ДЕКЕМВРИйка отпуска крои, а пък Пачи летния сезон откри!!!

  • 20 972
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 728
Пачи,много хубави снимки,а тумбата ти е страхотна  Hug

# 256
  • София
  • Мнения: 528
Пачи, много сте хубави! Пу-пу, да не ви е уроки!   newsm10 smile3521  love001

На мен пък най-много ми хареса тази снимка :  - според мен, е по-хубава от тази на аватара ти.  smile3534

# 257
  • Мнения: 600
Мими - честит рожденник! Да ти е живо, здраво и все така усмихнато порастналото момченце!   bouquet  bouquet  bouquet
Пууууу изкорах се докато ви изчета. Благодарско на всички за подкрепата  Hug Hug Hug
Почвам ви подред  Mr. Green
Зечи, Веси, Мими, Кари и Пачи - страхотни снимки на дечицата  Hug Heart Eyes
Зечи и Веси - изглеждате чудестно по бански Peace Hug Моя тази година май ще си остане в шкафа, заради проблемите на Сиси, освен ако някоя баба не се прежали да я погледа докато с мъжо отидем на някой плаж  Rolling Eyes Язък ми че живеем до морето, още не съм се топвала това лято  Sad
Мими - ама верно Катето изглежда много пораснала, особено на тази снимка, където е с червената рокличка  Heart Eyes Hug .
Пачиииии - такава носталгична инжекция ми бодна с тия снимки от Солун, че просто не е истина  Hug Hug А имаше времена преди децата, грижите и проблемите. Както и да е. Радваме се, че си си изкарала добре  Hug
Цвети - браво на умното момче  Peace Hug Все така да му върви, само че да зареже тая мигрена някъде по успешните пътища, ако може да е по-скоро, та да можеш и ти и той да си отдъхнете. Hug
Мимс -  много телеграфно напоследък, как е Доня Бонбониера?  Heart Eyes Hug
Забравих да ви кажа, че покрай тези истории с болници и АБ офъкахме Сияна и сега е с модерна прическа   Flutter Снимков мат`риал - скоро.
А да и да се пооплача - вчера изкарах летния грип с двете Д (драйфане+диария  Embarassed ) Голямо изтощение. Спах целия ден, но днес съм пушка  smile3502
Лейдис, аз не устисквам вече и ще се тропясвам в хоризонтала  smile3534 Лека   bouquet Или май трябва да кажа Добрутро?! Mr. Green

# 258
  • Мнения: 80
Пачи - е тоя път нямам думи - каква изпалнителност и отчетност! Поздравления!
Абе тая снимка http://pachikrak.multiply.com/photos/album/32/Greece_Thessaloniki_07.2008#36 и аз я позагледах 2 пъти... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 259
  • Мнения: 799
Давам го с половин кралство и комплект с мотор, ама всички сте само теоритици, на практика никакви ви няма...  Joy
А Зечова къде е тръгнала да си търси белята при наличието на Ванката - да й се чуди човек  newsm78 Mr. Green
Зеч, да направим замяна, а?

# 260
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Давам го с половин кралство и комплект с мотор, ама всички сте само теоритици, на практика никакви ви няма...  Joy
А Зечова къде е тръгнала да си търси белята при наличието на Ванката - да й се чуди човек  newsm78 Mr. Green
Зеч, да направим замяна, а?

Тц , не го заменям само мога да прибера Милен за ден два  Laughing Laughing Laughing

# 261
  • Мнения: 799
Слаба ракия, си, ей... Само теория, никаква практика  Joy
Казвай на коя дата и с колко багаж го искаш.

