"Летен дъжд навън вали, ДЕКЕМВРИйчетата правят куп бели"

  • 17 733
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
направо не го проумявам - защо на дебелите жени никой не им повтаря колко са дебели, като ги види

А Понтесче, повярвай ми НЕ Е ТАКА  Joy Аз съм от тези, които винаги са си имали дупе и НЕПРЕКЪСНАТО всички ми го повтарят  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 3 323
защо на дебелите жени никой не им повтаря колко са дебели, като ги види, а мен веднага ме почват.

 newsm78 Ще ми се да го видя тоя смелчага, дето ще се възправи срещу пищнните ми телеса и ще ме нарече дебела... требе некой камикадзе да е! Е за тва - разбра ли, щото немаш сила да ги бориш!  Joy
Истината е, че преди да забременея с Каро бях 54 кила, намирах си се доста хубавка (според мен), но куцо и сакато се съдираше да ме съветва, като че съм малоумна, а не слаботелесна. #Cussing out

# 17
  • Мнения: 629
newsm78 Ще ми се да го видя тоя смелчага, дето ще се възправи срещу пищнните ми телеса и ще ме нарече дебела... требе некой камикадзе да е!
  Joy Joy hahaha hahaha Мила, направо ме разби  Joy Ама си мнооого права.  Hug То изобщо да коментираш вида на непознат трябва да си най-малкото страшно невъзпитан, но да изкоментираш нещо, което е очевидно че ще подразни другия трябва да си луд  Thinking
И аз съм за среща. Досега много рядко сме се вясвали  Embarassed и мисля преди яслата малко по-редовно да идваме. Обаче тази седмица май скапано време го дават  newsm78
Мами, наскоро коментирахме за прекъсването на майчинството и яслите, обаче нещо не мога да го намеря.  Embarassed Знам, че като се върна на работа преди втората година имам право на половината майчинство. Но дали е вярно, че в момента в който пуснеш детето на ясла (градина) ти спират заплащането (иначе можеш спокойно да си седиш у дома до 2-та годинка с трудов стаж, ноооо без пари)? Това ми го изтресоха в нашия личен състав още миналата година.

# 18
  • Мнения: 3 695
Вмиткова, има две мнения по въпроса- полага ти се и не ти се полага.  Laughing
Ето една такава тема: Ясла и майчинство ?
Аз съм склонна да вярвам на това мнение на ZinaSt, че не ти се полага, но като (ако) дойде такъв момент за нас, ще се консултирам с работодателя ми и НОИ по въпроса. Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 893
да се запишем и ние в новата тема, с пълен провал в насока гърне и ползването му по предназначение Naughty иначе се научи да си го нахлюпва на главата като шапка...дано някой ден не реши да го направи с пълно гърне  ooooh! Joy
зъби мисля че и Лора я мъчат...но никой не ми дава да погледна Rolling Eyes останаха ни 4 кътника от бебешките, имаме 16 зъба  Rolling Eyes
остават ми 9 кг да сваля до 53, както бях "на млади години"  Crazy ...но не мога да намеря доброволец да прави коремни преси вместо мене  hahaha аз и на 62 съм доволна само туй пустото шкембе да земе да се прибере  ooooh! писна ме да ме питат кога ще раждам  Close

онзи ден ходих да си купувам някакви блузки летни, ама една продавачка ми уби мерака! харесах си една туника, и тя ми вика много добре ви стои , ще можете и после да си я носите.... Rolling Eyes викам кога после? като отслабна? и тя изпадна в мълчаливо недоумение , но в погледа и прочетох овча мисъл от сорта на "а, тя май не е бременна"  #Cussing out

