Как поддържате петите си?

  • 6 007
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 231
Един път седмично ползвам пемза или понякога я замествам с ексфолиант за крака и после кремче и нямам проблеми.....на педикюр никога не съм ходила   Confused

# 46
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз ползвам всяка вечер едно кремче на Орифлейм - Foot cream http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu= Много е приятно и омекотява сухата кожа.
За освежаване имам друг, пак на Орифлейм - Foot end Leg gel http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

# 47
  • София
  • Мнения: 6 559
и аз като повечето мацки:
1. педикюр - веднъж месечно
2. торкам ги чат пат с пила за пети и ексфолиант .... за лице  Embarassed, защото все не се сещам за си купя.
3. от 3-4 дни ползвам новия крем на др. шол,защото имах една черта на едната пета, заплашваща да стене цепка - кремът е пИрфектен Peace

# 48
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
и аз като повечето мацки:
1. педикюр - веднъж месечно
2. торкам ги чат пат с пила за пети и ексфолиант .... за лице  Embarassed, защото все не се сещам за си купя.
3. от 3-4 дни ползвам новия крем на др. шол,защото имах една черта на едната пета, заплашваща да стене цепка - кремът е пИрфектен Peace
koi krem, zashtoto v metro vidiah niakolko
sujaliavam za latinicata

# 49
  • Nice / France
  • Мнения: 225
и аз като повечето мацки:
1. педикюр - веднъж месечно
2. торкам ги чат пат с пила за пети и ексфолиант .... за лице  Embarassed, защото все не се сещам за си купя.
3. от 3-4 дни ползвам новия крем на др. шол,защото имах една черта на едната пета, заплашваща да стене цепка - кремът е пИрфектен Peace
koi krem, zashtoto v metro vidiah niakolko
sujaliavam za latinicata
Да, моля те кажи кой точно е крема.

# 50
Здравейте ,да ви кажа една бабина рецепта за меки пети-
Сварявате едно кафе на джезве и след изчаквате малко да се охлади.
Потапяте краката докато изстине ,но го слагате с утайката.Измивате
крачетата и ги намазвате с крем Витасин има го във аптеките.Ако го правите поне 2
пъти седмично ви гарантирам меки пети още 2-та седмица.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 559
Кремът на д-р Шол е този от рекламите по билбордовете - гладки пети за 7 дни LaughingCracked Нееl Repair Cream.Около 7 лв. струва в Метро

# 52
  • Мнения: 186
Кремът на д-р Шол е този от рекламите по билбордовете - гладки пети за 7 дни LaughingCracked Нееl Repair Cream.Около 7 лв. струва в Метро
Кремчето е супер.Ползваме го с мъжа ми и сме много доволни.Наистина има резултат.

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Кремът на д-р Шол е този от рекламите по билбордовете - гладки пети за 7 дни LaughingCracked Нееl Repair Cream.Около 7 лв. струва в Метро
Кремчето е супер.Ползваме го с мъжа ми и сме много доволни.Наистина има резултат.

В аптеките има ли го

# 54
  • София
  • Мнения: 1 626
Айде и аз да нахваля Орифлейм.
Ползвам пилата и охлаждащото кремче с диня.
Нямам проблеми в момента. След раждането кожата ми беше станала доста суха, на цялото тяло. И на петите се отрази. Бяха почнали да драскат направо.

# 55
  • Мнения: 186
Кремът на д-р Шол е този от рекламите по билбордовете - гладки пети за 7 дни LaughingCracked Нееl Repair Cream.Около 7 лв. струва в Метро
Кремчето е супер.Ползваме го с мъжа ми и сме много доволни.Наистина има резултат.

В аптеките има ли го
Не знам.Аз го купих от "Раковска",малко преди да излезеш на "Патриарха" има едно магазинче за обувки и там продават всички продукти на "Шол".

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Кремът на д-р Шол е този от рекламите по билбордовете - гладки пети за 7 дни LaughingCracked Нееl Repair Cream.Около 7 лв. струва в Метро
Кремчето е супер.Ползваме го с мъжа ми и сме много доволни.Наистина има резултат.

В аптеките има ли го
Не знам.Аз го купих от "Раковска",малко преди да излезеш на "Патриарха" има едно магазинче за обувки и там продават всички продукти на "Шол".

Към френската гимназия ли

# 57
  • Мнения: 776
Един път седмично ползвам ексфолиант за крака, след което отмивам продукта и търкам с пемза или пила на Ейвън ( и двете не вършат никаква работа Peace или може би аз не търкам силно Tired) Всеки ден ползвам крем за крака - в момента всичките са ми на Ейвън. Не са лоши, но и не са нещо особено. Също пръскам със спрей на Шол, от който съм много доволна Hug Така полаганите грижи не смятам, че са достатъчни, затова от време на време, ако се случи петичките ми да започнат да загрубяват, прибягвам до една бабина рецепта, която е неприятна, но с много добър ефект: от вечерта си намазвам краката с оцет, като на петите слагам напоени тампони, увивам добре и слагам памучни чорапки. Преспивам и на сутринта с пила започвам да търкам на проблемното място, мъртвата кожа пада мигновено. Препоръчвам за много проблемни пети Peace
Последният път, като бях в Метро, го нямаше прословутия крем, който обсъждате, кажете от къде другаде може да се закупи? Rolling Eyes Praynig

# 58
  • Мнения: 186
Да,тръгваш по посока на Френската гимназия,след Славейков малко по-нагоре.

# 59
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Аз ходих в Метро на 03.06. и имаше доста кремове на Шол - поне 3 вида и аз се поколебах от кой да си взема, а и бързахме та нямах време да чета описанията на продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт