КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -28

  • 17 868
  • 592
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добро утро момичета.     

Диди -Толкова много съжарявам за нея .Но скапаният живот е такъв за съжаление.
Март месец и мой братовчед  на 52г почина от Неходчкинов линфом.Борихме са една година водих го по лекари, по скенери, по химеотерапии.Помагах му и материамно и духовно,давах му кураж и се чустваше по добре когато знаеше че има хора които държат на него .За това подкрепяй я и нея и близките и ,сега има най голяма нужда от това. Praynig

# 511
  • София
  • Мнения: 15 513
Добро утро, момичета!

Деси, майка ми беше спряла да повръща и другото след обяда, инжекциите и имодиума бяха подействали.Само където беше отпаднала и всичко я болеше.

Искам пак да благодаря за пожеланията и честитките от мое име и от името на сина.

Диди, много е страшно когато нищо не можеш да направиш.Уплаши ме, и аз не съм се проверявала, от 9 години.А и моя рак беше от този дето се разнася, папиларен карцином.И трябваше всяка година да пия йод 131 и да ме сканират, цяло тяло.Ще искам ендокриноложката да ме изпрати.

Габи, децата са като гумени, ние само където се стряскаме.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 529
Приятен неделен ден!
 Габи щом е изплакала веднага и не повръща няма страшно,като проходи колко ще пада.... Така се расте,ама майките все се тревожим. А пък бабите да не говорим...
 Диди не знам какво да кажа,дано диагнозата не се потвърди.
 Деси щом ти се яде е добре.
 Янче,Зиче много ги глезите тия мъже. Hug

# 513
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, момичета!

Диди, аз вчера разбрах, че мой съученик са го оперирали в София и са изрязали голям тумор в стомаха и има много разсейки.Сега ще му направят изследвания да видят има ли смисъл от химиотерапия изобщо Sad И друго немогат да направят.На 34год. е и има две момчета.Направо изтъпнах, като ми каза една приятелка SadНезнам защо се случват такива нещо, но те просто се случват и си безсилен да направиш каквото и да било.Разбирам те напълно Hug Hug Hug
Тайне, иди на лекар, не чакай повече Peace

Аз от сутринта съм в цикъл и съм страшно вкисната.Абе какво е това чудо нищо да ни няма и да не става това бебе.Година и половина чакам вече и май почва лекичко да ми писва  Close Мрън!
Благодаря ви, че прочетохте мрънкащият ми пост.
Гушкам ви всички! HugЖелая ви хубав неделен ден!  bouquet



# 514
  • София
  • Мнения: 1 755
Добро утро приятелки!Станала съм рано,но отворих хладилника и видях,че се е запушил канала за размразяване/дето изтича водата/,та до сега си играх да го отпушвам.Дано да съм свършила нещо!
    Диди не мога да намеря думи,да те успокоя за приятелката ти .И аз като Шпунц ще кажа:Дано да грешат.Жесток е този живот!
    Деси,браво момиче-пребори вируса.Радвам се за теб.
    Габи и аз съм паника.Снахата все ми прави забележки,че като падне Вики и аз охкам по силно от детето,та го плаша.Ама какво да ти кажа-бабишкер,едно време не бях така.Те вярно,че са като гумени,но аз имам лош спомен от едно падане от колата в движение, на дъщеря ми.После в пубертета имахме проблеми, но нещата се оправиха.Опасно е да не си удари главата.
   Жаки, напоследък срещам жени,които се лекуват за второ дете.Та не знам какво да ти кажа.То където е текло пак ще тече,но се съветвай с лекар.
    Момичета лек и усмихнат ден!http://ecards.myfuncards.com/myfuncards/Everyday/SayingHi/11469/ … 14_05_dream.jhtml

# 515
  • Мнения: 3 036
Добро утро и от мен.
Спах до 10 часа,което не ми се е случвало от години.
Наваксах си съня и се чувствам пълна със сили и ще чистя. Laughing
Как сте всички?
Здрави и щастливи?

