Отговори
# 105
  • Мнения: 1 523
Вени*,
Дъщеря ми скоро стана на 9г. и има сходни интереси,желание за кореспонденция също има. 
Адрес на ЛС,ако все още е навита.  bouquet

# 106
  • Мнения: 47
14 годишен тинейджър, търси сродна душа Mr. Green

# 107
  • Мнения: 1 523
Вени*,купихме пликове,даже в момента пише писмото.Следващата седмица бъдете в очакване. Wink

# 108
  • Мнения: 120
Сега чак открих тази тема и мисля, че е страхотна. Моят син е на 5 и половина, живэ в Германия, но често сме си в България. Може да чете на български и немски, пише засега с печатни букви на двата езика. Интересува се от компютърни игри, морски животни, Франклин манията все още го тресе. Ако някой иска да си пише с него (на немски или български), давам адреса на лични.

# 109
  • Мнения: 2 401
14 годишен тинейджър, търси сродна душа Mr. Green

Дай СиВи, нещо..  Wink

# 110
  • Мнения: 1 526
Гледам от известно време темата, но дъщеря ми сега "узря" за идеята.
Тя завърши първи клас и сега използвам ваканцията да я науча на българско четмо и писмо.
Тя е на 7.5г. обича много приказни принцеси, рисува, кара ролери и мечтае 24ч. в денонощието  Crazy.

# 111
  • Мнения: 263
Моя младеж е на 12. Тежка възраст, но сигурно ще иска да си пише на мейлал Обещавам да проверявам писмата! Може пък да си тренира писането на бг Wink

# 112
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ооооо записвам и моята щерка. Казва се Гергана и е почти на 7. Може да срича и пише горе-долу.
Много ще е щастлива да си пише с приятелче от чужбина! И на мен би ми било много интересно подобен род общуване чрез писма.

Имали някое кандидатче?  Rolling Eyes

# 113
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Чак сега виждам темата  Embarassed
Моят син е на 7г., ще бъде 1-ви клас тази есен. Чете и пише (къде с моя помощ, къде сам)
Каза, че ще му е приятно да си пише с деца със сходни интереси - коли, мотори, бели, как да ядосаш мама... и др, подобни.
Сигурно ще му е интересно да си пише с някого от Щатите, защото вторият му баща е американец и скоро може и той да отиде там.

# 114
  • София
  • Мнения: 17 282
Страхотна тема, поздравления  Hug
Синът ми е на 8 с обичайните за възрастта му интереси. Не знам дали ще му е интересно да си пише с момичета, по-скоро момчета. Ще е хубаво ако са извън БГ, за да му е по-интересно  Hug

# 115
  • в семейството
  • Мнения: 404
Още един поздрав за хубавата идея!   bouquet
(все страдам, че не се сещам и аз за такива интересни теми  Tired )
Мойта щерка е на 9г. и 9м., ще бъде в четвърти клас. Най-интересното и е да играе с децата.  Joy Но ми се струва, че ще и е интересно да си кореспондира по пощата с други деца(не зависимо че може да предпочете скайп-а). За Рожденните ни дни и за празниците все лепи пликове, пише ни писма писма, прави ни картички... Heart Eyes
Искам да кажа, че всички идеи в темата са много хубави, но по-добре децата като осъществят първоначалния си контакт, сами да стигнат до тях ( с наша помощ де  Mr. Green )
Понеже изчетох на "един дъх" темата и не си правих справка кой на кого е писал  Laughing , нека който реши да ми пише, пък аз ще видя по-подробно и ще пиша и  аз, за да направим връзката.

# 116
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен,
чудесна идея е това с кореспонденцията. Записвам и моята дъщеря. Казва се Джулия и е на 10г. От близо 4години ходи на карате, а от две на рисуване. Обича да играе повече от всичко, дори на компютъра не се заседява толкова дълго, колкото си мислех преди да го купим. Обича да гледа тийн филми, H20 и всички филми с Линдзи Лоън.

# 117
  • Мнения: 580
Записвам се и аз в темата!

Дъщеря ми е на 10г. и 3м., в 5. клас е, пише на български с печатни букви и няма чак толкова богат речник, но ще се радва, ако някой се смили и й пише  Mr. Green
Интереси - музика, състави, серий, филми, рисуване, театър и т.н.

видях, че миз има момичета на близка възраст... Ако все още има интерес...

# 118
  • Мнения: 67
здравейте ще се радвам някой да ми пише писамце
ще очаквам отговор baby_neutral Praynig Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 119
  • usa
  • Мнения: 2 113
видях, че миз има момичета на близка възраст... Ако все още има интерес...

загубиха Sad. размениха по няколко писма с няколко девойчета, но за мое най-голямо съжаление интересът им, който по начало не беше особено голям, съвсем загасна. последния месец май ни едната не е писала на никого. а сега и училището започна и съвсем няма да имат време. съжалявам Sad.

Общи условия

Активация на акаунт