ЗЕЛЕНЧУЦИ НА СКАРА

  • 59 052
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 485
Преди няколко дни направих зеленчуците по ето тази рецепта- Печени зеленчуци на скара.
Станаха много ароматни и вкусни!!! Peace

# 16
  • Мнения: 52
Тиквички, патладжани, моркови, чушки, лук, гъби, нарязани на филийки окоро 5 мм., намазани със соев сос и олио и запечени от двете страни... ммм вкусно

# 17
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Наскоро бях намерила рецептата, цитирана от Fior и я пробвах: половин лимон, 2 с.л. олио, мащерка, риган, 4-5 скилидки чесън. Нарязах тиквички, лук, чушки, моркови и ги мариновах за 2-3 часа. После - на скарата. Не съм правила доматения сос.
Станаха страхотни, ароматни и бяха ометени преди месата. Аз добавих и гъби, без да ги мариновам - направо на скарата.

# 18
  • Мнения: 668
Тиквички, патладжани, моркови, чушки, лук, гъби, нарязани на филийки окоро 5 мм., намазани със соев сос и олио и запечени от двете страни... ммм вкусно
И аз така ги правя и са супер, а понякога ги нанизвам на шишчета и е още по-добро и на вид.

# 19
  • Мнения: 59
Режеш, осоляваш и мяташ на скарата, това е.  Grinning Маринати не ползвам, ям си ги или така или със сос някакъв - тартар, кисело мляко с чесън.

И на мен така ми харесват много.

# 20
  • Мнения: 59
Тиквички, патладжани, моркови, чушки, лук, гъби, нарязани на филийки окоро 5 мм., намазани със соев сос и олио и запечени от двете страни... ммм вкусно
И аз така ги правя и са супер, а понякога ги нанизвам на шишчета и е още по-добро и на вид.

Патладжана и тиквичките и те ли могат така да се правят? Извинявам се за въпроса, но незнаех че и те могат така

# 21
  • Мнения: 1 798
Тиквички, патладжани, моркови, чушки, лук, гъби, нарязани на филийки окоро 5 мм., намазани със соев сос и олио и запечени от двете страни... ммм вкусно
И аз така ги правя и са супер, а понякога ги нанизвам на шишчета и е още по-добро и на вид.

Патладжана и тиквичките и те ли могат така да се правят? Извинявам се за въпроса, но незнаех че и те могат така
С патладжан не съм правила,но тиквичка,морков,чушка,гъбки,лук,чери доматчета, става чудесно  Peace

# 22
  • Мнения: 59
Тиквички, патладжани, моркови, чушки, лук, гъби, нарязани на филийки окоро 5 мм., намазани със соев сос и олио и запечени от двете страни... ммм вкусно
И аз така ги правя и са супер, а понякога ги нанизвам на шишчета и е още по-добро и на вид.

Патладжана и тиквичките и те ли могат така да се правят? Извинявам се за въпроса, но незнаех че и те могат така
С патладжан не съм правила,но тиквичка,морков,чушка,гъбки,лук,чери доматчета, става чудесно  Peace


Трябва да го пробвам. Как го правиш точно? Затова чери доматчета не съм чувала. Може би защото съм по малка.

# 23
  • Мнения: 4 187
Пека ги на грил тиган, само осолявам ! Последно време тиквичките само така ги консумираме.

# 24
  • Мнения: 1 798
Режеш си зеленчуците и ги нанизваш на дървени шишчета като ги редуваш.
Мажеш ги с мазнина и печеш на скарата.


Ето чери доматчета.

# 25
  • Мнения: 59
Благодаря много

# 26
  • Мнения: 718
Важно е да се пекат на силен огън и кратко, за да не се изсушават Peace Пека ги на дървени въглища само осолени и леко поляти със зехтин. После ги консумираме със сос от: балсамико (лимон), зехтин, чесън, пресен черен пипер, магданоз, копър Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 59
Важно е да се пекат на силен огън и кратко, за да не се изсушават Peace Пека ги на дървени въглища само осолени и леко поляти със зехтин. После ги консумираме със сос от: балсамико (лимон), зехтин, чесън, пресен черен пипер, магданоз, копър Heart Eyes

На дървени въглища каквото и да направиш става много вкусно, но в апартамента няма как да ги направя така, трябва да съм на село за да го направя. Благодаря ти за идеята

# 28
  • Мнения: 718
BBQ на терасата също те устройва Wink

# 29
  • Мнения: 59
BBQ на терасата също те устройва Wink

За това не съм се сещала.  Ще го пробвам. Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт