През СЕПТЕМВРИ ще изгреят нашите звездички, чакаме ги с трепет всички

  • 8 349
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 673
Тръгвам и аз  Hug

# 46
  • Мнения: 883
Привет и от мен!
Приятна раздумка на момичетата от срещичката! Hug

# 47
  • Мнения: 79
Ехооо Thinking има ли някой ?
Никой няма всички са на сладка раздумка в Дон Домат папкат си сладко и са се захласнали в разговори Laughing.

Дидка благодаря за темичката забелязах колко е красива първата страничка Hug
Благодаря за времето, което отделяш за да си пишем на воля и да отразяваш всички важни промени  Peace

Аз забравих днес да се оплача, че за последният месец съм качила 6 килограма... Shocked
Ям си нормално дори не съм усетила да прекалявам вярно е, че не се въздържам от въглехидратни храни като преди (картофи, хляб и ориз хапвам по някога а преди избягвах), но чак 6 кг... много, ужасно много.
Сега се чудя разделно ли да почвам що да правя...
Идеи?

# 48
  • Мнения: 1 226
Мариам ами бебчо расте.Не го мисли.После ще го мислим.
Останахме само от провинцията, а?  hahaha Joy Joy
Аз пък за мен си не се притеснявам за килограмите.Ами беба като е 663гпама, а съм в 24 или 25 седмица и трябва да 550 или нещо такова, не знам к`во да правя.Май ще е дебеличка моята дъщеря. newsm78
Ще чакаме снимки от Домат.Кво да правим.
Приятна вечер от мен момичета  Hug

# 49
  • Мнения: 822
Ехх, всички са на срещичка Simple Smile
Мерси на Дидка за новата темичка!
Стели, твойта бебка като е 660 гр. , а моя пакостник е над килограм, поне така беше преди 10 дни!  Чак не ми се мисли, как ще излезе  Mr. Green  Ама да ми е жив и здрав и да расте още Simple Smile Твойто бебенце направо е финно Simple Smile
Аз сега като попрочетох назад, видях че много момичета са се насочили към Магнерота, аз рядко имам такива стягания, придърпвания, контракции... Само като се преуморя доста... Та се чудя да си взема ли за всеки случай и аз?
А и още нещо да попитам, ако някой знае... Значи имам едно гаааадно течение, дето си е от началото на бременността и доктора все не иска и не иска нищо да ми изписва за него... Но мен ме дразни и от време на време ми се зачервява отдолу... Абе кофти история; сега на една моя също бременна колежка са изписали Feminella Vagi C - вагинални глобули, които съдържат вит С, лактоза ( за да се развъдят лактобацили) и подкиселител някакъв... Става за бременни, чудя се дали да си взема на своя глава. Вие чували ли сте нещо,пробвали ли сте?
Хубава вечер  Hug

# 50
  • Мнения: 1 226
Мойарейн ма тя мойта бързо ще отфръкне.Нали съм последна в списъка  hahaha Joy Joy Ох дано не е много дебело детето.Че е момиченце.Иринка няма да я иска  Rolling Eyes за снаха. hahaha Joy Joy
За течението, изчакай и другите мами, но аз не бих се самолекувала.Без микробиология да се види какво е, намо смисъл.Така мисля де.
За Магнерота - ами аз си купих.Хубаво е да го имаш.Док ми каза така.В момента в който почуствам нещо да го почвам.Първо 3 пъти по две.
Приятна вечер и гуш  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 173
Ей, покрай много работа съм пропуснала цяла тема + уговорката за срещата - приятно изкарване.
Мойто момче се роди с обиколка на главата 36 см, тегло 3 700 кг, ръст 52 см.
Утре съм на преглед и ще видя пък текущите мерки на момата.
Лека вечер!

