Любители на котки - тема 7

  • 23 373
  • 571
  •   1
Отговори
# 540
  • DE
  • Мнения: 521


  bouquet Благодаря, голяма подкрепа сте ми!

# 541
  • Мнения: 416
Тази вечер  по новините казаха,че в София щели да построят дом за бездомните котки Peace Дано да стане и да се грижат за тях
venny_b  сигурна съм ,че ще успееш да си го вземеш...  Praynig

Как са новите попълнения, нямам търпение да ги видя.....  Whistling

Сиамка Hug. Тя ще отиде на по-добро място,ще е по-щаслива и няма да я боли.Знаеш ли пък може да се прероди в следващото ти коте и пак да е с теб по друг начин. Hug
И аз мисля така  Hug

# 542
  • Мнения: 3 770
Сиамка , горе главата ! И си вземи коте ! Няма да замести в сърцето ти Пусанка , но пък ще ти дава топлина и радост !  Peace Аз също като теб не исках да взема след като ми умря котенцето , точно за да не изпитвам отново болка.Но не издържах - толкова ми беше празно в онова кътче в сърцето , предназначено за беззащитни и невинни същества!

# 543
  • София
  • Мнения: 1 951
Сиамчица,много  тъжно  ми  стана,като  прочетох.Аз  също  мисля,че  е  добре  да  си  вземеш  ново  коте.Губила съм  котета.Моята  Джеска  беше  с мен  10 години,беше  ми  ,като  сестричка.Знаеше  толковаа  много  тайни.Когато  забременях,споделих  с нея.Направих  си  теста,и  само  тя  беше  с  мен,в  онзи  ден.
Да,наистина  няма  да  изпитва  болката,която я  мъчи,няма  да се   спарава  от памперсите.
Горе  главата!С теб  сме!!!!Днес  влязох  заради,теб.И  на мен  ми  е  тежко,следващата  седмица  става  една  година  откакто   не  е  с  нас  Тити.Вземи  си котанче.Ние  взехме Пухка,четири  месеца,след    загубата.Милата  оставаше  без  дом,и  се  решихме  на  тази  крачка.
Радвам  се   за  малките  бебчета.
Цунки  по  муцунки на  малките.


# 544
  • Мнения: 1 540
Сиамка, мисля за теб и Пусанка, дано не я боли, милата  Praynig

# 545
  • DE
  • Мнения: 521
Сънувах я нощес пак, и тази сутрин си знаех още преди да се чуя с нашите - отишла си е снощи, станала да опита да хапне и след две крачки полегнала и заспала завинаги... Дано да почива в мир на по-хубаво място, където няма да я боли повече, милата ми тя...

# 546
  • София
  • Мнения: 5 734
Съжалявам миличка.Поплачи си хубаво, да ти олекне.Тя вече е на по-добро място.

# 547
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Сиамка, настръхнах направо...съжалявам  Tired ... силно те прегръщам Hug

# 548
  • Мнения: 3 770
Сиамка , мила , поплачи си ! Разбирам те колко ти е тежко ! Няма да мине скоро , но плачи - това освобождава !

# 549
  • Мнения: 416
Сиамка много съжалявам за твоята Пусанка  smile3518 

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 13:29 от didi_hris

# 550
  • Мнения: 1 540
Сиамка, ужасно съжалявам за Пусанка  smile3518 Вече не я боли, миличката котаранка  Cry

# 551
  • Мнения: 5 317
Милата Пусанка,поне вече не я боли.Сиамка,много,много,много съжалявам.

# 552
  • Мнения: 466
Ех, Боже, толкова я мислех и се надявах за малката душичка Пусанка...  newsm45  newsm45  newsm45

Представяш ли си - до последно е имала желание за живот, станала е да си хапне и просто е... отлетяла... Мисля си, че е било безболезнено и леко...

Почивай в мир, Пусанка...  txtloves

Сиамка, няма думи за утеха, наплачи се...

Сигурна съм, че някой ден отново ще се срещнете!  Hug Hug Hug

# 553
  • DE
  • Мнения: 521
Ох, благодаря ви, момичета!  bouquet

Милинката ми тя, голям боец излезе, някак си не мога да не се гордея с нея, използва всяка силичка, която й беше останала, за да се опитва да живее. Аз си поплаках, но, както каза сестра ми, трябва да помним хубавите моменти, които сме имали заедно, а те са тооолкова много!

# 554
  • Мнения: 5 317
Така е,голямо геройче е тя.Абе сиамките са неповторими.Спомняй си хубавите мигове и дивотийките,които е правила.А те с мойта Симонка вече тичат и играят на воля на хубаво място без болка.

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 17:01 от Бри*

Общи условия

Активация на акаунт