ДЕКЕМВРИйка отпуска крои, а пък Пачи летния сезон откри!!!

  • 20 974
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 528
Честит Рожден Ден на Борко!
  baloni happy bd bdbaloni happy bd baloni

baloni Да е здрав и щастлив, ученолюбив и с къмет! baloni


Мимито, много хубави снимки! Много добре се виждат обичките на Катето!  newsm10 Ама тя много голяма!  smile3501 Сладурести магарета си имаш!  smile3521

# 241
  • София
  • Мнения: 3 826
Честит рожден ден на Борко!
Да е жив и здрав и да расте весело и щастливо дете!




Мими, Зечи, много са пораснали дечицата и стават все по - големи сладури Heart Eyes.
Цвети, ами нищо съществено не съм правила. Човека просто в един момент се престраши и започна с голямо удоволствие да се къпе.

Момичета, щях да ви показвам снимка на новата си глава, обаче след като си измих косата не успях да си направя новата прическа, защото нямам дифузер и сега косата ми изглежда почти като преди, но малко по - къса Mr. Green.

# 242
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Мими , честит ти рожденник !!! Да ти е жив и здрав и да расте умно и добро дете !!!Весел празник на цялото ви семейство !

# 243
  • Мнения: 1 666
Честит рожден ден на Борко!
Да расте здрав и силен!


Мими, тортата ти е прекрасна! А пък "водолазите" -  Heart Eyes

Оооо, Зечи, обичам Приморско! Я разкажи повече, къде, как, кое?! Изглеждате страхотно на снимките!

Пачиииии  Whistling, още чакаме!

Марти, да ти пращам ли дифузер?!

# 244
  • София
  • Мнения: 528
Оооо, Зечи, обичам Приморско! Я разкажи повече, къде, как, кое?! Изглеждате страхотно на снимките!

Аз, с голямата уста, да ти кажа нещо за Приморско: снощи е валяло и днес не става за плаж.  smile3506

Ама от Зечи и аз ще чакам подробности, защото също много обичам този курорт. На времето Хари  познаваше Приморско по-добре от София. smile3521

# 245
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Бяхме на хотел , в двойна стая или по точно 2плюс 1 .Цената и беше 60 лв .Имаше плазма , климатик , хладилник , баня тоалетна .Хотела беше с басейн , добро обслужване .Много съм доволна .Малко беше краен т.е първият хотел на входа на Приморско, най вероятно това му е първа година на хотела , защото още имаше лепенки тук там  Laughing.
Плажа на Приморско е страхотен , но повечето от вас го познават явно добре , аз бях за сефте там .Има доста забавления за децата , цените са доста височки на тези нещица , но то на всякъде явно е тъй.Децата тотално изтормозиха баща им .Мен ме игнорираха и не искаха да ги обслужвам изобщо.Чуваше се само , тати да ме облече, тати да ме нахрани , тати да дойде с мен на тоалетна .Мама не се искаше за нищо и тя по цял ден се излежаваше и релаксираше  Mr. Green
Ето ви линк на хотела в който бяхме :
http://sunriseprimorsko.com/hotel.php

# 246
  • Мнения: 1 666
Втора година му е на Сънрайз, освен ако не сте били в частта, която е завършена тази година. Ама и цената си я бива, много добра.
А плажът на Приморско, особено южният или този на ММЦ.... няма другаде такъв плаж!
Мама не се искаше за нищо и тя по цял ден се излежаваше и релаксираше  Mr. Green
От това по-хубава почивка - здраве да е! Надявам се, че наистина си отпочинала и презаредила батариите!

# 247
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Да Елс бяхме в сграда Б т.е тази която се довършваше все още . Laughing Laughing

# 248
  • Мнения: 799
Мими, да ти здрав и щастлив рожденика   bouquet Много да те радва  Peace А Катето изглежда като 5-6 годишна госпо'ица  Hug
Леле, Кари, как можа така да офъкаш хубавото дете  #Crazy То пак си е хубаво, ама кому е нужно зорлем да го загрозяваш? Страхотни са ти девойките, пу   bouquet
Зеч, няколко питанки: как правиш номера да ти е хем плосък корема, хем да имаш цици  newsm78? Как успя да изманипулираш Белчо и Черньо да се лепнат за Ванката, а не за теб? Още важи офертата за Вальо и Маги, нали? Каквито са чернички и двамата ще са си лика-прилика. Може и социалните къща да им дадат  hahaha

