La Redoute - Кодове - 4

  • 53 994
  • 509
  •   1
Отговори
# 45
  • на морето
  • Мнения: 1 382
А някои бяхт писали,че ползвате за втори път 45381 за БД.А получихте ли си вече поръчките,че се притеснявам да не ми я откажат,ако го използвам втори път този код.А до вчера 57479 действаше,а днес вече-не Close
Редактирам-сега пробвах пак и успях да излъжа системата-57479 пак дайства Mr. Green

# 46
  • Мнения: 17
Къде във фактурата виждате код? Аз прегледах поне 5 фактури и в нито една не открих нещо наподобяващо код!!!! Shocked

# 47
  • Мнения: 4 916
...
Момичета така ли изглежда машината за 14,50Е?

Съвсем не. Тази е Северин, а евтината е ТЕК или нещо подобно като марка.

# 48
  • Мнения: 4 916
Къде във фактурата виждате код? Аз прегледах поне 5 фактури и в нито една не открих нещо наподобяващо код!!!! Shocked

На лицевата част на фактурата, в средата на листа вдясно има код и описание за процентите и условията за ползването му.

# 49
  • Мнения: 17
Чувствам се като някой идиот - гледам, гледам и нищо не виждам и това е. Да не би да е имало още някой лист и да съм го изхвърлила /без да помня/?! Фактурата ми се състои само от един лист - отпред са нещата, които съм поръчала - описание, размери цени и крайната сума. Най-долу е адреса за доставка. На гърба са разни телефони, условия за връщане и т.н. Това да не е нещо отскоро. Последната поръчка, която получих е от 23.04?

# 50
  • Мнения: 4 916
Чувствам се като някой идиот - гледам, гледам и нищо не виждам и това е. Да не би да е имало още някой лист и да съм го изхвърлила /без да помня/?! Фактурата ми се състои само от един лист - отпред са нещата, които съм поръчала - описание, размери цени и крайната сума. Най-долу е адреса за доставка. ...

Обикновено между списъка с поръчаните неща и адреса на доставка има едно каре с код и проценти  newsm78 Ако го няма е много странно, на мен досега не ми се е случвало  Shocked

# 51
  • Мнения: 639
tin2 Аз лично досега не бях получавала фактура на която да има код и не зная дали това е било практика преди.Имам 10-тина фактури на които няма код,но на последните 3 от 12.05,27.05,30.05 имам кодове.Не съм ги писала защото други момичета вече бяха писали за тях.Затова си мислех че това наистина е някаква нова практика,а явно самите кодове са едни и същи и не са персонални .И на моите фактури са кодовете 78255, 77356 и 18465.Може би на фактурата ти от следваща поръчка ще имаш и ти.За сега можеш да се възползваш от тези  Peace

# 52
  • Мнения: 4 202

Колко ли тежи това чудо?
С едни обувки и една блуза дали юе ме прати на митницата?

При мен 2рия код не действа и за първия пише, че е сет от 3 части.

# 53
# 54
  • Мнения: 326
момичета сложила съм си в кошницата артикули(спортни) за 95 евро знаете ли някой код с който мога да намаля общата сума Praynig
пробвах всичко което открих и от другите форуми но нищо не откривам newsm78
даже и код за безплатна доставка няма,всички до тук ми отказва да ги приеме ooooh!

# 55
  • Мнения: 4 916
момичета сложила съм си в кошницата артикули(спортни) за 95 евро знаете ли някой код с който мога да намаля общата сума Praynig
пробвах всичко което открих и от другите форуми но нищо не откривам newsm78
даже и код за безплатна доставка няма,всички до тук ми отказва да ги приеме ooooh!

Спортните се намалят много трудно, а и ако вече са намалени, едва ли ще помръднат повече. пробвай с 77356 - на мен той ми е любим.

# 56
  • Мнения: 326
момичета сложила съм си в кошницата артикули(спортни) за 95 евро знаете ли някой код с който мога да намаля общата сума Praynig
пробвах всичко което открих и от другите форуми но нищо не откривам newsm78
даже и код за безплатна доставка няма,всички до тук ми отказва да ги приеме ooooh!

Спортните се намалят много трудно, а и ако вече са намалени, едва ли ще помръднат повече. пробвай с 77356 - на мен той ми е любим.
благодаря ти  bouquet но и този не става
нищо ще пусна някой код с подарък поне

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132

Със същия код може да поръчате и тази чанта за 7,90Е . Референтен № 878.5090


Тази чанта я получих 1 път, поръчах я втори път и получих ваучер - така че е малко рисковано да я поръчвате Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 27
Momi4eta, ima edna 4anta/ bejova/, koqto sym zapisala s referenten nomer 7212550, nqkoj da e zapisal koj kod trqbva da vyveda s neq? Nqkoj q pohvali, no ne moga da namerq kyde...

Няма код , пишете реф.номер в прозорчето до люпичката и после натискате червения бутон и вече чантата ви е в панера на цена 5,50 евро


Някой може ли да опише какво представлява тази чатна?

# 59
  • Мнения: 4 916
...


Някой може ли да опише какво представлява тази чатна?

Ако използваш търсачката, дори ще я видиш на снимка.

Общи условия

Активация на акаунт