ДЕКЕМВРИйка отпуска крои, а пък Пачи летния сезон откри!!!

  • 20 852
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 799
Ланг, аз такова животно си имам. Искам прекрасен и добър мъж, който да не виси пред компютъра, да се сеща сам да чисти, да не мрънка, да е забавен, да обича веселби, да гледа деца, да не ме пита постоянно "къде ми е ..." и "имаме ли..." (защото аз явно имам феноменална памет и винаги знам "къде му е..." и "имаме ли..."), а в свободното си време да ме гледа с обожание  Mr. Green. Абе с други думи робот не ща - имам си  Mr. Green
Мимито, при тези условия - без РС и с 2 деца - ще ти омрънка душата и предполагам, че ще ми го върнеш, придружен с плик с пари, само и само да прекратиш агонията си  Joy

Оспамихме темата, ама и без това тази беше зациклила  Joy

# 271
  • Мнения: 80
Хм, ако намериш това, дето го търсиш - вземи две или кажи къде ги дават, щото и аз съм човек!  Wink

# 272
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Мимито, при тези условия - без РС и с 2 деца - ще ти омрънка душата и предполагам, че ще ми го върнеш, придружен с плик с пари, само и само да прекратиш агонията си  Joy

Оспамихме темата, ама и без това тази беше зациклила  Joy

Нема бе жена! Той ще седи  на РС, но за д апомага в играта Mr. Green Mr. GreenЩе играе като спят децата! Но тогава може би толкоз ще са му пийнали соса че ще пожелае да легне и да спи!
Не съм убедена при моите условия дали аз ще го напъдя или той сам ще избяга Joy

# 273
  • Мнения: 195
ахой, набързо да ви се посмея на обмяната и да кажа на пачи, че ламата й праща поздрави, мисля много добре бихте се разбрали на по една ракия със шопска. много мъдрост му изтече от устата, каза да се усмихваме и да прощаваме и да не вечеряме newsm78
успях да му се любувам на 20 метра разстояние и да помоля неговата светлост да даде добро на всички вас. за утеха получих ЗВЕРСКА мигрена следобеда и Радето, както е на оправяне от падането в училище оня ден дето цялата й мутра на горния венец подута като маймун - тя го отнесе малко...като ме погледне с кравешкия поглед и ревне като се карам ми иде да се заровя в някой пасък.
това е на дневен ред утре, летим за пуерто рико, стискайте палци и прочие.
целувки  bouquet

# 274
  • София
  • Мнения: 3 804
Рано рано се посмях с вас Joy.
Горкия Милен, ако знае само какви планове му кроите за близко бъдеще май сам ще си стегне сакчето и ще замине в неизвестна посока hahaha.

# 275
  • Мнения: 799
Споделих му аз моите търговски планове, и той, като прагматичен футболен фен, попита: твоите условя като на мой мениджър са ясни, а моите условия кой ще ги договаря? Аз, като екс футболен фен му заявих, че тук все още не важи правилото "Босман" и неговия статут е като този на спартанските роби. Но на този етап най-добре му звучала офертата от Раковски, щото поне щял да си пие бира с Ванката и да си говорят за ЦСКА  Joy

Ланг, предлагам да започнем търсенето с активен нощен живот по барове и дискотеки. Малко не сме атрактивни в този момент, но все пак едно от условията е да гледа деца, така че това ще е тест №1.
Мимито, като ти дойде реда ще те видим. До тогава събирай пари. Ако сам избяга - пак ще си на далавера  Mr. Green
Хот, Ламата верно е мъдър като мен, само това с вечерята ме притеснява, но в спора се ражда истината  Mr. Green Бедната Радуна, бързо да се оправя  Hug А утре - лек полет и мноооого слънце, плажове, мохито и спокойна Рада   bouquet

# 276
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Пачко като каза за ЦСКА и се сетих Валко кви ги дробеше нощес като излезнехме на разходка в Приморско. Първата вечер като излезнахме и както си ходехме се развика с колкото му глас държи : "ЦСКА , ЦСКА " с изпъната ръка нагоре и свит юмрук .Хората му се смееха и му се радваха.
Втората вечер обаче смени репертуара и почна да пее: ЦСКА , България , сините боклуци мамицата ви да еба !  ooooh! hahaha hahaha Отново с пълен глас !
Викам на Ванката , тази вечер вече може и боят да си изядем . Laughing Laughing Mr. Green

# 277
  • Мнения: 799
Мда, промили са мозъците на децата, ей... Маги на амфитеатъра в Ефес крещя с пълно гърло: ЦСКА, ула, ула (ура, ура). Явно да пробва акустиката  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 1 666
Ей, човек един ден да няма нет и Пачи шътнала мъжа си! Като гледам моя нямам никакъв шанс да го трансферирам... Пачи, Ланг, като тръгнете да ги търсите тия мъже, свиркайте и на мен.... само дето незнам дали по дискотеките ще ги намерим, ама....

Хот..........................А утре - лек полет и мноооого слънце, плажове, мохито и спокойна Рада   bouquet

Присъединявам се! Peace

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 15:29 от els

# 279
  • Мнения: 799
Елс, а къде, бе, жена? В Клуба на шахматиста? Нали трябва и да е хубав...
Аз започвам търсенето утре в гората (ще ходим на палатка за уикенда). Ако в Балкана мерна нещо подобаващо - ще ви свирна  Joy

# 280
  • Мнения: 1 666
Ами истината вероятно е някъде по средата... Ако знаехме точно къде, досега да сме ги намерили  hahaha

# 281
  • Мнения: 799
Елс, айде стига спамила, ми пускай новата тема  Mr. Green
Предложения за заглавие: ДЕКЕМВРИйки се изнесоха на плаж, Елс остава верен страж или ДЕКЕМВРИйки търговията диктуват, мъже продават и купуват

# 282
  • Мнения: 80
Предложения за заглавие: ДЕКЕМВРИйки се изнесоха на плаж, Елс остава верен страж или ДЕКЕМВРИйки търговията диктуват, мъже продават и купуват

Второто- разбира се!

Абе никак не държа да е хубавец, да върши работа и да не мрънка. Подозирам, че в Балкана ще намериш нещо. Те там се крият - по пещерите или пък пътешестват Ком-Емине. Айде успех! И ако нещо хванеш - дръж не пускай. Все ще намерим как да го поделим. Joy Joy Joy

# 283
  • София
  • Мнения: 528
Предложения за заглавие: ДЕКЕМВРИйки се изнесоха на плаж, Елс остава верен страж или ДЕКЕМВРИйки търговията диктуват, мъже продават и купуват

Второто- разбира се!

 Peace

Искрено се забавлявам с търга и търговията, дето сте подели. Подкрепям Ланг. Няма обаче да се конкурирам с вас, само ще следя развоя на събитията.  Mr. Green

  bouquet

# 284
  • Мнения: 799
Пак аз върша черната работа, ей  Mr. Green
Айде в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт