Слънце весело припича, МАРТенче след гълъбите тича!

  • 10 045
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 250
Здравейте и от нас.
Много сладка Стефи-явно се забавлява доста.Ние вчера ходихме най-сетне на плаж.Беше страхотно като изключим ужасния ми късмет-дойде ми М.Така че аз пропуснах къпането,но Тишо много се кефеше на моренцето и постоянно искаше във водата.За съжаление нямахме фото,но следващия път ще наваксаме със снимките.
Гери приятно изкарване и от нас.
Вава дано и се размине на Мартинка,че в тия жеги да си болен...
За басейните и аз съм малко с предубеждения,но иначе си е голям кеф.
Ани много сладко момченце е Анди с новата прическа.И аз искам пак да пострижа Тишо,ама баща му се опъва нещо,а той така ужасно се поти-главата му все мокра ooooh!.Вие с машинка ли го постригвахте?
Ние днес или утре сме на консултация.Ще докладвам после резултатите.
Весел ден. Hug

# 241
  • Мнения: 413
 Мини,много сладки клипчета Simple SmileВъобще Стефи е една малка дунда WinkГаби е съвсем различна структура-общо взето клощичка WhistlingАма да са ни живи и здрави Hug

# 242
  • Сливен
  • Мнения: 894
добро утро и от нас Simple Smile
малката пак заспа и аз да драсна някой ред на бързо Wink Laughingче сме от мноого ранобудните и рано каталясва  Mr. Green
Ани,с новата прическа на Анди му изпъкват сладките бузки Heart Eyes
Стефи е бонбонче и половина,тя си е и една от любимките ми с тия нейни буйни коси Heart Eyesкоито на нас ни липсват още Whistling
Гери,приятно изкарване и времето е с вас(цяла седмица ще е много жешко) Hug
Мая и според мен е добре детенце да проходи по- късно,както казваш и ти по-уверени са Peace(не че го казвам от личен опит,малката нали рано проходи и бая падания бяха Crazy)
Ние сме добре,като се изключи,че Моника почти не яде в тия жеги.Само сокове й дай ooooh!
Продължаваме да сме без памперс(само като спи й слагам) и здраво се маркират територии и в нас и на вън Joy hahaha JoyИзлизам с 2-3 чифта гащи,че то не се знае... Wink Laughingама така ще е няма назад.

# 243
  • Мнения: 492
Привет!
Ние се завърнахме снощи в 12 и бяхме каталясали всички от купонясване. Калина се чувстваше прекрасно по тучните полянки и направо не се спря. Голям кеф й беше. Много подвижна е станала. Просто и за 1 минутка не се спира на едно място. А мама покрай нея също навърта много километри. И всички казват, че съм отслабнала. Аз нали нямам кантар и само на око се гледам и по дрешките, които за мое щастие се поразхлабиха на мен. Нямахме фотоапарат, че го дадохме на Мила за морето. Но чакам снимки от приятели и ще ги покажа. С нея се чуваме всеки ден и тя е доволна и прекарва страхотно. И времето е прекрасно за морски подвизи. Вече ми е много мъчно за нея, а са минали само 3 дни. Но съм щастлива, че се поотдели от нас. Всички имат нужда от време на време от такива почивки.
Целувки и  Hug на всички!

# 244
  • Мнения: 299
Горещ поздрав и от нас! Едва се прибрахме днес от кухнята ooooh!.

Да ви се оплача и предупредя, че децата ни стават все по бързи, гъвкави и т.н. Днес Наско се катурна през решетката на креватчето. Добре, че имаше две възглавници та омекотиха удара. После пък едно момиченце го ухапа в градинката, абе днес не му е ден Tired.

Приятни разходки следобяд!

# 245
  • Мнения: 492
Имаме си МАРТенче добро и сладко, което много скоро ще е батко!

Всички МАРТенчета чакат с нетърпение сладки бебешорски попълнения!