Аз още не съм стигнала до домашното РС, където са снимките, а този път не смея да оставя подпбора на Милен, защото той няма усет и нерви за тези неща  Mr. Green Ще се пробвам довечера, така и така явно няма да разхождам Маги.
Гърция ми се отрази прекрасно (особено на задника, днес едвам си влязох в дънките  Sick), отядох се на калмари и октоподи, спретнах няколко обиколки на Солун и си направих следните изводи:
- кръчма в Солун = кафе в Солун (като пари, де). Кафе (фрапе, еспресо, турско, и т.н. - 4 евро, кола - 4 евро, алкохол - 7-8-9 евро, фреш - 6 евро, вода - free; манджа - 8-9 евро, салати - 4-5 евро, узо 200 гр. - 4 евро).
- местните пият само фрапе (защото изпиването му отнема 2-3 часа)
- имат страхотни сладоледи и сладкарници (това обяснява защо на гъркините им се носи славата на дебелогъзи)
- нищо не работи в неделя, освен кафета, кръчми и сладкарници (ама не всички). Не работят дори бензиностанции, хлебарници, павилиони за вестници. За магазини и музеи въобще не си и помисляйте.
- парцалаците (а.к.а. дрехите) са същите като тук, ама цените са евро.
- гърците са професионални муфти - в ЕС са повече от 20 години, всичките им забележителности се реставрират с пари от ЕС или ЮНЕСКО, а като резултат - нищо не им е оправено и завършено (пример: прословутата Бяла кула е в ремонт повече от 10 години, Ротондата - също, а крепостната стена в града служи за стена на навеси и кокошарници на живеещите наблизо  ooooh!)
- като цяло сме ги настигнали, по никакъв начин не се чувствах в чужбина (с изключение на безумните букви, де) и мисля, че Бургас и Варна има доста по-красив облик и туристически вид от Солун. Центъра на Солун прилича на центъра на София, ама в района около Халите и Кирковския пазар - стари олюпени сгради, мръсотия, прахоляк, лъскави магазини до магазини в безкрайни ремонти и т.н. Единствено кафетата (страхотни, напудрени, накипрени, като в Пловдив) и кръчмите (малки, уютни, с покривчици и хубави столчета, не особено богати менюта, но всичко се прави почти пред теб) са с класи над софийските.
- много са вярващи, ей... На всеки ъгъл църква, между две църкви - параклис  Shocked

Айде, остава да кача снимките.
Изчезвам да работя, че нещо още не мога да вляза в ритъм...
Бебе Ру много ми тежи, постоянно ме болят кръст и крака, а аз все се кипря на някакви полу-токчета заради работата и вечер съм като пребита  #Cussing out
Ожалих се, стига ви толкова  Mr. Green

# 249
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Момичета, балгодаря за пожеланията! Трогнахте ме!
Тортата претърпя промяна, по желание на шефа! Не я хареса така Mr. Green Mr. Green
Утре ще ви я покажа, че сега нема време Mr. Green Mr. Green

# 250
  • Мнения: 438
МИМИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОРИС,МНОГО ДА ВИ РАДВА И ДА БЪДЕ ВЕСЕЛО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!

  bigdance2 nbirthday  bigdance2

# 251
  • Мнения: 9 483
Мими да ви е жив и здрав рожденника и само весели моменти!  bouquet

Зечи, Краси-страхотни снимки Hug
И аз подкрепям Пачи, относно "подстрижката"  Blush Не че така не хубава-напротив, ама толкова ми домиля като я видях без косица...добре че расте бързо Flutter

Уфф днес хич не ми се работи Confused Искам да съм вкъщи пред телевизора..ама нейсе Crossing Arms

# 252
  • Мнения: 80
Честит рожденник, Мими! Да е здрав и да ви радва!

# 253
# 254
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Пачко хубави снимки , аз си харесах най много тази :
http://pachikrak.multiply.com/photos/album/32/Greece_Thessaloniki_07.2008#36
 Joy Joy Joy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт