Отговори
# 315
  • Мнения: 1 095
Честита месечинка на всички празнуващи бебоци Simple Smile !
Георги на кокетка
Ива на вени - б
Сияна на десита79
Йоана на анни-к

и разбира се на моята Доротея


 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 316
  • Мнения: X
ей сега ви пускам нова тема..........

# 317
  • София
  • Мнения: 749
Здравейте и от мен  Hug

Милена, това с Косьо е много неприятно... Наистина, АБКМ се израства, но все пак си е много гадно...
Сърдело се педи-то...ами да се сърди! Педиатрията е една от най-субективните области в медицината (пациентът не може да каже какво му е). И за това при поставяне на категорични диагнози второто мнение е абсолютно задължително  Peace
То не само в медицината е така...И ти като счетоводител знаеш правилото на "четирите очи"....
Да не говорим, че много ме учудва това дистанционно диагностициране по телефона  newsm78

А електронните везни за възрастни не са съвсем точни. Там са допустими отклонения от 100-200 грама. Аз на нашия кантар 5 пъти да се кача, 3 различни резултата ми дава...разбира се в тия граници.

Искате ли да ви разсмея малко... Познайте с какво мажа на моя Косьо забелената пишка? С Гармастан Simple Smile За мойте зърна така и не го използвах...

# 318
  • Мнения: 319
july1979 Благодаря ти за комплимента  bouquetАз живея в Аспарухово,но често ходим и до Морската Grinning
hrisi_g добре дошла и на теб  wavey

Ясмина аз пръскам Стеримар вече 2 седмици  Peace на нас педито ни каза,че са сополките....вечер доста похъркваше,а  на сутринта ooooh! не можеше да си поеме въздух и започваше едно плюнчене,едно давене.....от както му пръскам в нослето няма такова нещо Peace

vercho моите гърди пускат супер много кърма (не само тези дни,а по принцип) като тръгне тая кърма Дани не може да свари да гълта,дави се....тя тече от устата му ooooh!да не ти разправям каква картинка сме!За няма и 10 мин, се е нацокал....и после идва повръщането Sick

Аз също съм чела в нета доста инфо за Бисфенол А и новините вчера гледах....до какви последици води Shocked Аз имам 3 шишета на Авент,от които едното съм ползвала няколко пъти,а то излиза,че вече е време да ги хвърлям Tired нали срока им в 3 месеца!Еми ще хвърлям,а като дойде време за сокчетат пак ще купувам-Няма как!!!
Ние след няколко часа сме  на консултация и Пентаксима ще ни бият PeaceДано не разбере като го боцнат,че после имам намерение разходка да си правим!

# 319
  • Мнения: 96
vercho моите гърди пускат супер много кърма (не само тези дни,а по принцип) като тръгне тая кърма Дани не може да свари да гълта,дави се....тя тече от устата му ooooh!да не ти разправям каква картинка сме!За няма и 10 мин, се е нацокал....и после идва повръщането Sick

Аз също съм чела в нета доста инфо за Бисфенол А и новините вчера гледах....до какви последици води Shocked Аз имам 3 шишета на Авент,от които едното съм ползвала няколко пъти,а то излиза,че вече е време да ги хвърлям Tired нали срока им в 3 месеца!Еми ще хвърлям,а като дойде време за сокчетат пак ще купувам-Няма как!!!
Ние след няколко часа сме  на консултация и Пентаксима ще ни бият PeaceДано не разбере като го боцнат,че после имам намерение разходка да си правим!
А Дани колко често повръща?

За шишетата на Авент как разбра, че срокът им е 3 месеца? Shocked

# 320
  • Мнения: 319
Верчо не мога да ти кажа някаква бройка..... Thinkingда не е на всяко,но през ядене връща....както и няколко часа след като е ял!Случвало се е и малко преди следващото да повърне обработено/пресечено мляко! Абе.....по всяко време мога да го очаквам от него!Много е лаком!Питала съм педито според нея нямало проблем,трябвало по често да го оригвам PeaceНашите повръщания много рядко са на фонтан Peace
За срока на шишетата....имам една книжка с продуктите на Авент и ако не се лъжа там бях чела,че е препоръчително да се сменят на 3 месеца както и бибите/залъгалки  Rolling Eyes

# 321
# 322
  • Мнения: 7
Здравейте!
Май е трябвало да напиша вчера и термина си. Ние доста закъсняхме - бяхме предвидени за 31.03.2008г.

# 323
  • Мнения: 7
Сисе, каква е тая работа с шишетата - Коленцето не суче, та само с шишета се храним.На Авент и д-р Браун. Помпичката ми също е на Авент. То ако шишетата трябва да се сменят на 3 месеца - помпата не е ли от същия материал?
А коя марка шишета не е вредна?

Общи условия

Активация на акаунт