# 246
  • Мнения: 299
mila_pa, страхотни са Hug. Знаех си, че ти ще свършиш работа  bouquet.
Предлагам първото заглавие да е на следващата темичка, нали Гено ще става батко Wink

# 247
  • Сливен
  • Мнения: 894
mila_pa,браво smile3501
нека другото заглавие наистина да е първото Peaceче както пишем "редовно" току виж не ни е влязло в употреба Mr. Green Laughing

# 248
  • Мнения: 1 988
Ама наистина сме станали много несериозни. Само ние, 3-4 млади хубавици си пишем. А днес дори и Амели липсва. Добре, че днес "се обади" Вили, иначе имам чувството, че всяко 3-то писание е мое.

# 249
  • Мнения: 492
Ама наистина сме станали много несериозни. Само ние, 3-4 млади хубавици си пишем. А днес дори и Амели липсва. Добре, че днес "се обади" Вили, иначе имам чувството, че всяко 3-то писание е мое.

Вава, Амели е в София и за това липсва. Днес се видях с нея и сладката Ивка. Но си права, че сме много малко редовните. И аз понякога имам чувството, че всеки 3-ти пост е мой и даже имам чувството, че ставам досадна.

Вили
, това измъдрих набързо, но ако ми хрумне нещо по-добро ще го споделя веднага.

# 250
  • Мнения: 386
Ехооо, днес и аз съм тук, след 3 дневно отсъствие.Чета докато тичам между newsm28 newsm79 1dishes wash hang 1ironing и затова не пиша. Вече и вечер нямам много време, понеже сме до към 20ч. навън, после като заспи Цвети с Ваньо пак излизаме на терасата до към 22-22.30ч и то свършил деня ooooh! Обещавам да се включвам повече тези дни в жегите Naughty
 Hug Hug Hug за редовните и не чак толкова редовни форумки  Laughing

# 251
  • Мнения: 93
Ох, момичета, ами нещо не ми стига времето от хайманосване с Вики.  Blush
За Стефи коментарите са излишни!  Heart Eyes Голяма бъбривка е!  Sunglasses
Мила_па, ти нещо хич не се сещаш да дадеш снимки от сватбата!  Naughty Заглавията са доста актуални!  Peace А ние август ще ходим на палатки и съм сигурна, че на Вики много ще й хареса да тича по поляните. Ама как ще я опазим от езерото....
Вава, аз ли нещо пропуснах или ти не писа какво стана с Мартина, беше казала, че има една пъпчица.  Simple Smile

# 252
  • Мнения: 1 988
Засега нищо или поне на мен пъпчиците (4-5 на брой вече) не ми приличат на Варицела. Аз съм на работа, а Владислава е специалистка вече и през 1 час я преглежда Wink, но също не й приличат на нейните пъпчици. Няма температура. Утре сутринта все пак ще я заведа на лекар.

# 253
  • Мнения: 93
Здравейте и от нас !
Вава радвам се че не сте с варицела !
Мила страхотни заглавия -ти си нашата гордост!
Мини Стефи е страхотен бонбон !
Аз уча за кандидатстудентски изпит че да си върна правата дето съм и изгубила . На 14.07 да стискате палци че не ми остава много много време с Али !
Да ви питам дали и при вас е така - от 1-2 седмици Али не слуша изобщо яде камъни(от 10 месечна само си играе с тях),блъска ми ръката с лъжицата без да е опитала , а е гладна , не ще да сяда в стола за хранене , търкаля се по земята . Незнам как да постъпя пробвах всичко от обясняване , през заплашване , викане и пополясване . Дайте някакви идеи. Освен това днес нарочно се напика на 2 пъти 2 секунди след като се опитах да я изпишам . Полудявам само стискам зъби ама не бива така . Майките на по-големи деца могат също да споделят опит ако имат желание !
Лека вечер от нас !!!

# 254
  • Мнения: 907
Privet ot Burgas! Izvinete za latinicata, no mai niama kirilica, taka4e predimno 6te vi 4eta.

Blagodaria na vsi4ki reodvno pi6e6ti Hug, az naposledak sam predimno redovno 4etia6ta i mnogo se radvam na vseki post, taka 4e spokoino mojete da pi6ete i 2 edin sled drug  Simple Smile

VAVA, dano se razmine na Marti!

Общи условия

Активация на акаунт