# 262
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Слаба ракия, си, ей... Само теория, никаква практика  Joy
Казвай на коя дата и с колко багаж го искаш.
прати ми го без дрехи на 22.07  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 799
Това без дрехи не ми харесва, подозирам, че много бързо ще го върнеш...
Поне с едно сакче с багаж за 5 дни? Пък у вас, ако искаш гол и гладен в мазето го дръж  Praynig

# 264
  • Мнения: 80
Купувам! И мазе имаме и по-наблизо съм от Зечова. Мотор ми не трябва...  Whistling

# 265
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Купувам! И мазе имаме и по-наблизо съм от Зечова. Мотор ми не трябва...  Whistling
Хм , като знам колко бях хормонясала през бременността , ще се наложи да ти отстъпя.Пък  и не ми се ще да се бия с бременна жена  Mr. Green
ако Пачи ,го дава за два поредни периода ще си изчакам реда  Laughing

# 266
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Това без дрехи не ми харесва, подозирам, че много бързо ще го върнеш...
Поне с едно сакче с багаж за 5 дни? Пък у вас, ако искаш гол и гладен в мазето го дръж  Praynig

Аз го вземам! Прати го когАтО ти омръзне за 7 дни! Ще го сползвам за бавачка на 2 деца фурии, таман стаж да трупа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 267
  • Мнения: 799
Имаме сделка. Разберете се коя по кое време да го вземе, аз нямам претенции. Колкото по-дълго, толкова по-добре, обещавам и бонуси (втора каска, ръкавици за мотор за пътник, компютър).,
Други желаещи? Айде, тия двете много за малко го искат, а стоката е все още читава - добре съм го обучила - мрънка умерено, не се отлепя от малоумни РС игри, горе-долу не е претенциозен на храна (избягвайте кисело зеле, защото тогава включва опция "мрън"), чисти само ако го подсетиш около 5 пъти за по-малко от 2 часа, и само след като изрично укажеш какво и как да чисти /не помни обаче до следващия път, пак трябва да указваш/, готви добре аламинути, хърка, заспива пред телевизора, заспива около 15 минути преди да си легне в леглото, не държи да е изгладен, може да пие, може и да не пие, като се напие - заспива (няма буйно пиянство). Не е много по веселите и екстремни изпълнения, но не ти пречи ти да участваш в тях  Mr. Green А и най-важното - осигурете му спортни канали (поне 3) и интернет, щото иначе всичко гореизброено отпада, остава само мрънкането.
Айде, чакам гора от желаещи. Приемам и замяна, но само с нещо по-добро (с други думи не ми пробутвайте мрънкалници, спортни маниаци, рибари, чистофайници, спретнати типове, които не могат сами да се перат и гладят, претенциозни на манджи и не гледащи деца. Снимки /голи и в цял ръст/ и характеристики - на лични  Mr. Green

Опа, и Мимито се включва  Peace
Да говорим в дати, дами, а?

# 268
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Имаме сделка. Разберете се коя по кое време да го вземе, аз нямам претенции. Колкото по-дълго, толкова по-добре, обещавам и бонуси (втора каска, ръкавици за мотор за пътник, компютър).,
не се отлепя от малоумни РС игри, горе-долу не е претенциозен на храна (избягвайте кисело зеле, защото тогава включва опция "мрън"), чисти само ако го подсетиш около 5 пъти за по-малко от 2 часа, и само след като изрично укажеш какво и как да чисти

Ще играе ако се вреди  Mr. Green Mr. Green
Щом ще чисти вземам го за цял месец - август. Но ще е с 2 деца нон стоп! Вземам го със сакче дрехи!

# 269
  • Мнения: 80
Е щом ще е ангажирна през август, поне една кратка замяна за има няма 14 дена до тогава, а? Щото домашна помошница не ми е излишна, ако и някоя манджа завърти - аз не съм претенциозна. В свободното си време може да се забавлява по гореизброените начини.

Предлагам в замяна мъжки индивид 193см, 85кг. От спорт не се интересува, ТВ не гледа, готви винаги с месо, ама ако чакаш да ти сервира може да заспиш, чисти само след продължително и ултимативно мрънкане и само седи пред PC. Може да не му се осигурява - той си носи винаги. Деца гледа, но добре е да са дресиани сами да се пазят, все пак PC-то е приоритет N1. Не е много, ама е за кратко. Става ли?   bouquet

Ако трябва някое бонусче да добавя?

Общи условия

Активация на акаунт