На колко години родихте?

  • 18 342
  • 388
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Аз бях на 23 когато родих първото си дете. Не смятам, че е рано. Но пък едно време е било вече късно. Моето мнение е, че зависи от самия човек. Може на 30 още да не се замисляш за деца, защото си изпуснал момента и имаш други приоритети.
Но най-вече си готов, когато си сигурен в това, че можеш да пренебрегнеш себе си, да дадеш цялата си любов и да градиш ценности у детето. А на каква възраст......няма значение.

# 16
  • Мнения: 1 155
На 26 г.  PeaceПо принцип мисля, че е рано. Хората са казали "деца, деца НЕ гледат" , но всеки сам си преценява. Peace

# 17
  • Мнения: 11 004
Родих на 26 години. На 20 години ме интересуваха далеч по-весели и безгрижни неща, пътувания, студентски живот и т.н.  Sunglasses
Запознах се с мъжа ми на 21, но не бих се навила да родя толкова рано. Все пак всеки си преценява за себе си.

# 18
  • Мнения: 493
На 22 Peace
Има такава тема,пусни търсачката Peace

# 19
  • Мнения: 265
На 27г.Аз лично не бях готова до 20г. да имам бебе, още ми се ходеше насам натам.
Ако срещнеш твоята половинка и по-рано защо не......

# 20
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
На 26г.Тогава се почувствах готова Peace

# 21
  • Мнения: 339
На 23 родих първото. Сега съм на 32 и чакам второто.
Лесно се ражда дете, но трябва да си достатъчно отговорна за да го отгледаш. Незнам дали това зависи от възрастта или самия човек.

# 22
  • Мнения: 3 016
На 21 год. Сина ни беше планувано бебе .

# 23
  • Мнения: 509
Месец преди да стана на 22.

# 24
  • Мнения: 1
Аз родих на 21 год.Знам,че за много от вас това е много рано,но аз не мисля така,аз също бях готова за тази стъпка и исках това дете.Вярно,че проблемите и ангажирането покрай него  започнаха по-рано,но аз така съм си избрала и не съжалявам. baby

# 25
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Родих два месеца преди да навърша 22 год.  Grinning

# 26
  • Мнения: 326
Родих на 26 г. Беше отдавна, когато бях на 20 г. Но наистина тогава си живеех безгрижния студентски живот и срещнах бъдещия си мъж.  Определено не ми беше до бебета, но всеки си усеща, кога е готов Peace

# 27
  • Мнения: 1 671
Първото дете родих на 24, второто - на 25 години.
Лесно се ражда дете, но трябва да си достатъчно отговорна за да го отгледаш. Незнам дали това зависи от възрастта или самия човек.
Peace
Не е важно на колко години си, а дали си готова да гледаш дете.  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Родих два месеца преди да навърша 22 год.  Grinning

И аз така, само че 23. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 338
Живот и здраве ще родя сина си 4 месеца преди да стана 18г. и съм с ясното съзнание както ми предстои оттук нататък..не съжалявам нито за момент за вземето решение да родя..

Общи условия

Активация на акаунт