Мама трябва да пере, ЯНУАРЧЕТО яде пюре!

  • 17 132
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 17
Здравейте !

Гласувах за по- скоро кротка , защото плаче само ако е гладна , наакана ,жадна, като и е топло или пък нещо друго . По принцип си лежи и рита ,търкаля се и се смее  Simple Smile

Щ е видим като порасне  newsm78

Честита месечинка на всички бебчета ! Да са живи и здрави ! baloni

Лека вечер !

# 271
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
На мамите на по-скоро палави и палави бебоци да споделя една хитринка за укротяване, която съвсем случайно установих тези дни и действа безотказно при мен  Peace Песента за крокодила Гена! На часа спира плач, хленчене, недоволство от всякакъв характер Whistling И като я пусна на shuffle нямам грижи, жалко, че не мога да си я кача на телефона, обаче за там имам друг пиниз - избирам 147, и слушаме в захлас... Joy

Друго безотказно средство, което ни развеселява пък много е гимнастиката с ръцете - разпервам ги настрани, после ги събирам върху коремчето - лява върху дясна; дясна върху лява и си дудна някаква мелодийка, или ритъм - много му се смеем на това упражненийце  Laughing

Ханна, Миша много сладка - моите племенници спяха така, даже май още продължават - за мое изумление, даже при тях "черешовото топче" беше още по-вирнато нагоре, аха-аха да гръмне! Laughing

Моят цикъл не прескочи, ей! Само месец пауза и хоп - а колко дълъг и обилен е станал... това май ми е друга "екстра" от бременността  Tired

# 272
  • Мнения: 135
Дега,при нас песента Хей ръчички ни действа безотказно,когато сме сърдити,само че аз или баба му да я пеем.Друго,което ни развеселява е да му размахвам нещо пред очите,тогава се скъсва да се смее с глас.
Ханна,много е сладка Миша,да я изям пу-пу. love001  love001  love001
На мен цикъла ми дойде миналия месец и не беше болезнен,както преди.

# 273
  • Мнения: 57
И аз качих снимка на Мишето за конкурса на Хумана-малко късничко,но важното е желанието,моля Ханна да го сложи на първа стр.Ето линк: http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=402 Гласувайте,моля Hug!

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 17:50 от mama tan4e

# 274
  • Мнения: 51
Момичета, като ви чета направо се чудя вашите бебоци как още склоняват да лежат, моя не допуска, само в гимнастиката седи, ама тя е като басейн и е почти седнал, иначе може да лежи, но само ако аз се търкалям с него и си играем и той издава един такъв звук, ееееееее, глезено едно такова много сладко...Иначе по цял ден сме скок-подскок, плезим се и се хилим и това е. Даже и вколичката вече го возя на последното ниво, което е седнало, още му е раничко, за това при първа възможност го спускам назад, без да се обиди, ама той ме хваща. Но иначе ми е добродушко, много е усмихнат и весел, само иска да му се обръща внимание постоянно.
Да не забравя, Честито на всички, които днес навършват 5 или 6 месеца!Аз да ви кажа вече не искам да си гледам линийката, зашото много бързо минава времемто и вече ми се ще по-бавничко да е, да му се радвам повече!
За акото - нашето стана и то твърдо, даже онзи ден го миех и той взе пак да изкарва по време на миенето, та го надвесих над голямото гърне, ама да не си помислите, че нещо искам да спазвам ЕБХ, неееее просто случайно, че в мивката не му беше мястото!

# 275
  • Мнения: 1 215
Момичета, и аз да не остана по- назад сложих снимка на Индия за конкурса. На който му се гласува, нека да ни подкрепи http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=406

# 276
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
що
Момичета, и аз да не остана по- назад сложих снимка на Индия за конкурса. На който му се гласува, нека да ни подкрепи http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=406

Аз не мога да скрия, че съм пристрастна и още щом я видях тази снимка в албума, се влюбих в нея! Прекрасна е!

# 277
  • Мнения: 374
И аз сколасах да попиша Simple Smile
Честита месечинка на всички бебчета - Януарчета Heart EyesДа са ни живи и здрави!

Моята Нели е много лошичка. По цял ден мрънка, и в количката не ще, легнала да не говорим. Все е недоволна. Постоянно я разнасям. Добре, че майка ми сега е в отпуска, та ме отменя в разнасянето, че и тежичка е вече Flutter Успокоявам се, че после като порастне, аз ще искам да си я гушкам, тя ще бяга Hug А като я обличам голямо дране пада. Чак аз се изпотявам. Ама гола по улиците не може да ходи Grinning
Фил, Дарена е голяма симпатяга!
Ханна, посмях се с позата на Миши Laughing
dega, на Нели любимата песен е Крокодила Гена. Слушаме я навсякъде и постоянно - в банята, в количката, докато я кърмя, абе постоянно. Честно казано ми втръсна, а преди много я обичах и аз, ама щом помага, ще слушаме, какво да правим Peace

# 278
  • Мнения: 68
Честито на празнуващите и месе4инковците днес Simple Smile
Кафява ме4ка- Сашо по същия на4ин беше запо4нал да се буди посред нощ и да яде по-4есто през деня. В резултат захраних и запшо4нах да додавам изцедена кърма и спря да се буди посред нощ  си урегулира храненето през деня. Явно не му е било достатъ4но. Прецени си добре.
Филипина- по повод елдата. Докато бях в Канада говорих с моя приятелка украинка на тази тема. Руснаците и украинците ядат елда за закуска масово. Тогава я питах тя от кога е по4нала да дава на нейния бебок, той е с една година по-голям.  Каза ми, 4е когато е навършил една годинка е запо4нала да купува насипно елда и да я пасира допълнително и да му дава.
За кашите- взех една прасковена каша на Слън4о и моя 4овек такова кривене му направи, 4е ни вдигна на балон вси4ки.

# 279
  • София
  • Мнения: 56
Честито на всички бебчовци  и бебки ,които днес имат повод!  bouquet  bouquet


Ханна-  много е сладка миша. Салис   Индия също.
Въобще бебоците са големи сладури!


Еви , Гери- иние все искаме внимание иначе голямо мрънкане пада. Само ,че мама има работа  понякога и тогава настава голямо мърмолрене. #Crazy #2gunfire

Само да си ни живи и здрави. След време ще си спомняме колко хубаво ни е било в къщи с малките бебчета.И ще ни е тъжно че вече не можем да ги гушкаме толкова много Cry

# 280
  • Мнения: 367
Фил много доволна Дарена от кашата  Heart Eyes
Ханна много е сладка Миша  Heart Eyes Hug
Валя,гласувах за вас от 4 емайла  Embarassed Rolling Eyes Hug
kokonka в прасковата няма ли глутен???

# 281
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Ей, момичета, нашите бебчета не само, че са хубавички, ами и повечето от тях са кротички Simple Smile Да са ни живи и здрави!

Благодаря на всички, които коментираха нашето ново нощно будене. Историята е с продължение - днес цял ден се храним през час и половина - два (в 8, 10, 11.30, 13.30). Май на захранване вървят нещата. Ще видим. Може пък да е някакво регулиране на кърмата. Но кърма има и пълни памперси има. Ще изчакам още някой и друг ден и ако не се регулират нещата, почваме и ние кашите.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Да направим обобщение  bowuu
Кротки или по-скоро кротки са ни бебоците  baby_neutral  Heart Eyes

И по този повод пускам НОВАТА ТЕМА  Wink

А тези 6 мами посочили "много палаво" да си признаят кои са Wink  Hug

Общи условия

Активация на акаунт