# 52
  • Мнения: 400
Как сте,мацкииии HugМатематичките гледам още не са се завърнали от среща.Може да се се омоткали и две да не виждат/ако от бира са минали на твърдо Joy Joy Joy/
 welcome на новото майче-съгражданче HugДраго ми стана като видях,че още една варненка има при нас.И за сведение на тези,които ни подканят за среща-ами ние варненки сме само аз и Джулката.Също и Емичка,ама тя влиза от дъжд на вятър NaughtyА Марито-клечката,само в София стои Crossing ArmsТа това сме Crossing ArmsАз от кога мрънкам за среща,ама на-с кой ThinkingЕ,сега дано поне Димчо е сериозна и по-често влиза тук PeaceТа и ние да се отсрамим.
Стелкааааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesкак си слънце?Остави тва мило детенце на мира,стига го обижда-дебело било,с дълъг нос.... Naughty
А!Сетих се-абе-ston-как ти е чувствителността на това деликатно място,дето са те шили newsm78Много ме изненада #Crazy
А за отчета за теглото на бебетата-мойта убавица е таман 1 кило Smile

# 53
  • Мнения: 57
Ооооооооо гледам групата намаляла.Да хапнете малко пица и за мен Flutter
Само аз съм май представител в момента на София Wink дано на следващата срещичка поне да мога да отида, че и на тази не успях с тези изпити и учене #Crazy
Нямам търпение да дойде 25юни да си видя и аз мишлето колко килограма е станал вече.Колкото до течението аз се мия с интимен душ гел Лактацид да ви кажа от както го ползвам съм много доволна, естествено течение си имам ама то е нормално за нашето състояние,дискомфорт за сега не усещам и дано така да си остана Praynig и без това моята микробиология ще е чак август моята лекарка каза,че нямало нужда по рано щом нямам оплаквания и какво да се прави ще чакам.
Чакам после снимки да гледам от срещичката Peace

# 54
  • Мнения: 770
Ваййй колко много сте писали само за няколко часа!!!  #Crazy
Не знам от къде да започна!
Ако контракциите станат болезнени знам че трябва да се пие no-spa 2 таблетки, още по добре е една инжекция no-spa.То успокоява мускулите на матката и ги отпуска!
Мона много съжалявам и може би няма да ми повярваш, но ще ти кажа какво би ти помогнало да го преживееш по леко!Имах кученце от детските ми години, много силно желано!Точно преди една година то почина имах чувството че със него си отиде и част от моя живот!Още същият ден мъжо ми искаше да ми купи друго куче, но аз не исках и да чуя!До момента в който на следващият ден се прибра с едно малко кученце!Вярвай ми много ми помогна!!!

Относно лекарите все още не съм се насочила!Аз вярвам че каквото ни е писано, такова ще бъде!Без зна4ение от това в коя болница си и кой лекар те изражда!Всичко е съдба!Въпросът при мен е и малко по деликатен, в смисъл не знам дали сте чували за единственото Бургаското родилно!

Относно бебенцата братовчедка ми роди на 5.04 и тежеше 3650гр и беше огромно в сравнение с това което видях на кумата ми след точно 4 дена - 9.04 тежеше 2600гр.

Mariam777 гледай да хапваш повече плодове и зеленчуци, сега има голямо разнообразие и по лека храна вечер!Аз се досещам защо съм свалила 2кг последния месец!От януари месец ми се ядяха череши и да ти кажа от 3 седмици насам съм изяла над 15кг!

За това което ви казват за теглото на бебето не им вярвайте!На кумата и бяха казали 2 седмици преди да роди че е 3400, то се роди 2600!!На братовчедка ми и бяха казали че е много малко, а то се роди нормално 3650!

Чакаме снимки от срещичката!

# 55
  • Мнения: 400
Мона-забравих да изкажа съжалението си,слънце....... CryУжасно гадно............Аз също имам животинка и мога да си представя какво ти е.... Sad
 Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 21
Мили ми другарки  Hug
преди почти час се прибрах от работа - имахме много спешни задачи и ще се пръсна от яд, че не можах да дойдаааааа  newsm45 newsm45 newsm45
а и гледам вече следваща тема почнала
много съжалявам че не успях да ви видя
сега ще чета, да разбера какво се е случило от вчера насам

# 57
  • Мнения: 4
Привет и от мен  Grinning И аз искам "да ходя по срещи"  Joy ... ей сегичка като изляза вече в болничен да знаете само колко ще ви досаждам тук постоянно...  Wink

