КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -28

  • 17 843
  • 592
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 036
Деси аз, обаче няма да ги разреждам, ами ще ги спра от раз, щото при мен тоя номер няма да мине - познавам се. Може да се тръшкам, ама... Ти поне си успяла веднъж, ако мислиш, че за теб  така е добре - пробвай.
Ами банини ти деветини за мен де.
Не стане ли от раз не става.
Ама аз така си говоря и си вярвам.

# 526
  • Мнения: 7 435
                      Деси , Диди ,аз намаляването го правя когато имам много работа.Ето сега плета и не ми се става за цигара,ръцете ме сърбят нещо да правя,а съм приготвила много неща  Laughing Ядосам ли се обаче за нещо и......цялата икономия отива по дяволите. Embarassed Цигарите или се спират от раз или нищо не става.Имам колежки дето ги отказват от както ги познавам  Mr. Green и все по една цигара уж,а накрая изпушили цяла кутия. Peace

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Съвет за отказващите цигарите .Ако наистина сте решили отказвайте ги от раз.Не яжте сладко и бомбони ще напълнеете.Яжти вместо бомбони плодове колкото ви сърце иска. Peace
Аз направих тази грешка и напълнях 20кг и като почна сърцебиене и дигане на кръвно в чудо се видях .От тези 3г 6мес. през които не пушех се измъчих  и реших че така не може да продължава вече.И макар че не ми се пушеше и нямах нужда вече от цигари пак ги пропуших за да си оправя здравето .
Диди аз също не вярвам на врачките тя ти е казала това което на всеки може да се каже все пак .Аз същото мога да ти го кажа макар че не съм врачка.Вярно е че са вредни цигарите но всичко бог си го е отредил как да е .За това с цигари или не,трябва ли да стане никой не  може да го спре. Peace

# 528
  • София
  • Мнения: 1 529
Браво момичета ,завиждам ви за волята. Отвращение от цигари съм имала само ,когато съм бременеела и кърмила. Стреса от отказването по би ми навредил. Живяла съм и живея до Кремиковци и Бухово с радиацията и съм скицирала за ремонт детайли извадени от урановата мина. Останах без зъби,та какво дойде. От Кремиковци в кръвта ми е цялата Менделеева таблица....
 Знам ,че от раз е по добре и имам много приятелки отказали се след сериозна увреда на здравето.,,

# 529
  • Мнения: 263
                    и все по една цигара уж,а накрая изпушили цяла кутия. Peace
Аз затова ще ги откажа от раз, намаляването съм го пробвала вече, рано или късно пак си пушиш и намираш оправдания за всяка цигара вповече.

Зиче, и аз не вярвам също много на врачки, ама съвета и е за добро. Поне от страх от рак да не ме хване ще го направя и да не ми е съвестно пред детето, родителите ми, които дори не знаят, че пуша /те са върли противници на цигарите/. Вярно е, че каквото е писано ще стане.

# 530
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
 Само се записвам,че зад мене чакат ред щерката и внука.Снощи имаше голяма буря и допреди малко нямаше ток.
 За цигарите - откажете ги с Табекс! Става лесно и безболезнено за организма. Ние така ги бяхме отказали за повече от 8 месеца,но ни се случиха случки и пак ги пропушихме.И ги отказвайте докато сте по-млади : за нас със Зичето вече е вредно да ги отказваме.
 ЗА СЕГА ЧАО!

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Диди откажи ги пиле но внимавай от напълняване това казвам и аз не смучи бонбони защото аз от това станах като прасе.После дойдоха другите здравословни проблеми. Tired
Вярвам във вас че ще се справите. Peace Hug Hug Hug Hug Hug

Момичета направете си тест и разберета какъв аватар ви подхожда.

http://aeterna.ru/test.php?link=tests:42707

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 12:43 от zi4e

# 532
  • София
  • Мнения: 4 178
Диди, и аз ги отказах преди 4 години. Наистина напълнях, но май се оказа от щитовидната, което ми откриха съвсем случайно. Поне при мен не важи "постепенно". Или пуша или не пуша. Ако можех като някои, които пушат по една-две на ден, или повече и после месец не пушат,  bouquet нямаше да правя опит за отказване. Е, наистина си помогнах с медикамент, но се получи.
Така че, давай! Не може да сме по-слаби от едни цигари!

# 533
  • Мнения: 3 036
Аз от 11.30 до сега не!
Колкото повече стоя на компютъра,толкова по малко се сещам за цигари.
И ми е приятно тук при вас.
Отделно дето обещах на Кали да откажа цигарите докато се върне.
Е,
 ами имам 4 месеца , до септември.

# 534
  • София
  • Мнения: 1 529
Вам подходят женственные и красивые аватары...Этим аватаром вы подчеркиваете свою личность,женственность и красоту   newsm78 bowuu hahaha

# 535
  • Мнения: 263
Шпунц, и на мен ми се получи същото за аватарите. Peace

# 536
  • София
  • Мнения: 1 749
    Шпунц,аз попаднах на същия надпис с три аватара.
    Деси и Диди,подкрепям ви за спирането на цигарите.Аз никога не съм пушила,но имах баща страстен пушач,който пушеше по 2.5 кутии дневно в продължение на 38г.Все ги намаляваше, но като получи инфаркт ги отказа от раз.И беше на 58г.Чула съм,че е хубаво да се ядат по-вече ябълки при отказването,защото съдържали нещо,което е несъвместимо с никотина и за това пушачите не обичали ябълки.Но дали е така,ще кажете вие.Смятам,че ако не си твърдо решен,все намираш начини,които не водят до отказ.
    Мисля си,че най подходящо е да се отказват цигарите когато имаш много работа и ръцете са ти заети.Наблюдавала съм съпруга ми,че се чуди къде да си дене ръцете като отказва цигарите.Може би е и голям процент навик на поведението.Вие знаете по-добре.

Последна редакция: нд, 15 юни 2008, 13:17 от baba iaga

# 537
  • София
  • Мнения: 15 486
Вам подходят аватары десткие - милые и забавные...Выбирая эту аватарку вы хотите подчеркнуть вашу общительность и задорность

 
Ей таквиз ми подхождат! newsm78 Да си кажа честно средния наистина е по мой вкус!Само ,че не можах да отговоря точно на въпроса как обичам да се снимам, защото няма отговор, че изобщо не обичам да се снимам.

# 538
  • Мнения: 3 036
Аз наистина намалям цигарите като съм във форума и като шия гоблени.
За другото все съм намирала време да пуша.
Все още не съм запалила!
 newsm44

# 539
  • София
  • Мнения: 4 178
Даже и като шиех си запалвах, като повечето от цигарата си издимяваше ей-така на вятъра. Дръпна няколко пъти и продължа да шия. Но сега се радвам, че ги спрях - първо поскъпнаха, а и в службата се пуши в едно мини стайче на 6-тия етаж. Просто не е работа. Преди си пушехме по стаите и да не казвам какво ставаше.

Общи условия

Активация на акаунт