Случайни ли са случайните срещи

  • 7 996
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 257
Случайни са, но понякога една такава случайна среща може да се превърне в съдбовна.
newsm10 newsm10 newsm10

# 31
  • Мнения: 45
Няма случайни случайности  Peace

Въпреки, че чак пък за срещи в един и същи град, малко много ми идва суеверието. Виж ако срещна някой, случайно, на друг континент, може и да се замисля. Особенно ако пък и (случайната) среща има някакъв послепис  Laughing

# 32
  • Мнения: 144
Няма случайни неща!!! Моята теория е, че имаш да извървиш определен път в живота си, да се научиш да преодоляваш точно определени неща, които не си успял да научиш и изградиш в минал живот. Животът ни поднася най-различни ситуаций и само от нас зависи какво решение ще вземем. Случайно ли е, че срещнах съпруга си в огромен чат и вече толкова време сме щастливи, случайно ли е, че преживяхме катастрофа и сме невредими....съдба
Но според мен сами можем да я променяме

# 33
  • Мнения: 936
Нищо не е случайно. Сигурна съм, въпреки че нямам логично обяснение.

# 34
  • Мнения: 3 750
"Случайността е скрита форма на необходимост".
  bouquet
 Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 759
Няма случайни случайности  Peace

Въпреки, че чак пък за срещи в един и същи град, малко много ми идва суеверието. Виж ако срещна някой, случайно, на друг континент, може и да се замисля. Особенно ако пък и (случайната) среща има някакъв послепис  Laughing
мммдам Simple Smile

# 36
  • Под липата
  • Мнения: 620
Ми и аз се питам, случайно ли срещах мъжа си по едно и също време на годината  3 пъти подред? Или ?

# 37
  • София
  • Мнения: 529
"Случайността е скрита форма на необходимост".

Интересен е цитатът, но ми изглежда прекалено обобщаващ. Ако, например, имам безкрайна нужда от нова кола, дали случайно няма да ми "падне от небето" такава. Явно случайностите се градират според потребностите.

 Naughty , Winnifer, тук бъркаш причината и следствието. Тя няма случайно да ти "падне", защото ти е необходима. А бидейки ти необходима, ще намери начин да "падне". Или няма.   Joy

Какво толкова му мислите!
Случйните срещи са случйни!
Нали не вярвате,че Господ по цял ден седи и ви чертае случайните срещи!
Прекалено е зает с други неща за да се занимава с глупости!

Ами разбира се, че не! По цял ден Той чертае случайните срещи на тези, на които тепърва им предстои да се раждат!  Peace

# 38
"Случайността е скрита форма на необходимост".

Интересен е цитатът, но ми изглежда прекалено обобщаващ. Ако, например, имам безкрайна нужда от нова кола, дали случайно няма да ми "падне от небето" такава. Явно случайностите се градират според потребностите.

 Naughty , Winnifer, тук бъркаш причината и следствието. Тя няма случайно да ти "падне", защото ти е необходима. А бидейки ти необходима, ще намери начин да "падне". Или няма.   Joy


Аха,

крокодилът не е крокодил, защото е зелен; а е зелен, защото е крокодил Thinking

  bouquet Сладко изказване! И все пак, мен не ме вълнува колата.

# 39
  • Мнения: 624
Няма случайни неща. Съдбата ни поднася разни знаци, но ние все още не можем да ги разтълкуваме правилно.  Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 17 592
Да, случайни са. Дори и когато изглеждат твърде навременни.

# 41
  • Мнения: 234
Случайни са, но понякога една такава случайна среща може да се превърне в съдбовна.
Да,на същото мнение съм. Peace

# 42
Случайност са си.Преди година бяхме в Гърция и сме седнали с мъжа ми,пием си кафенцето  и smile3556 гледаме и не вярваме на очите си,едни много близки наши приятели,които сега живеят в Мюнхен и от 4 години се канеха да си идват в България и все им се проваляха плановете.

# 43
Няма нищо случайно на този свят! Поне моите наблюдения са, че няма случайни срещи - някой отгоре се бъзика с нас. Друг е въпроса дали ще се възползваш от дадената ти възможност или пасувайки ще продължиш напред.

Това много ми хареса!

# 44
  • Мнения: 1 447
Няма случайни неща. Съдбата ни поднася разни знаци, но ние все още не можем да ги разтълкуваме правилно.  Thinking

Ако се научим и да ги тълкуваме правилно всичко ще е ок. yes

Общи условия

Активация на акаунт