каква количка да избера-cangaroo или mag england помагайте?

  • 5 336
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Аз съм ползвала и двете - е, Маг Ингланда го бутах само два дни и я върнах в магазина - много тежка и неманеврена и с миниатюрен багажник, който освен всичко е недостъпен, когато коша е в напълно легнало положение. Взех си след това Виктория и съм много доволна - маневрена и с огромен багажник. Така че аз съм с две ръце за нея, а и поставката за чаши ми върши чудесна работа.

Викторията още не сме я сгъвали - тя се събира разгъната в багажника на колата ни  Simple Smile Но съм пробвала да я сгъвам вкъщи - доста по-лесно става от Мага, като габарити в сгънато положение май са еднакви

# 16
  • Мнения: 1 312
За удобството на детето-Маг Ингланд.
За твое-Кенгуру-то.

Първата е здрава,маневрена,широка,защитена,с голям кош и практична чанта,но много трудна за сгъване и прибиране/ние кола с количката ходихме да си избираме:критерий:широк багажник Mr. Green/.
Кенгуру-то е по-лека и лесна за разгъване,но по-тясна и с по-тънък плат.

# 17
  • Мнения: 733
За удобството на детето-Маг Ингланд.
За твое-Кенгуру-то.

Първата е здрава,маневрена,широка,защитена,с голям кош и практична чанта,но много трудна за сгъване и прибиране/ние кола с количката ходихме да си избираме:критерий:широк багажник Mr. Green/.
Кенгуру-то е по-лека и лесна за разгъване,но по-тясна и с по-тънък плат.

Все едно аз съм го писала  Grinning  Peace Няма да се повтарям с Hakiba , но съм абсолютно на същото мнение. Имам Мак Ингланд, която излезе железна количка по разбитите софийски тротоари и улици. В един момент возех дори и двете си деца заедно, малкото беше 6кг, а голямата 13кг - издържа стоически! И двете ми деца са спяли без проблеми в нея до доста късна възраст, именно защото е широка и удобна за тях, но просто е адски тежка количка... Сега ако трябваше да избирам, щях да си взема точно Кенгуру  Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Ние сме с Cangaroo Cruiser- страхотна е, нямам никакви забележки, не бих я сменила за никоя друга Naughty

# 19
  • Мнения: 96
ЗА Кенгуру-то съм аз

# 20
  • София
  • Мнения: 44 121
от двете - кенгуру.

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Cangaroo  Peace

# 22
  • Мнения: 43
Благодаря на всички мами отзовали се на моя проблем.Видях ги в магазина и двете марки и определено CANGAROO-то ми се струва по-леко и по-маневрено.Ще се спра на тази количка Cangaroo-Victroria.Благодаря

# 23
  • Мнения: 78
Виждам, че си си избрала количка, но да споделя: Ползвах MAG ENGLAND Princess и съм страшно доволна - много удобна и достатъчно широка за бебето (особено, ако е от по-едричките), изключително здрава (голямо дрънкане видя по-стълбището), лесно се кара дори по неравен терен (В бг улиците често са такива), много добре защитена през зимата, много широк и удобен багажник, който  се ползва спокойно дори в напълно легнало положение на количката.   newsm10

# 24
  • Мнения: 1 312
Виждам, че си си избрала количка, но да споделя: Ползвах MAG ENGLAND Princess и съм страшно доволна - много удобна и достатъчно широка за бебето (особено, ако е от по-едричките), изключително здрава (голямо дрънкане видя по-стълбището), лесно се кара дори по неравен терен (В бг улиците често са такива), много добре защитена през зимата, много широк и удобен багажник, който  се ползва спокойно дори в напълно легнало положение на количката.   newsm10
И моята.
Живяхме на 5тия етаж в блок без асансьор докато Павел стана на 2 години.
Таково блъскане съм я блъскала.
Детето в едната ми ръка-количката на задни гуми я свалям до долу.
И така всеки ден.

# 25
  • Мнения: 31
Аз лично избрах Cangaroo (по-специално моделът Vision). Тествах MAG England (една приятелка гледа четвърто дете в такава) - определено е здрава, но Cangaroo-то е по-маневрена, по-проходима през дупки и неравности и по-красива  Wink (на мен специално са ми по-симпатични).

Поздрави и успех в избора!

# 26
а какво ще кажете за cangaroo за близнаци ???

# 27
  • Мнения: 96
Аз имах преди три години Mag england и ако ти трябва толкова голяма количка ок .Не съм имала проблеми с нея освен че не влизаше в нито един багажник и нито един рейс.тежи бая и като бебето поотрасне става като танк аз така и виках.Сина ми пък много я харесваше защото спеше в нея и то до голям просторна е и крачетата не му стърчаха .С две думи здрава но голяма .Сега за второто дете тъърся определено нещо по леко и незаемащо място и задължително да се побиа в колата ми.

# 28
  • Мнения: 288
  И ние след дълго умуване избрахме  Маг уж за удобство на бебето. Много е тежка, не е маневрена, трудно се управлява, а в летния вариант е почти невъзможно и купихме лятна количка. Изобщо не съм доволна и не я препоръчвам.

# 29
  • Мнения: 15
A Cruiser има ли напълно легнало положение за новородено?

Общи условия

Активация на акаунт