Режим на Ипо ти почни и мацка за морето стани - 8

  • 25 168
  • 407
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 599
Здравейте милички,



 azira  май когато започваш за първи път режима човек е най - стриктен и най- отслабва.. после се отпускаш... и ужас... Сега не мога да кажа , че съм толкова стриктна затова и едвам едвам свалям Crossing Arms


joannitta  най-важното е като си осъзнала грешката просто на другият ден да си стриктна  Grinning така, че не го мисли.. и бъди режимна то без издънки не може...А на свекито не се нервирай..аз почнах да го приемам , че просто са си такива свекитата.. за моята не ми се говори  Flutter


Julie  браво  Hug ти си нашата гордост само така

# 16
  • Мнения: 910
Здравейте!
Режимна съм.
Мен пък като ме ядосат не ми се яде(както е сега),лошото е че започвам да пуша като комин.

# 17
  • Мнения: 195
Здравейте!
Режимна съм.
Мен пък като ме ядосат не ми се яде(както е сега),лошото е че започвам да пуша като комин.
Като сме подхванали темата...мен шефа току що ме вбеси...ей така между другото подхвърли, че съм му трябвала за обсъждането на нещо си, а пък ме е нямало...а то
1 - мойто учасатие в това нещо ще е само като слушател, ама както и да е
2 - провежда се в обедната почивка
3 - никой не ми е казал, че ще има обсъждане!!!!

и си излезе
а аз полудях! обикновено не излизам в обедна почивка, днес реших да изляза да си я ползвам и ми се направи забележка!!!!   Rage Rage Rage newsm61 smile3515

и се натъпках с череши извън режима!

# 18
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ей, да се стягате, че ако ви подбера всичките. Ще ви бия една по една. Хем искате да сте елегантни, хем пък и всичко да си хапвате. Не става така момичета, не ставааа.

# 19
  • Мнения: 910
Снежке,аз съм примерна,че на обяд хапнах на сила, но си хапнах и то по режима.
Giggerotta, Hug.
баба ми днес се опитваше да ме успокой с думите"че това са бели кахъри,важното е да сме здрави",само дето толкова се бях ядосала,че чак треперих цялата,а и ми се случиха още неприятности,вече искам деня да свърши

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Ей, загубих ви, бре!
Режимна съм вече втора седмица. Ама никак не съм стриктна  Embarassed Позволявам си разни забежки, но пък пия един чай за контрол на теглото  #Crazy Въпреки това( че хапвам непозволени неща от време на време) или точно заради това( чаят) съм свалила 800г за 3 дни. Пак съм под 81 кг, вече наистина искам да видя тези пусти 79.900 на кантара  Crossing Arms
Отделно- вече се събирам почти свободно в размер 42 по европейската номерация. Бях стигнала до 50 по едно време... Сега тези чували са изхвърлени!!!

# 21
  • Мнения: 195
Ей, загубих ви, бре!
Режимна съм вече втора седмица. Ама никак не съм стриктна  Embarassed Позволявам си разни забежки, но пък пия един чай за контрол на теглото  #Crazy Въпреки това( че хапвам непозволени неща от време на време) или точно заради това( чаят) съм свалила 800г за 3 дни. Пак съм под 81 кг, вече наистина искам да видя тези пусти 79.900 на кантара  Crossing Arms
Отделно- вече се събирам почти свободно в размер 42 по европейската номерация. Бях стигнала до 50 по едно време... Сега тези чували са изхвърлени!!!

Тарталетке, браво, че си изхвърлила чувалите, така трябва! Пролетно почистване хохо!  newsm75
А ти какъв чай пиеш? Аз 2 пъти да си призная изневерих на Ипо с чай Инхуа (зарибих се от една съседна тема тука  Embarassed ) и послееее....горчиво съжалих...нема излизане от т-та Sad Аз пих 1 сутринта и после цял ден бях много зле...ама много...че даже и на следващия ден ме държи...а в упътването пише - 3 на ден!  #Crazy Незнам на другите как понася, аз немога да си представя какво ще стане с 3  Joy

dess76 - що се ядоса мило?  Hug Права е баба ти, ядосваме се за глупости...ама на момента неможеш да разсъждаваш така, като ти падне пердето...

# 22
  • Мнения: 910
Giggerotta,първо свеки ме ядоса,а след това на малката и падна обицата(от медицинските)и сега не мога да я сложа и за капак ми казаха че леля ми е починала,гаден ден и това си е.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

Сontrol de peso e чаят, сестра ми го донесе от Испания. Пия по 1 чаша вечер, сутринта ходя нормално по веднъж до тоалетната. Пия 7 дни, после 3-4 дни почивам. Доволна съм, поне ходя нормално до тоалетна.

# 24
  • Мнения: 195
Giggerotta,първо свеки ме ядоса,а след това на малката и падна обицата(от медицинските)и сега не мога да я сложа и за капак ми казаха че леля ми е починала,гаден ден и това си е.
Деска, съжалалям за леля ти, другото са бели кахъри сравнено с това... Sad
Айде на всички днес - слънчев и безпроблемен ден и да си спазвате режимите!   bouquet

# 25
  • Мнения: 910
Благодаря,мила Hug
Ще ги спазваме че морето наближи Wink

# 26
  • Мнения: 22 908
Деси, от днес започнах пак първия ти режим. Малко да разнообразя и дано се притъпи вълчия ми апетит.
Успех,дано има резултат.
Добър ден от мен,режимна съм и се чувствам ОК.Когато е хубаво времето сме навън по цял ден и не мисля за храна толкова.СПРЯХ ЦИГАРИТЕ,което е моето постижение.Ако намеря време за фитнес,ще съм доволна на 100%.Засега,единственият фитнес ми е бутането на количката с бебето на моята кумичка. Crazy

# 27
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен.
dess76 моите съболезнования.
Тарталета благородно ти завиждам за изхвърлените "чували"  Wink
Аз съм доволна от себе си. След 2 напълно режимни дни и 1 час народни хора снощи съм около 500гр надолу (кантара ми е аналогов и се ориентирам по стрелката). Днес продължавам  Peace

# 28
  • Мнения: 22 908
Giggerotta,първо свеки ме ядоса,а след това на малката и падна обицата(от медицинските)и сега не мога да я сложа и за капак ми казаха че леля ми е починала,гаден ден и това си е.
Деска,много съжалявам за леля ти.Моите съболезнования. Cry

# 29
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Деска мойте съболезнования за леля ти.
Момичета придържайте се към режима. Морето наближава.

Общи условия

Активация на акаунт