Отговори
# 135
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Такааа,да дам отчет.
 Моето момиченце си намери едно писмено другарче от тук.
 Ентусиазъм не и липсва,детенцето си е от България,но за нея няма никакво значение.
 С голяма радост посреща всяко писмо,вече пита кога ще го види.И двамата са първокласници ,та не обръщат внимание на правопис и грешки. Crazy

# 136
  • Мнения: 361
моето дете получи 4 писма. в момента сме в българия, писмата се получиха в австралия след като си бяхме заминали, нашият татко ги препрати тук и преди няколко дни се получиха благополучно в един голям плик. сега обаче идва сложният момент- писането на отговор. искам обаче да се извиня за закъснението и да кажа на мамите на децата да не се притесняват- отговорите ще бъдат написани и изпратени съвсем скоро /надявам се по време на ваканцията сега/:-)

# 137
  • Мнения: 3 810
Нашето сред тях ли е?
Ние още чакаме вашето... Cry

# 138
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте!
Да кажа и аз, ние също си намерихме едно приятелче от тук, то живее в Германия, виждахме се лятото, сега пак са си в София, на една възраст са с моят син - 6 години, но в Германия са по-напред с материала и ние сме по-бавни в писането, но е голяма радост като получим писмо.
Благодаря на авторката за темата!!  bouquet

# 139
  • Виена
  • Мнения: 725
Здравейте и от мен  Hug.
Супер темичка сте заформили.
Много би било полезно и за моята дъщеря да си намери другарче с което да си кореспондира  Blush.Интереси-както на всички момиченца-Хана Монтана,русалки и т.н. Simple Smile...

# 140
  • Мнения: 2 438
Здравейте и от мен  Hug.
Супер темичка сте заформили.
Много би било полезно и за моята дъщеря да си намери другарче с което да си кореспондира  Blush.Интереси-както на всички момиченца-Хана Монтана,русалки и т.н. Simple Smile...
Имаме си принцеси-наборчета. Искаш ли да си пишат?

# 141
  • Мнения: 11
браво страхотна тема 6 за усилията да накараме нашите отрочета да се развиват в положителна насока. моята дъщеря е на 7 и до сега единствените писма който е писала са до мен за да ми каже нещо много важно докато съм в съседната стая обикновено ги получавам доста накъсани форми на обяснения приветствам идеята ако някой иска да и пише ще пратя адреса в лично съобщение. Страхотна идея. Още веднъж браво. Интересите и са русалки, принцеси и домашни  любимци за който друг да се грижи Laughing

# 142
  • Виена
  • Мнения: 725
Здравейте и от мен  Hug.
Супер темичка сте заформили.
Много би било полезно и за моята дъщеря да си намери другарче с което да си кореспондира  Blush.Интереси-както на всички момиченца-Хана Монтана,русалки и т.н. Simple Smile...
Имаме си принцеси-наборчета. Искаш ли да си пишат?
Да,искам  Simple Smile.С една мама вече разменихме адресите и първото ни писмо пътува към БГ...

# 143
  • Мнения: 1 175
Теди,чакаме писмото с нетърпение Hug.Дъщеря ми всеки ден проверява в пощенската кутия.Досега не е получавала писма,това ще бъде първото.В петък има рожден ден и тайно се надявам да го получи за празника.

# 144
  • Виена
  • Мнения: 725
И аз се надявам  Praynig,но много се съмнявам  Rolling Eyes.Според мен поне 2 седмици ще пътува...

# 145
  • гр.София
  • Мнения: 362
Здравейте и от мен  Hug.
Супер темичка сте заформили.
Много би било полезно и за моята дъщеря да си намери другарче с което да си кореспондира  Blush.Интереси-както на всички момиченца-Хана Монтана,русалки и т.н. Simple Smile...
Здравей и от мен, нашето Мишле (и то е на 9г.) преди време ме беше питала аз как съм си писала с непознати другарчета  Grinning дори си пазя  още писмата и картичките. Много би се развала да си пише с твоята принцеса.

# 146
  • гр.София
  • Мнения: 362
  bouquet за блажка, записваме се и ние, нашето Мишле е на 9г. - всичко момичешко не и чуждо, ако разбира се на милото му остане време от толкова уроци, английски, рисуване, а скоро и на тенис  ooooh! . Ако иска някоя девойка (може и "френд-бой" разбира се) да си пише с нея на всички ще отговори с удоволствие  Grinning  Rolling Eyes

# 147
  • София
  • Мнения: 39 758
Дияна получи писмо и е много щастлива Simple Smile Ще пише пак Simple Smile
Ако някое дете е навито да пише на 1вокласничка, да заповяда Simple Smile Ще дам адреса на ЛС Simple Smile

# 148
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Здравейте,моята малка госпожица също желае да си пише с детенце от България. Тя е на 9г. и посещава неделно училище, надявам се да и е интересно.Пишете ми ЛС за адреса.

# 149
  • Мнения: 1 175
И аз се надявам  Praynig,но много се съмнявам  Rolling Eyes.Според мен поне 2 седмици ще пътува...
Теди,днес получихме писмото.Голямо вълнение беше,много емоций и разбира се веднага се зае с отговора.Писа,къса листи и накрая реши да  го пише утре...

Общи условия

Активация на акаунт