La Redoute - Кодове - 4

  • 54 007
  • 509
  •   1
Отговори
# 480
С какво мога да намаля най-много тези маратонки http://laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-nike-shox-feather. … 2&prodcolor=1

пробвах всички кодове за намаление на първата страница и никои не стана.

# 481
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Хора, какво става с тази тема  newsm78

# 482
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
появила се е Laughing

# 483
  • Мнения: 30
Момичета , чета форума от зимата, но чак сега се реших да пусна поръчка . Обаче ( извинявам се за тъпия въпрос Embarassed ) нещо не мога да се справя с тези кодове за намаление, бихте ли ми помогнали? Rolling Eyes    Значи, аз поставям кода в полето където пише Saisissez votre code offre spéciale
и натискам Ok,  приема ми кода ( така мисля, понеже не ми изписва червени думички , а ми качва кода на горния ред в зелено)  , но като продължавам с поръчката на трета стъпка вижадм , че нищо не ми е намалено newsm78.  В случая използвах код 58629-37 ? pour 100 ? d'achats .
Хиляди извинения , че ви занимавам , но разберете от снощи се мъча,  бихте ли ми обяснили как става това с кодовете за намаление ?   Благодаря bouquet !

Здравейте, отново!  Разбирам, че тук се обсъждат само кодовете към сайта , но моля ви някой да ми обърне внимание  Praynig , мисля че , няма да ви затрудня много !  bouquet   БЛАГОДАРЯ !!! Praynig

# 484
  • Мнения: 5 026
 SESELA, на мен също се е случвало, приема ми кода, но не намалява нищо, както и БД не дава. Не знам защо, по-вещи в занаята могат да кажат Simple Smile Махаш този код и продължаваш да търсиш наистина работещ  Peace

# 485
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Хора, какво става с тази тема  newsm78
Инцидент се оказа. Не е била изчезната нарочно.

# 486
  • Мнения: 4 202
Момичета , чета форума от зимата, но чак сега се реших да пусна поръчка . Обаче ( извинявам се за тъпия въпрос Embarassed ) нещо не мога да се справя с тези кодове за намаление, бихте ли ми помогнали? Rolling Eyes    Значи, аз поставям кода в полето където пише Saisissez votre code offre spéciale
и натискам Ok,  приема ми кода ( така мисля, понеже не ми изписва червени думички , а ми качва кода на горния ред в зелено)  , но като продължавам с поръчката на трета стъпка вижадм , че нищо не ми е намалено newsm78.  В случая използвах код 58629-37 ? pour 100 ? d'achats .
Хиляди извинения , че ви занимавам , но разберете от снощи се мъча,  бихте ли ми обяснили как става това с кодовете за намаление ?   Благодаря bouquet !


Здравейте, отново!  Разбирам, че тук се обсъждат само кодовете към сайта , но моля ви някой да ми обърне внимание  Praynig , мисля че , няма да ви затрудня много !  bouquet   БЛАГОДАРЯ !!! Praynig

По време на намаленията много малко кодове работят, а и ако имаш в кошницата вече намалени неща няма как да ти ги намали още.

# 487
  • Sofia
  • Мнения: 503
2продукта имам на Со хоум и не ми дава БД, само подарък
дай линк с часовника
Като сложа часовника за 10 евро и тази чанта
http://www.laredoute.fr/vente-sac-peps-so-home.aspx?productid=32 … 2&prodcolor=1
ми дава БД, явно трябва да има артикули SO HOME на на определена цена Thinking

# 488
  • Мнения: 19
 GrinningЗдравейте! Благодарение на всички вас които пишете в тази тема мога да се похваля, че вече от 2 месеца правя поръчки и то като използвам някои от кодовете тук. Вчера направих поредната си поръчка и то с кода за прахосмукачката/реф.№5287537код 22586/ и продукти от "Албанците" както ги наричате. Миналата седмица се опитвах но не успяхр,но вчера стана.Сега ще чакам да ги получа и ще пиша пак.Отново благодаря!!  bouquet

# 489
  • Мнения: 22 436
При мен не работи нито един код за БД при положение, че изпълнявам всички условия.

kyky_, бях сложила 3продукта на со хоум на доста висока обща сума и въпреки всичко кода не работи.

Искам да попитам евентуално за някакъв код за намаляване на при мини, или нещо за свестен подарък, че да не пускам поръчка съвсем без нищо.
Поръчах си лилавите прибори и чантата за пикник с предишни поръчки.
Сакове не ми трябват, прибори също. Ако има нещо друго по-интересно може да препоръчате и съответният код. )

# 490
  • Мнения: 733
Инцидент се оказа. Не е била изчезната нарочно.

Тъкмо бях решила, че сме попрекалили с нещо  Embarassed

Кой ще разгадае какво е условието за този часовник с две верижки? Кодът е 30015. Пише още "le cadeau : la montre bijou et ses deux bracelets pour toute commande de 17 euros ou plus" - тоест, май трябва да имаш повече от 17 евро сметка, а отдолу на картинката май пише, че трябва да имаш поне три продукта. Пробвах, но при мен не работи  newsm78

# 491
  • София
  • Мнения: 121
Кой ще разгадае какво е условието за този часовник с две верижки? Кодът е 30015. Пише още "le cadeau : la montre bijou et ses deux bracelets pour toute commande de 17 euros ou plus" - тоест, май трябва да имаш повече от 17 евро сметка, а отдолу на картинката май пише, че трябва да имаш поне три продукта. Пробвах, но при мен не работи 
[/quote]

Подарък часовник + 2 гривни за всяка поръчка от 17 евро нагоре. На картинката пише, че трябва да има мин. 3 артикула.
Не виждам повече, възможно е да важи за новата колекция.

# 492
  • Мнения: 4 916
При мен приема кода за часовника, но не го слага като подарък  newsm78 Сигурно има някакво условие, което не мога да прочета - виждам само 17 евро, 3 продукта или повече.

# 493
  • Мнения: 594

Кой ще разгадае какво е условието за този часовник с две верижки? Кодът е 30015. Пише още "le cadeau : la montre bijou et ses deux bracelets pour toute commande de 17 euros ou plus" - тоест, май трябва да имаш повече от 17 евро сметка, а отдолу на картинката май пише, че трябва да имаш поне три продукта. Пробвах, но при мен не работи  newsm78



На мен ми маха 20% от новата колекция, но подаръка не го изписва...  newsm78 Да не би да има някакво условие за определени артикули да важи?

# 494
  • Мнения: 22 436
При мен нищо не променя, имам един артикул от новата колекция но е при мини. Нищо не се вижда от картинката, явно има някакво условие, не се ликоментира там, от където си го намерила?

Общи условия

Активация на акаунт