Отговори
# 255
  • Мнения: 719
И аз имам момче на 9 години, интересува се от география, природа и животни...
минзухар, да ги пробваме ли нашите младежи..... newsm78

# 256
  • Мнения: 5
Mojta dasterj e na 7godini i mnogo ste se radva da si pishe s dete ot Balgaria.Haresva Winx .

# 257
  • Мнения: 89
Като за начало е най-добре е да попиташ детето си - дали той има желание да си пише с някого..

Иначе моето момиче си пише,с деца от други държави..Но си е голяма де - на 14 Mr. Green

# 258
  • Мнения: 61
Имам дъщеря на 14 години и бих се радвала да си пише с дете от България.

# 259
  • софия
  • Мнения: 118
ние сме на 11г.

# 260
  • Мнения: 3 810
Записах се веднъж в темата, писахме писмо на другарче, но нищо не се получи...по стечение на обстоятелствата не успяха да си получат писмата.
Бих искала да опитаме отново:
Дъщеря ми е на 12г. Живеем в Добрич. От 5 годишна се занимава с класически и модерен балет. Обича животните.
Иска ми се освен другарчето да упражни българския и тя по някакъв начин да може да упражни английския...пък дали е възможно...Естествено по пощата е по- вълнуващо, но може и по имейл.
За съжаление не от всички постове ставя ясно къде живее детето. Моля живеещи в чужбина, с англоговорящо дете на подобна възраст да ми пишат на ЛС.

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 13:35 от кИриЛизАциЯта е нА всЕки КилОметЪр

# 261
  • Мнения: 4
Здравейте! Идеята е прекрасна. Имам момче на 8 год. и съм сигурна ,че много ще се радва да получи писмо или имейл от накой връстник от България или чужбина.  smile3523 . Сега завършва 2-ри клас и има дори и много малки познания по англ. език, но и аз мога да му помагам  smile3503. Ще се радвам ,ако някой се свърже с мен на лични.

# 262
  • Мнения: 719
То и аз исках да се свържем с английскоговорящ връстник на 9-10 год. , с когото да си пишат, но явно тук не влизат много мами, които да живеят извън БГ.

# 263
  • Мнения: 1 410
Ние сме си в България .МАди е на почти 9 години.Много ще се радва да си пише с дечица от чужбина.АКо има желаещите - ще ги свържем.

# 264
  • Мнения: 23
Имам дъщеря на 14 години и бих се радвала да си пише с дете от България.
Аз! Аз!  55
Също съм на 14 години и мечтая да си пиша писма с друго дете.))

# 265
  • Мнения: 1 568
И ние сме на 10.
Мъж  Hug
Веднъж се записахме тук, но после не успях да погледна.
Искаме да си пишем с детенеце в чужбина  Hug

# 266
  • Мнения: 8
Здравейте!Моята дъщеря е на 10 г. и би се радвала да си пише с някое детенце в чужбина! Ние сме от Севлиево!

# 267
  • Мнения: 2 487
И аз се записвам.Има ли момичета,които са на 14-15-16 години от чужбина и желаят да си пишат? Thinking Hug Hug

# 268
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен. Синът ми е на 9 години и ще бъде в трети клас. Казва се Даниел. Той също има голямо желание да си кореспондира с дете на неговата възраст. Надявам се, че има и други деца на неговата възраст и ще успеят да установят контакт.

# 269
  • Мнения: 644
Здравейте! Хареса ми темата- и също предлагам е-маила на Ангел- 5г и половина. Чете и пише и ще му e интересно да получава е-мейли от други деца било от Бг или чужбина! Очакваме писмата ви с нетърпение!

veselangel@gmail.com

П.С Разбира се аз ще помагам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт