стол за кърмене

  • 12 819
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Ето този стол е много удобен  Peace

http://www.como.bg/living-room/armchair/new-kinsta-2.html
Има и табуретки към него за краката, ако искаш  Grinning

Има ги и в АИКО и в Еником, но в техине сайтове не ги намерих.

# 16
# 17
Ето този стол е много удобен  Peace

http://www.como.bg/living-room/armchair/new-kinsta-2.html
Има и табуретки към него за краката, ако искаш  Grinning

Има ги и в АИКО и в Еником, но в техине сайтове не ги намерих.

Гледах ги тези столчета и най-много ми допаднаха, но докато се наканя и те изчезнаха. Мерси, пак ще отида да проверя и ако ги има направо ще си взема този път. Simple Smile

# 18

Същият има и в Mothercare и наистина си е точно за тази цел, но е бая скъпичък. Искат му 1800 лв., което направо не си заслужава. Предполагам, че и там ще е горе-долу същата цена, но ще проверя все пак. Мерси за инф., доста неща си харесах в това калогче. Grinning

# 19
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Ето този стол е много удобен  Peace

http://www.como.bg/living-room/armchair/new-kinsta-2.html
Има и табуретки към него за краката, ако искаш  Grinning

Има ги и в АИКО и в Еником, но в техине сайтове не ги намерих.

Преди няколко дни гледах същия стол и си поседнах в него - не ми се ставаше после. Намира се в Сомо на втория етаж, поставен като интериор на една младежка стая в синьо.

# 20
  • Мнения: 1 745
Когато кърмех,най-удобно ми беше на стола пред компютъра.  Mr. Green Без майтап,ама си беше така-подлакътниците ми бяха много удобни,пък нали се върти и люшка...  Whistling

# 21
здравейте евентуално ни предстои закупуване на нещо за сядане - стол, фотьойл. трябва да може да се ползва за пред компютъра и за кърмене също (надявам се да мога - в момента все още съм само бременна в 3 месец) и да е малък/компактен/може и сгъваем. за съжаление финансовите възможности не са особено големи  Embarassed а стаята в която живеем е още по-малка  Embarassed

моля да споделите още конктерни примери или снимки на Вашия стол тъй като досега не съм купувала мебели и не мога да се ориентирам. видях посоченото до момента  Peace

pebs моля да кажеш/покажеш какъв точно е твоят стол пред компютъра  Praynig

благодаря предварително   bouquet

п.с. извинете анонимността ми но пиша редовно в тема в която все още не искам да знаят че съм бременна  Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 745
обърках се,моя стол е закупен от Метро преди година и нещо,изкуствена кожа е,беше 100-тина лева. Peace Много ми бе удобен,щото се подпирах на подлакътника и така кърмех бебка. Peace
Лека бременност! Hug

# 23
  • Мнения: 14 490
 възглавницата за кърмене според мен е по-необходима отколкото стола.

# 24
pebs по-специален ли е този стол или просто офис стол с подлакътници? случайно да имаш снимка, ако не е много нахално? опитвам се да си създам представа преди да започна да търся - благодаря предварително   bouquet

Алегра специална ли е тази въглавница  newsm78


относно питането ми за стола - ще бъде необходимо да се закупи, защото имаме само 1 стол, който всеки момент ще се счупи, т.е. необходимо е да се купи нов така или иначе, та събирам съвети (по възможност конкретни  Embarassed ), за да бъде удобен и за кърмене

благодаря предварително на всеки, който ще отдели време да ми отговори със съвет   bouquet

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
възглавницата за кърмене според мен е по-необходима отколкото стола.
Алегра специална ли е тази въглавница  newsm78
Специална е Simple Smile



Хубавото е, че такива има и тук Simple Smile Вис Виталис са започнали да шият такива възглавници на много приятната цена 16-17 лв/бр. Но магазинът им е в Пловдив, така че по телефон предполагам трябва да се пита как се купува от друг град.

# 26
  • Мнения: 1 745
обърках се,не е специален стола,обикновен си е!Нямам снимка в момента. Confused Но мисля,че с тази възглавница ще е удобно на всеки стол. Peace

# 27
благодаря ви много за вниманието  Embarassed

Бу, специални адмирации, чета отдавна твоя блог и го намирам за много полезен и приятно разведряващ. в момента съм бременна в 3 месец, но дано догодина се възползвам от твоите съвети   bouquet

възглавницата изглежда невероятна, а за стола на картинката нямам думи - мечти, мечти  Embarassed
ще потърся за координати, ако има, ще ги запиша тук да са в полза и на други в моето положение

# 28
съжалявам, не мога да ползвам функцията Редактирай

тази борса Вис Виталис има сайт http://www.visvitalisbg.com/ който е безполезен според мен
формата за контакт през сайта не работи, ето и координатите:
Адрес:
гр.Пловдив
бул. 6-ти септември № 268
тел.: 032/ 62 30 76;
032/ 62 30 67
e-mail: vis_vitalis@dir.bg
Работно време:
От Понеделник до Събота
08.30 - 18.50 часа
Неделя
09.00 - 15.50 часa

# 29
  • Мнения: 14 490
моята е от щатите, но някъде из форума някой беше пуснал линк с български интернет магазин, в който имаше подобни. само, че не се сещам кой интернет магазин беше Rolling Eyes
възглавницата става за всеки стол без подлакътници. на столовете на терасата например не мога да си я сложа, те са от стандартните пластмасови

Общи условия

Активация на акаунт