Отговори
# 285
  • Мнения: 58
И моята дъщеря иска да си пише писма с нейна връстничка(може и момче)...на 14 години е,живеем в Кипър и за нея няма значение от къде е другото дете стига да е на нейните години и ако може кореспонденцията да се води или на английски,гръцки или френски(по-елементарен)...за съжаление говори ,но не пише на български..интересува се от Хари Потер, играе волейбол,танцува,обича животните .

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 14:31 от aledora

# 286
  • Мнения: 1 583
Сега виждам темата.Говорх с малката,прояви голям интерес,допадна и идеята.Сега остава само да намерим другарче.На 9 год. е,момиче,живеем в САЩ,говори и пише на английски и български.Ако има желаещи за водене на кореспонденция да пишат.

# 287
  • София
  • Мнения: 2 265
Моята е на 13 и половина. Живеем в България, може да пише на руски и на английски.
Ако някой иска, заповядайте!

# 288
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 858
Имам дъщеря на 9 години,ще се радва да се запознае с българчета ,които не живеят в България.Тя тренира ски през зимата,обича животните -имаме куче и рибка,обича да танцува,през лятото ходи на плуване.

# 289
  • Мнения: 266
Дъщеря ми е на 11 год. , занимава се с танци за забавление , обича приключенията и ще й бъде приятно да общува с други деца , така че ако някой се интересува - пишете  Peace

happy_mama ако не сте намерили приятелки и не те притеснява , че дъщеря ми е по-голяма ще ви пише  Hug

# 290
  • Мнения: 910
Хепи мама, моят син е на почти десет, ще се радвам ако си пише с дъщеря ти на английски. Много му е по душа. Сега овладяваме граматиката, защото от тв сме го научили като матерен, без да се замисляме, а граматика-никс

# 291
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Хепи мама, моят син е на почти десет, ще се радвам ако си пише с дъщеря ти на английски. Много му е по душа. Сега овладяваме граматиката, защото от тв сме го научили като матерен, без да се замисляме, а граматика-никс

На моя син му допадна идеята и иска да си пише с други деца, без значение от езика - български или английски. Ще се радвам, ако си пише с някое от вашите деца.

# 292
  • Мнения: 266

На моя син му допадна идеята и иска да си пише с други деца, без значение от езика - български или английски. Ще се радвам, ако си пише с някое от вашите деца.

От къде сте и на колко години е синът ти  Hug

# 293
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366

На моя син му допадна идеята и иска да си пише с други деца, без значение от езика - български или английски. Ще се радвам, ако си пише с някое от вашите деца.

От къде сте и на колко години е синът ти  Hug

Почти на девет, от София.

# 294
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте, идеята е страхотна. Честно казано, надявам се да се върне интереса към хартиените писма....тръпката очакването и вълнението отваряйки дългоочаквания плик е незаменима.Сина ми е на 13г. тренира хокей и ще е много щастлив ако си пише с някой, който тренира същия спорт.....Живеем в София, кореспонденцията може да се води на български или английски.

# 295
  • София
  • Мнения: 2 958
А има ли по-малки желаещи. Дъщеря ми много страда, че няма на кой да изпраща писма. Даже няколко пъти рисува картички и ги изпращаме на нейната приятелка. Тя сега е на 6 годинки /краснописа не е на ниво, но се чете спокойно/. Ако има някой с по-малка госпожица или господин ще се радва да изпраща рисунки и кратки писъмца. Ще и е интересно и с момче да си пише, защото си пада по бакугани и гормити /всички подобни герои са и изключително интересни/.
Дори да не е от чужбина детето пак ще е голяма емоция  Heart Eyes

# 296
  • Мнения: 49
Здравейте, моят син е на 7 г. и тази есен ще е първокласник. Той също има желание да си пише с деца. Ако някой има желание да си кореспондира с нас моля да ми пише на лични.
Хубав ден на всички! Simple Smile

# 297
  • Мнения: 627
happy_mama, намерихте ли си другарче за кореспонденция? Ако не сте да ти дам на ЛС адрес. Моята щерка е на 7 и половина години и много обича да пише. Това ще е чудесна възможност да прояви интерес към английския, който засега не и допада.

# 298
  • София
  • Мнения: 2 958
emilyjo, ако искаш може да ти дам адрес. Нищо, че сме на близо. Аз вече съм и дала задача да напише писмо на дъщерята на УиУи и мисля най-късно в понеделник да го пуснем. Даже след време ще е готино и да се срещнат децата. Като и казах, че ще си пише с едно момиченце се разпищя от радост и тича половин час. Сега остава и да изпратим първото писмо.

# 299
  • Мнения: 910
Джуджанка, и аз за срещата си го мисля. Хич не сме далече, така че не е невъзможно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт