Облъчва ли хъб-а, поставен близо?

  • 3 171
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
има ли антенка, напдис wi-fi или wireless? ..
                      При мен има антенки, даже две... А какво пише след малко ще погледна... Не ми стигат шест мобилни в стаята, ми  ooooh!...

# 16
  • Мнения: 2 386
Нямам какво да кажа, но искам да чета коментарите.  Embarassed
И аз съм с уай фай, нищо не усещам уж..

# 17
  • Мнения: 14 491
има ли антенка, напдис wi-fi или wireless? ..
                      При мен има антенки, даже две... А какво пише след малко ще погледна... Не ми стигат шест мобилни в стаята, ми  ooooh!...

6?? Shocked
вие като в спалня във военно поделение сте  Wink

# 18
  • Мнения: 2 759
6?? Shocked
вие като в спалня във военно поделение сте  Wink
                     Да, ужасно... При все, че мобилните са ни забранени на работа... Всъщност са 5+айфон... Което в никакъв случай не е по-гот.

# 19
  • Мнения: 740
А така, ние пък сме с девет мобилни и етернета е на 30 см от мен. Thinking
Да се притеснявам ли?

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Значи казвате направо да се радвам, че масовите апарати в залата за телефонни интервюта, в която се помещавам и аз са прост модел от 3-4 лв., даже и дисплейче нямат Party
За сметка на това пък кабели се точат навсякъде, а компютри и монитори са модел Балканска война 1912 г.
А, да, няколко метра под земята сме - това добре ли е или лошо?

# 21
  • Мнения: 545
не и от Ethernet-а - той си е жичка и на практика не излъчва. всички безжични неща са проблем, обаче, и грубо правило е, че честоти около тези на микровълновите печки са опасни Simple Smile

още един път - жичната компютърна и телефонна мрежа е безопасна.

еди
 
А така, ние пък сме с девет мобилни и етернета е на 30 см от мен. Thinking
Да се притеснявам ли?

# 22
  • Мнения: 545
виц:
"може ли да се ядат ябълки, от Чернобил?
може, ако закопавате огризките на 1.5 метра под земята:)"

това колко дълбоко се намираш има значение само ако земята е между теб и излъчвателя. пуснат, GSM-а се опитва да се закачи периодично.

еди.

Значи казвате направо да се радвам, че масовите апарати в залата за телефонни интервюта, в която се помещавам и аз са прост модел от 3-4 лв., даже и дисплейче нямат Party
За сметка на това пък кабели се точат навсякъде, а компютри и монитори са модел Балканска война 1912 г.
А, да, няколко метра под земята сме - това добре ли е или лошо?

# 23
  • Мнения: 2 759
...правило е, че честоти около тези на микровълновите печки са опасни Simple Smile ...
                     Те така и за уифито викат - абе вие ако знаете за мобилнитеее и клетките... Мен това не ме успокоява обаче  Crossing Arms.

# 24
  • Мнения: 4 120
аз съм с безжичен рутер в нас и не бях се замисляла, че може и да ми навреди. Главоболието ли е най- голямото зло ?

# 25
  • Мнения: 545
казва ли ти някой... най-много ме притеснява липсата на достатъчно информация, съчетано с глобални бизнес интереси и, да си признаем, човешко удобство. както и да е, трябва да се има едно наум, ако възникне проблем и се е появило нещо такова, да се пробва.

съществуват хора, на които дори нормалните електромагнитни полета им действат алергизиращо.

САМО НЕ ГО УДРАЙТЕ НА ХИПОХОНДРИЯ.

еди

# 26
# 27
  • Мнения: 545
това трябва да го видя наживо за да му повярвам.

еди

# 28
  • Мнения: 3 405
Тъкмо щях да дописвам, а пробвахте ли?

# 29
  • Мнения: 545
обади се с резултата после.

Тъкмо щях да дописвам, а пробвахте ли?

Общи условия

Активация на акаунт