Иначе моя мъж, който втория доктор видя като мома .... а беше прекалено срамежлив за да се покаже днес, вече тежи 940 грама. Доктора каза, че върви доста едричко и след като аз оптимистично заявих, че е дори по-добре той се усмихна и каза:  Naughty Да, но в определени граници.  Laughing Смешно ми е на мене ама как ще се раждаме ...  doh Иначе и бебо е здрав и майка му също - това е най-важното. Стелка влизам в отбора на майките с гооолеми бебета  Mr. Green

Мириам не се притеснявай, аз те следвам плътно по петите. Беше ме срам да напиша преди един месец, че съм качила 10 кг. вече ..., но след това просто ги задържах. Не съм си сменяла хранителния режим по никакъв начин, а и немога  Blush : телец-чревоугодник съм аз. Просто тялото само си показва какво му е нужно. Между другото аз така си се храних и преди да забременея а не качвах въобще.

А и още нещо да попитам, ако някой знае... Значи имам едно гаааадно течение, дето си е от началото на бременността и доктора все не иска и не иска нищо да ми изписва за него... Но мен ме дразни и от време на време ми се зачервява отдолу... Абе кофти история
Моарейн и аз съм така. Моя доктор отказа да ми изписва каквото и да е вмомента, защото няма сърбеж или миризма. Аз също използвам Лактацид, като си нося и мокрите им кърпички с мен и няколко пъти на ден си сменям ежедневната превръзка, защото забелязах, че това зачервяване и неприятно усещане при мен е от спарване. Смених и ежедневните превръзки с памучни и се мазах с кремче от невен няколко дни. В момента нямам проблеми, но много се пазя. Пробвай с кремчето, може да помогне  Peace

Усмивки на всички  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 57
Надуших ви аз че сте се върнали Twisted Evil Joy даже снимки вече гледах.
Много сте сладки бе с тия коремчета ще ви изям направо Hug Hug Hug айде сега някой да разказва как мина срещичката Flutter

# 59
  • София
  • Мнения: 3 116
Пу първа да докладвам за срещичката.  Wink Други майчета си тръгнаха преди мен, ама....ще дават после отчет къде още са метлосвали.... Mr. Green

Ето  първите снимки, топли-топли:  http://september2008.multiply.com/photos/album/29

Беше мноооого, мнооого приятно! Местенцето е чудесно за срещи- бяхме в отделно сепаре, на спокойно, и си приказвахме на воля.  Grinning

Мирката, с тия удивителни в постингите ти очаквах да си по- експлозивна, а то ти си била едно нежно цвете (много ти отива червено, впрочем  Heart Eyes).

Шийла е великолепна като лъвица и с прекрасно коремче (за мое злорадо задоволство  Laughing).

Диди- красива с и без грим, имаш много красиви очи.   Heart Eyes

Dianchenceto- цъфти и има много хубава усмивка  Heart Eyes

Червената Соня- нежна и фина русокоска.  Heart Eyes

Ирина- извор на смях и добро настроение, и много чаровна.  Heart Eyes

Григчо- свежа и мила, дъщеричката ти е прекрасна!  Heart Eyes

dr_tsveti- с най-малкото коремче  Heart Eyes

unique- като ренесансов портрет си  Heart Eyes

Асенцето- душата на компанията, огнена и темпераментна  Heart Eyes

Хайде, обясних ви се в любов на всичките (присъстващи)!  Wink


Всички бременелки изглеждаха великолепно- свежи, разхубавени!   bouquet


ninka, видях за кръвта в урината- аз имах в едно изследване през първите месеци, но докторката ме успокои, че може да е от повърхностна раничка на влагалището, или евентуално някое преминало камъче в бъбреците. Моят съвет е да изчакаш една седмица и пак да пуснеш урина. Аз нищо не съм правила, просто на следващия месец урината вече беше чиста. Надявам се, че и при теб не е нищо сериозно!  Peace

Мона, съжалявам за кученцето..... Embarassed


Общи условия

Активация на акаунт