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
защо на дебелите жени никой не им повтаря колко са дебели, като ги види, а мен веднага ме почват.
А, Понтес на мен постоянно ми повтаряха колко съм дебела и как е крайно време да спра да се тъпча  Embarassed /Не че не бяха прави, ма пък кой ги пита/. Искам да ти кажа, че и това не е приятно и дори сега, когато свалих 13 килограма /имам още толкова да свалям/, хората не спират да го повтарят  Shocked Вече откровенно си налитам на бой  Wink
Пък бабите в градинките все натякват: Ама това детенце защо ходи на пръсти? Щото може казвам аз. Другите като не могат, бавноразвиващи ли са?  Grinning /сакън да не им остана длъжна и аз  Mr. Green/

# 21
  • София
  • Мнения: 1 424
ох, и ние сме много зле със зъбите. мисля, че и четирите кучешки пробиха и вече сме с цели 16 зъба. обаче ми прави много неочаквани атаки да ме хапе Shocked направо вече не знам как да се пазя. днес през ме ухапа по крака навън и това е резултата - http://images26.snimka.bg/006060263.jpg
направо не знам, ако не бях с дънки. сигурно щеше да ми отхапе мръвката. вчера ме захапа по корема и дърпа като куче. трябваше да й запуша носа, та да ми пусне корема. ужас.
а вече в чудо съм се видяла с майка ми ooooh! грях ми на душата, обаче добре че живеем на 300 км разстояние. то бива бива коментари и акъли да ми дава, ама направо ужас. изкара ме най - некадърната и най - калпавата майка и все тя най - знае всичко все едно е изгледала хиляди деца. ама слаба била, стресирана, дупето й било червено, леко я обличам, където й да застана, все става течение. абе какво да ви разправям. сега се мъчи да я приспи, защото според нея вече й се спяло, а аз много добре знам, че няма да заспи, ама виждате ли аз си мъча детето. чувам я как врещи оттатък ния, ама да се оправят. направо нанагорно ми иде в тоя ямбол.
добре, че мога тука да се оплача. ама вие да си траете smile3505
ники, и ния ходи на пръсти. еми какво да направя - тренира за балерина. толкоз  bouquet

# 22
  • Мнения: 629
tini-mini хиляди благодарности   bouquet Перфектно са го обяснили мамите. Страхотна си.  Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 893
Лора и тя на пръсти ходи Rolling Eyes и за пръста дето си смуче колко коментара са ми чули ушите ooooh! то не беше съвети да мажа пръстите с течен аналгин, ихтиол,сол, люти чушки и прочие #Crazy

а пък вчера как ме ядоса една комшийка  #2gunfire тя по -скоро е годеницата на комшията  Laughing дойде на гости с баща ми вкъщи и започна да ми се разпорежда в кухнята  Shocked изкара ме най-некадърната и нескопосана домакиня на света  Close ей сега ще ти измия чиниите, ей сега ще ти обеля картофите набързо, гледай сега колко бързо ще опаткам цялата кухня Confused и ми вика "имаш време , малка си още , ще се научиш да готвиш! и ще свикнеш да си организираш времето?! с второто ще ти е по-лесно!"  Shocked за протокола: аз съм на 25 и домакинствам от 10 годишна, на 3ма мъже. имам мъж и дете на 1,6 години. ТЯ госпожица перфектната домакиня е на 34, не работи, няма деца и мъжа и пътува. тя по цяла вечер пука в кръчмата и по цял ден спи...и после ми дава на мене акъли за семейния живот и домакинството!!! е искам и аз така бахти  #Cussing out

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 22:16 от Virginity

# 24
  • Мнения: 1 212
Боц , само в темата .
Да не ви изтърва пак ...
Хич не ми се пише ... на Георги разстройството тъкмо се беше оправило за след 4-5 дни диета и от събота ... хайде отново  Confused
Вече съм в чуденка, докога ще е така на диета и как да захраня, така че да не развалим пак работата  Thinking
Поздрави на всички дечица и мами и да ме извините за мрачният пост  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 313
Магеста, съжалявам за състоянието ви, знам колко е гадно скоро бяхче цели 8 дни в това положение Rolling EyesДано скоро свърши Praynig
Ние се консултирахме с инфекционист и както вече знаеш строга диета и хидрасек.Диетата продължава два дни след като е спряло разтройството и може да се започне захранване.Много помага и нишисте без оцветител разтворено с вода /ако не знаеш случайно/
Надявам се да съм помогнала в чуденката ти!
 Hug

