LaRedoute.fr - 66 - Обсъждане. Всичко за поръчката!

  • 36 607
  • 776
  •   2
Отговори
# 705
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Не помня дали е обсъждан този сутиен, но е страхотен, вече имам син, ще си поръчам и бял.
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7349459& … ue&ksource=-1

# 706
  • Мнения: 1 251
вчера получих колета от 3.05,доволна сьм.ето реални снимки.
Доволни ли сте от това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=254927&photo=7 и за колко време ви го доставиха?  bouquet
И ако не е таина как си спечелила всички тези играчки от тази игра?  bouquet

Аз също го чакам за на малкия рождения ден, дано дойде дотогава, а само да ви кажа, че същото го продават в един онлайн магазин-български естествено-за 350 лева #Crazy #Crazy

# 707
  • into the blue
  • Мнения: 771
Някакви отзиви за тези чехли?

# 708
  • Мнения: 9
Момичета, днес съм на работа цял ден. Утре ще дам размери и снимки.

ще започва ли намалението то 15.06 или ще чакаме още Rolling Eyes Grinning


Какво намаление?

Е, как?! Минат не минат 5 страници и някой започва да се чуди кога е намалението  ooooh!

За намалението, за което пише в 1-вия пост на темата ли питате?.  Mr. Green

да, точно за него.Не трябва ли да бъде след 15.06??

Вени, опитах се най-тактично да намекна, че ако прочетеш 1-вия пост на темата, ще разбереш точно кога е намалението.
Тъй като очевидно нямаш намерение да го направиш, защото е по-лесно да питаш, аз ще ти отговоря: намалението започва на 9-ти юли и ще продължи точно 1 месец - до 9-ти август.
И сега не ми се сърди, че ти държа тон. Това се отнася за всички, защото ние, които пишем редовно в тази тема, си правим труда да събираме информация и да ви я напишем на куп, за да ви улесним максимално и да нямате проблеми. И когато някой не желае или отказва да чете, започваме да си задаваме въпроса, аджеба защо го правим и кому е нужен целия труд, който се хвърля!

Извинявайте за безпокойството!Четох го и това което ми е останало в главата беше 15.06.Много ти благодаря за любезното отношение.А това, че събирате инфо и ни я поднасяте на куп не ти дава право да се държиш така, още повече че всеки помога с каквото може.Надявам се един ден и аз да мога да ти помогна.Още веднъж извинявай........
 Stop

# 709
  • Мнения: 5 790
Бях достатъчно любезна, за да те помоля да прочетеш 1-вия пост. Ако го беше направила, със сигурност нямаше да пропуснеш големите, червени букви, с които са написани датите на двете намаления през годината. А и освен това ти отговорих ясно и точно.
Просто продължавам да недоумявам как на някои хора дума на въпреки не можеш да им кажеш под каквато и да е форма. Съжалявам, не съм се държала нито лошо, нито съм те обидила. Просто помолих да бъдеш така добра да прочетеш.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 740
Алекс, благодаря ти за пуловера и за хубавите теми  bouquet

# 711
  • Мнения: 656
Момичета имам един въпрос, ползвах преводач ама така и не разбирам какво се има в предвид.Става дума за панталони, един и същи модел, на едните пише 80 см а на другите 85 см какво да разбирам под това?

# 712
  • Мнения: 639
Netty това е дължината на вътрешния ръб /на крачола/. Мисля че 80 е за височина до 165 см,а 85 за над 165 см.

# 713
  • Мнения: 656
Благодаря mamaB  Hug, значи аз съм за 80 см Grinning. До сега не съм поръчвала панталони и докато се ориентирам. А да ви попитам талия 80, ханш 94 кой номер панталони ще ми стане 38 или 40 newsm78

# 714
  • Мнения: 620
Някой знае ли как върви номерацията на тези маратончици, мисля че не са обсъждани досега. Rolling Eyes
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-tennis-femme-soft-gr … e&pagesize=16

# 715
  • Мнения: 22 473
450, и аз да се изкажа за пуловера, отдавна го взех, още зимата за мъжа ми. Размер S, ок му е, винаги взимам този размер. Също съм много доволна, плътен е и хубав. )))

Netty, за панталоните са според височината на човека, ако си над 165-170см, взимаш тези, за които пише 85см.

И последно, veni_veni, никой не те е обидил, просто можете да четете добре първият пост, много от нещата са обяснени там.

Щом започнаха да пристигат поръчки от 4ти, ще си очаквам и аз моята от 5ти другата седмица. )))) Че нямам търпение вече, 3поръчки трябва да ми пристигнат. А още не са започнали намаленията. ))))

# 716
  • Мнения: 332
Преди време я имаше ето тази играчка, но сега никъде не я откривам  ooooh!

Ако някой я намери, много ще съм благодарна  Hug

# 717
  • Мнения: 1 269
същото го продават в един онлайн магазин-български естествено-за 350 лева #Crazy #Crazy
в момента е намалено от 390 на 360 лв. Shocked ето. аз го купих с код и ми излезе 85 евро.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 150
същото го продават в един онлайн магазин-български естествено-за 350 лева #Crazy #Crazy
в момента е намалено от 390 на 360 лв. Shocked ето. аз го купих с код и ми излезе 85 евро.

silvi@ , може ли линк към колелото и с кой код го намали? Благодаря ти   bouquet

# 719
  • Мнения: 497
Днес получих поръчка от 6.06  Laughing
тези панталонки са страхотни, 42н., заспаха ми
А тези дънковите също са много хубави, но на нас са ни големи. Поръчах н.81 защото докато се натуткам свършили 74. Ако някой има 74 и са им малки , заменям за 81
И тази блузка в сиво никак не елоша , става и за момче , но е умалена, като всичко EDEIS. Поръчах 126 и се чудя дали ще е много голяма за 3год. дете newsm78

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 23:26 от alabalaxx

Общи условия

Активация на акаунт