# 516
  • Мнения: 263
Здравейте момичета!
Първо да кажа добре дошли на Луиза и Фурия при нас  Hug, че от моите проблеми, все пропускам.
Тайничке, прави си редовно прегледи и вземай каквото са ти казали да пиеш, то случай със случай не си приличат, ама за твое собствено успокоение.
Жаки, не се притеснявай и не го мисли това бебе, каквото е писано ще стане. При нас сина ми стана на третата година, без никаква причина. Накрая излязохме на квартира, тогава живеех при свекър и свекърва /не са ми казвали нищо хората/, защото още нямахме жилище и стана още първия месец. Ей това е психиката..., затова не му мисли. Второ си нямам вече по сериозни причини, ама вече не се тревожа, нали си имам, както и ти, едно чудесно момченце. Успокой се! По-важно е да сме живи и здрави!
Вчера ходихме и при една врачка в едно село. На приятелката ми и казала, че ще живее, ама дали е скрила истината, незнам дали да и вярвам. Гледа ми и на мен и ако ви кажа колко много позна....
Още като седнах на стола пред нея започна:" Ах, тия цигари..., дробовете ти малко бронхит имат, кашлиш сутрин нали?", " Виж ме сега, аз на колко съм години /а пък тя млада, давам и 50/, като станеш на моята възраст от дроба ти ще остане ето това - показа ми с ръката си кръг с големина на орех /или искаше да ми каже, че е петно от рак/. Аз я попитах директно, че ако не ги спра, ще ме хване рак след години ли? Отговори ми с "да", но ако ги спра сега всичко ще ми се размине и ще живея дълго, та и внучета ще видя.
Е, как да не вярвам, като знам, че наистина много кашля и храча сутрин и ме боли там, а пък тия дни от тревоги прекалих с цигарите. Решила съм да ги спра. За пръв път взимам сериозно решение и обещах на приятелката ми, защото и тя отдавна ми говори за това. Обещавам и пред вас. Попитах я даже ще мога ли да ги откажа, тя ми каза "да", ама да пробвам отраз и, когато ми се пуши, да си купя бонбони лукчета. Та това ще правя. Съжалявам, че стана дълго написаното и се извинявам, ако ви досадих. Сега отивам да си изпуша и последната цигара с кафето. Ако има желаещи да ги отказват с мен да заповядат... Grinning

# 517
  • Мнения: 3 036
didi*** ,
Пиши ме и мен при отказващите се  Peace
Ако мога ще ги откажа.
Бях ги спряла за половин година след пневмонията,но после що ги почнах  newsm78
Дай да си даваме кураж и да се подкрепяме и да се отказваме.
Aisha,
как е мъдреца?

# 518
  • Мнения: 7 480
                    Здравейте ! И отивам да ви чета  Laughing

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 11:23 от Didia

# 519
  • Мнения: 263
Деси, хич не му мисли щом веднъж си могла да ги откажеш. Аз до сега не съм имала воля и за един ден да ги откажа, но все някога си мислех, че трябва да ги спра. Радвам се, че си решила, ще се подкрепяме. Hug Пък какво толкова, цигарите са гадни, отвратителни, мразим ги нали? Искаме да сме здрави, да живеем без болести, да дишаме леко - не с болка, да сме независими от гадния навик. Защо те трябва да ми диктуват какво да правя. Няма да им се дам! Naughty Аз ще съм силна и няма да им позволя това.  Аз така мисля вече. Peace

# 520
  • Мнения: 3 036
Съгласен  Peace
Слагам си запор за сега .
Ще ги разредим максимално докато ги откажем.

# 521
  • Мнения: 7 480
                    Деси и Диди ,най-лесната работа е отказването от цигарите !Има хора правили го поне 100 пъти. Mr. Green Момичета,стига с тези врачки  Sick Аз НЕ вярвам !То е ясно,че като пушиш риска да се разболееш е голям,но питам като гълтам изгорелите газове на автомобилите /особено събота и неделя,опашката пред Владая е километрична и всичко пуши/ каква ми е гаранцията ,че ако не пуша няма да се разболея от мръсния въздух.Готиния мъж от рекламата на Боро почина от рак на белия дроб и никога не е пушил.Така,че божа работа , а не на врачките.
                    Тайне,да ти е живо и здраво момчета и да те зарадва с така желани внуци ! Извинявай,че е на патерица ама вчера бях в разход. Mr. Green
                    Добре дошла на Луиза!

# 522
  • София
  • Мнения: 15 513
Ще ги разредим максимално докато ги откажем.
Еее, Деси, аз така с разреждане ги отказвам от 10 години и нищо не постигнах, само ги увеличих.

 Дидиа, мерси, не се притеснявай никой не е длъжен да е цял ден на компютъра и да вижда всичко.

# 523
  • Мнения: 3 036
Иии ма Тайне,
Недей така да ме обезсърчаваш.
То е ясно че трябва да стане от раз,ама не мога...
Поне да си имам надежда че ще ги намаля.

# 524
  • Мнения: 263
 Деси аз, обаче няма да ги разреждам, ами ще ги спра от раз, щото при мен тоя номер няма да мине - познавам се. Може да се тръшкам, ама... Ти поне си успяла веднъж, ако мислиш, че за теб  така е добре - пробвай.

Общи условия

Активация на акаунт