Любители на котки - тема 7

  • 23 375
  • 571
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 317
Браво,щом й е за първи път не е знаела какво да прави.
Мойта Ива като ражда за първи път,явно нямаше мляко и не го искаше.Затварях ги заедно,не стана.
Действа ли сте бързо и адекватно.Аз в такива моменти се спичам.

# 526
  • Мнения: 4 916
Whitewitch,

Честито бебоче  Hug Да са ви живи и здрави с котаранката!

# 527
  • Мнения: 812
Whitewitch, честито малък писан, прекрасно сте се справили!  Hug
Бри, честито бебочковци, да са живи и здрави!  Hug
Аз днес наченах дипломатически преговори относно Алка и евентуален бъдещ зет. Домашния тиранин изслуша моята молба и заключи: " Да, да...Виж каква си ни е хубава, ще вземе да и стане нещо"... Аз се позамислих... newsm78  какво аджаба може да и стане на Алка, освен някой кот да я оправи и после да надуе платната, ама тактично си замълчах. За сега няма смисъл да продължавам с прошенията, защото  и кот не се е намерил.  Crossing Arms

# 528
  • София
  • Мнения: 5 734
Ами да вземе да й хареса секса и скоро да иска още  Joy
На нашата женско бившо коте нищо не му се случи  newsm78. Другите да се включват с техния опит.

# 529
  • Мнения: 1 218
Лелееееееее пропуснала съм котешките новопопълнения , голяма съм заспа  Blush
Честити бебенца - котковци на Бри и бенеце-котко на  Whitewitch   Hug Hug
Да са живички и здравички мишленцата , това е най-важното сега .
А аз дори и да бях на линия си признавам , че нямаше да мога да дам съвет, по-скоро щях да се гътна от страх  Blush

# 530
  • Мнения: 1 029
здравейте момичета  bouquet
Скоро и аз ще вляза във вашите редици, защото днес започнах да си оправям документи за осиновяване на котенце Heart Eyes
 http://www.picvalley.net/v.php?p=u/946/1757409382.JPG   - ето го и него, много сладък, малък и пухкав. Hug

стискайте палци да одобрят кандидатурата ми и да стане мой Hug

# 531
  • София
  • Мнения: 5 734
Ха, той като едни от наще котета-прилича де.
Добре дошла.  bouquet

# 532
  • Мнения: 591
здравейте момичета  bouquet
Скоро и аз ще вляза във вашите редици, защото днес започнах да си оправям документи за осиновяване на котенце Heart Eyes
 http://www.picvalley.net/v.php?p=u/946/1757409382.JPG   - ето го и него, много сладък, малък и пухкав. Hug

стискайте палци да одобрят кандидатурата ми и да стане мой Hug

 Praynig Дано, щом толкова го искаш ще стане Hug

Момичета, много благодаря за подкрепата Hug

# 533
  • DE
  • Мнения: 521
Ееех, хем ми е мило, че са се родили котенца, хем ме е стиснало гърлото, защото моята писана вече си отива, вече 2 ден не искала да яде и пие водичка, сестра ми каза, че нещата отиват към неизбежен край... майка ми искала да го скрие от мен, въпреки че предупредих, че ТРЯБВА да съм информирана, неслучайно съм я сънувала милинката ми тези няколко нощи...

# 534
  • Мнения: 5 317
Сиамка,много тъжно.
Аз мойта Симонка дни преди да си отиде сънувах,че оздравява.От както я няма все я сънувам как е жива и как искам да е добре,че се храни нормално и колко съм щастлива от това,а всъщност знам,че я няма.

# 535
  • DE
  • Мнения: 521
Сиамка,много тъжно.
Аз мойта Симонка дни преди да си отиде сънувах,че оздравява.От както я няма все я сънувам как е жива и как искам да е добре,че се храни нормално и колко съм щастлива от това,а всъщност знам,че я няма.

Адски съм тъжна, да, плаче ми се ужасно, но ако аз съм разстроена вскички около мен ще се притеснят и се стискам, а гърлото ми се е стегнало, ще се пръсне! Честно, Бри, има дни, в които искам ужасно да си имам коте, обаче сега си казвам, че не желая никога повече да изживявам това. Та ние бяхме заедно през почти целия ми съзнателен живот, просто не мога да си представя, че ще се прибера и нея няма да я има, не мога!

# 536
  • Мнения: 1 227
Сиамка,   Hug
Whitewitch , страхотно сте се справили. Да ви е живо и здраво бебчето-коте Hug
Бри, честити ти котачета и на теб Hug
venny_b , добре дошла при нас и стискам палци по-бързо да си го вземеш този сладур.
Джони спи нон стоп в тази жега, само в ранни зори от 5 до 8ч беснее Grinning

# 537
  • Мнения: 5 317
Сиамче,и аз бях така и незнам нали ще мине някога.Симона беше постоянно с мен около 12 години,дори като бях студентка я мъкнех по квартирите.Знам какво е.На никой не го пожелавам.И досега,няма я повече от четири месеца се будя вечер и веднага се сещам за нея.Имам си нейни снимки до възглавницата,нацелувам я и пак заспивам.С теб съм да знаеш.Поплачи си малко скришно,пък дано ти олекне.

# 538
  • Мнения: 812
В къщи ходим на пръсти, за да не събудим Алина. Щото се почва една....

Сиамка  Hug  Djindjari, имаш неизвинени отсъствия. Ще вземем вече да те пишем във форумски липси  Crossing Arms

# 539
  • София
  • Мнения: 5 734
Сиамка Hug. Тя ще отиде на по-добро място,ще е по-щаслива и няма да я боли.Знаеш ли пък може да се прероди в следващото ти коте и пак да е с теб по друг начин. Hug

Общи условия

Активация на акаунт