могат да им се купят играчки, дрешки, книжки или нови материали, с които да изработват други красоти. Така хем ще усвояват изключително полезни за тях умения, хем ще има конкретна цел, която ще им е стимул, ще се стараят, ще се радват, че са сътворили нещо, което е било харесано и е зарадвало някой друг.
Бих участвала и с нещо свое също, но това е ясно.
Много ми харесва идеята. Мога да водя някакви такива занятия.

# 26
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодаря на всички Ви!
За сега всичко е само една идея, но вече виждам, че ще може да се осъществи!  Heart Eyes
Който с каквото може да помага, защото нямам никакъв опит в организирането на такива мероприятия, просто ми хрумна идеята и я споделих.

babche, ако познаваш някого от ДБМ, помоли ги да ни помогнат. Аз писах на едно от момичетата към save-darina.
Конкретно идеята ми е да се организира този търг точно във форума БГ-Мамма.

идеята е страхотна  bouquet

Имаме опит с организирането на такива инициативи HugМолбата ми е някой да се свърже с мен на 0888 849803 PeaceНямам много време за форумите Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 116
Pasiflora свърза ли се с Lavender
ако не кажи

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
И аз се включвам, щом е изцяло благотворително, ще следя а и вече имам някои готови неща

# 29
  • Мнения: 624
Pasiflora свърза ли се с Lavender

Да, свързах се с нея.
Каза ми, че трябва да се уточни за кого конкретно ще отиват средствата и да се поиска разрешението на съответната организация или на родителите на детето.
Трябва да се свържем и с Mamma, за да разреши във форума да се проведе такъв търг.
 

Общи условия

Активация на акаунт