ДЕКЕМВРИйка отпуска крои, а пък Пачи летния сезон откри!!!

  • 20 970
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 461
Благодаря ви момичета
Хот разсмя ме  hahaha, решихме да подстрижем Мая заради жегите и защото косата и беше като пирушина, обаче много бързо расте косичката .С косата и при нас е така незная защо така пищи , а когато ги капя и двете ако Галина ревне и Мая започва да плаче да подържа тона  Mr. Green
Цвети да си призная преди да проходи Мая ми беше много трудно , но тя проходи много бъзо и е самостоятелна играят се двете много хубаво.
Пачи радвам се , че си доволна и щастлива , чакаме снимков материал с нетърпение  Hug
Веси и аз така пробвах да отслабна и найстина има бър ефект но трябва постоянство , когато съпругът ми си е в къщи и не мога да устоя , не мога да не се нахраня при все че сядаме четиримата да се храним

# 226
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Здрасти хора , бяхме на море !
Сега си идваме , и като си взема душ и се осаферя от пътуването ще пусна и снимков материал . Hug

# 227
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честито ново желано училище на Лазар!

Кари, момите много хубави! Да са живи и здрави!

Зечко, чакаме снимките. Ако не ме домързи и аз ще покажа на моите магарета!

# 228
  • София
  • Мнения: 3 826
Здравейте Hug.
Цвети, браво на Лазар smile3501. Дано успеете да преборите мигрената Praynig.
Веси, Ивко е станал още по - голям сладур и гледам май обича да го снимат Laughing.
Краси, сладурките са си сладурки Heart Eyes. Няма две мнения по въпроса. А ти не се притеснявай, че не знаят добре български, а ще трябва да ходят на детска. Те толкова лесно възприемат, че ще се справят еднакво добре и с двата езика Peace. Арабчетата в Германия толкова добре шпрехат и на двата езика, че човек да се зачуди кой е всъщност родният им език.
Правде, приятна почивка и страхотни емоции.
Зечи, Пачи, добре дошли Hug. Показвайте снимки, че аз и тази година ще гледам моренцето само на снимка  Whistling.
И Дани пищеше като му миехме косата, но от два месеца някъде започна да иска сам да се къпе (е, само той си мисли, че се къпе самичък, но има ефект Mr. Green) и му е много забавно и интересно. Сега проблема е, че иска всяка вечер да си мие косата и ако не му е измием започва да реве. Няма оправия   ooooh!.

Приятен ден на всички  bouquet.

# 229
  • София
  • Мнения: 528
Хайде де! Crossing Arms

Пачи - Гърция!
Зечи - морето!
Мимито - магарета!
Марти - главата!

Чакаме!  Whistling

  bouquet

# 230
  • Мнения: 1 666
И аз чакам морски снимки! Така само ще го гледам морето тази година.... Ще качам и Хот да покаже Пуерторикански плаж (Хот, що ти трябва да сваляш дупе за Пуерто Рико, таман ще си по тамошния вкус!)! А и Вики зачезна, сигурно скитори с мама и Елла.... А, верно, че и на Марти главата не сме видели още, не се скатавай, мила  Naughty

Честито на Лазар! Умното си е умно! Не му требе да виси с часове над бумагите. И хем с мигрена, хем се е справил блестящо човека! Браво!

Кари, и двете кукли освен, че са много хубави, са ти одрали и кожата, нали?! И мен на възрастта на Мая са ме "направили на новобранец", за да съм била имала хубава коса после.... кой да им каже на майка ми и баба ми, че то това опира до ген, не до подстрижка  ooooh!

Веси, твоя Ивко е точно два пъти колкото моя Стени, направо гледах и не вярвах на ушите си  hahaha Wink! Добре че мултплая ме уведомява за нови снимки на френдовете, та видях и снимки на Габиния Виктор на плажа, та се успокоих, че има и други като него, не е само той от Освиенцим дошъл.

А днес при нас е още по-горещо от вчера! Ужасно е просто... и някакъв задух....

# 231
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Имайте мила бе хора не съм лягала , изпрах 6 перални дрехи и успях да кача малко снимки .Нямам нерви за повече.А и с тези промени в снимката нищо не разбирам, ма нямам и нерви да се уча .
На Лазар честито , браво на силното момче !!!! Hug
 Ето ви снимките и ще се върна да разгледам и снимките на девойките на Кари и на Ивко.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=263933&pid=6476600&lp=30

# 232
  • София
  • Мнения: 528
Няма милост, ЗечиHug

Изглеждаш прекрасно! Мъжете ти също!  Peace Къде бяхте на моренце?

  bouquet

# 233
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Няма милост, ЗечиHug

Изглеждаш прекрасно! Мъжете ти също!  Peace Къде бяхте на моренце?

  bouquet
Мимис , благодаря ти много си мила! Hug
Бяхме на Приморско.

# 234
  • Мнения: 80
Ауууу да не истана по-назад. Чудесни са морските ви снимки, Зечи, а ти изглеждаш прекрасно!

Цвети поздрави и от мен за умното ти момче! Все така да те радва и все лесно да му баде да постига целите си!

Кари - много са сладки момите! Напоследак все по момиченца се заглеждам, май вътрешното ми желание е за мома Simple Smile

# 235
  • Мнения: 438
Благодаря на всички за поздравите към Лазар! Днес официално го записахме в новото училище. Пожелавам на всички много радости от децата!
Зечи - прекрасни пораснали малки мъже!А за това колко добре изглеждаш.......няма спор! Познахме веднага Приморско,това е любимото ни място и от 6 август пак сме там. Сподели къде бяхте отседнали.
Елс - благодаря ти за милите думи! Но Лазар наистина не си даде никакъв зор да учи , а успя да сбъдне желанията си. Дано това да не му изиграе лоша шега за в бъдеще.
Веси - Анна Мария сигурно е три пъти по-малка от Ивко....Жив и здрав да ти е-колко голям изглежда в сравнение с нас....
Lang - дано се изпълни желанието ти за мома. Макар ,че да не те разочаровам,но момче май се гледа доста по-лесно, момите са с капризи от малки,а по-нататък....
Марти - как събуди тази страст към банята у Дани. При нас е истински ужас с къпането-пищи все едно я колим.
Пачи - хайде покажи и ти малко фото.....

# 236
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Хайде де! Crossing Arms

Пачи - Гърция!
Зечи - морето!
Мимито - магарета!
Марти - главата!

Чакаме!  Whistling

  bouquet

Магаретата  Mr. Green

# 237
  • Мнения: 728
Еххх,много хубави снимки  Peace
Прекрасни пораснали дечица  Hug

# 238
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз днес си имам рожденик! Става на цели 6 години! Да ви почерпя за негово здраве!

# 239
  • Мнения: 728

Честит рожден ден на Борко!
Пожелавам му усмивката , с която всички го знаем никога да не слиза от личицето му!
Да бъде, ведър, спокоен и щастлив !
Да носи много радост и усмивки на мама и тати!

Общи условия

Активация на акаунт