P.S.Само да питам, защо публикациите ми са се заковали на 333 и не мърдат?!? newsm78

# 26
  • Мнения: 3 323
.Много помага и нишисте без оцветител разтворено с вода /ако не знаеш случайно/
P.S.Само да питам, защо публикациите ми са се заковали на 333 и не мърдат?!? newsm78

Или картофено пюре ( без мляко, обаче), т.е. намачкан подсолен картоф, може с малко вода... Изкиснато сирене, препечен хляб, ориз, оризова вода ( за пиене) - това са хранителните. Иначе - смекта, ентерол и пр. ама требе доктор да тикаже какво точно... Никакви зеленчуци и плодове, на първо време.

Защото в някои теми ( тази , клюкарника, ДиС...) не се броят мненията. Ако искаш подробно прочети правилата на форума, ако искаш може да питаш модератор или админ, пак там.

# 27
  • Мнения: 376
Здравейте и от нас  Flutter Проблема със зъбите го имаме и ние, защото ни растът 1000, а имаме само 4. Вече съвсем не яде.......за целия дена хапва половин попара, четвърт филийка с масло и едно плодово пюре, съответно тежи 10, 500 и е около 83 см при положение, че аз и баща и не сме от най-високите. За гърнето още се помайвам  Embarassed , но пък виждам, че и вие не сте особено напред.
А за подсилване на имунната система пихме Киди Фарматон, който и пооправи злоядството, но пък се разболяхме зверски, а после нещо с Имуно......, но го забравих.
Само да се похваля, че в събота станах в 5:30 заради дъщеря си и си легнах в 3:30 заради мъжа ми  #Crazy

# 28
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Айде и аз в новата тема - Бети  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug
За зъбите нямам нито думи нито нерви да коментирам - искам да е излязъл и 20-тия и да се наспя.... искам ама няма ще трябва да почакам да поникнат още около 8 зъба преди това.
Ние от миналата седмица сме на нова детска градина - голяма с много деца и възрастово разделение на групи. Още се ориентирваме в обстановката но пък седим на нормална макар и ниска маса и ядем кога с пръсти кога с лъжица. И се уморяваме мнооооооооого та изместихме заспиването с половин час по-рано.
След 4 боледувания едно след друго 2 дози изпити антибиотици и 1 прекъсната доза щото не ни понесе сега се чудя какво мога да направя за да задържим по-дълго здрави.
Magesta имате ли яснота от какво е това разстройство?
Мисля че Поли Жекова се беше изказала, че и е по-лесно с проходилото хлапе - аз още чакам да ми стане по-лесно, но за съжаление това дете си няма и идея да се пази и няма страх от нищо май. И всъщност къде се изгуби Поли ... или аз съм блейка?

# 29
  • Мнения: 125
Казаха ми нашите за този вируд дето броди и мори. И снаха ми-бременна в 3 месец лежа в болница заради него. Положителното е, че сега до края ще е в болнични. Може да съм се жалвала тук. Работодателят и искал да подпише договор на 4 4аса (150 лв заплата!!!) защото имала Проблем, т.е. бременна е!
Периода с хапането го минахме с кътниците. Гушка ме, уж много ме обича, целува ме няколко пъти и , докато примижавам от кеф, ме захапва стръвно за брадата. Отучи се като го оставих 2 седмици на бабаааа. Нея не я обичаше толкова Mr. Green
И за майчините съвети имам какво да кажа, ама няма, защото майка ми е параноичка по рождение и изкара тежка критическа, която я допобърка, но... от 20.06 до 18.07 ще съм там - без интернет за утеха и с комшийка, която облича детето с потник и чорапи при 42 градуса търновска жега- дИмек ежедневно ще губя по точки в очите на нашата баба.
Апропо мъжо подмина Букурещ. Затягайте коланите! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт