Слънце весело припича, МАРТенче след гълъбите тича!

  • 10 040
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 790
Добра вечер и от нас,
прочетох малко по диагонал, и видях, че в тея жеги май доста хора ги помръзва  Mr. Green Hug Ние сме добре, в събота заминаваме на моренце.....и се стягам психически, защото Иво е много палав, за успокоение на honey_81 Иво е така от горе долу както проходи, единствената разлика е , че не яде камъни.....още  #Crazy в парка всички майки ме гледат съжалително, направо не знам, най-малък е от децата на всичките ми приятелки но е най-щур, изобщо не му пука , няма страх от нищо, тича не спира, аз съм на ръба на силите си....като се има и предвид, че половин ден съм на работа  Whistling С мъжа ми решихме да започнем превъзпитание, защото от 2 седмица постоянно идва хваща някой от нас за ръката и казва "одииии" и трябва да го водиме от стая в стая, където естествено на него му писва за 30-40 секунди и пак, и пак и така може по цял ден...и общо взето весело е  Heart Eyes Сега ще пробвам да кача снимки, че не съм качвала отдавна, да го видите подстриган.....вече му порасна косата, но не е онзи Айнщайн който беше, нали хич не е къдрав  Mr. Green

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238702&photo=76

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 23:23 от mishchitzata

# 256
  • Мнения: 93
honey_81, не си сама, Вики е същата!  Peace Рецепта нямам за съжаление! По едно време си мислех, че някъде нещо объркахме, та така започна да се тръшка това дете. Но всички родители около мен ми казаха, че това бил бебешкия пубертет!  Crazy
ГериHug
mishchitzata, весело изкарване на морето!  Peace

# 257
  • Мнения: 1 467
Здравейте, момичета. Емма е по-добре, но тук е почти 40 градуса и не знам как ще я вземам от яслите в тази жега...ами то за нас е нечовешко, та остана за бебетата...много се дърпах от шофирането, но май сериозно се замислям за опреснителен курс, щото ще измъча детето под това слънце...та така, не пиша често понеже съм яко изперкала, сигурно е от топлото  Crazy

Абе хора, май искаме да се връщаме в България...дали не съм полудяла наистина?

# 258
  • Мнения: 250
Ето ни и нас.
Весело изкарване на Мишчица на морето.Иво е голям сладур.
honey_81 те всички деца минават през таива периоди малко или много.Само че като обяснявам на мъжа ми че има бебешки пуберитет,ми казва че само си измислям.Според него аз съм го разглезила.Истината е че трябват много здрави нерви и търпение-хич не е лесно.
Мила заглавията са супер.
Ние вчера бяхме на консултация.Те едни резултати срам ме е да ги напиша ама- 9кг. и 75см. ooooh!Май сме най-дребните от цялата дружинка тука.Все се успокоявам,че щом е здрав другото не е толкова важно.А и нито аз,нито баща му сме едри.
Хайде лек ден.Ще има да се потим пак днес. Hug

Абе Танчето нещо се губи,дали няма новинка вече. Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 413
 morgause ,не знам дали и друг път съм писала,но нашето тати пътуваше по корабите и се отказа заради Габи.Защото  никой няма да му плати изгубените моменти. HugПонякога има по-важни неща в живота.Малко се затрудняваме  сега с финансите,но пък се обичаме и сме заедно HugМайка замина за Италия,но в Рим.Там ще бъде цялото лято.
bambi mama ,не се тревожи и ние сме с моделски мерки. Heart EyesСкоро не сме теглени и ще ни теглят началото на юли.

# 260
  • Мнения: 1 988
Здравейте и от нас! Аз съм отново в къщи, защото след 15 дневно притеснение дали и Мартина се е заразила с Варицела, вече има обрив. Снощи беше с температура и днес сутринта ходихме на лекар. Поиска си панадол и сега спи. Закуси късно. Няма апетит, но и аз не настоявам за да не я тормозя допълнително. Пъпките са много или поне на тази по-малка площ, ми изглеждат повече от пъпките на кака й.
Мъжът ми не обича климатици, но ми е много горещо и ще настоявам да си купим.
Целувки на всички и пишете повече днес, че ми е скучно.

# 261
  • Мнения: 250
Ей Вава,много жалко.Дано го изкара по леко боледуването.
ДАН не че много се тревожа ама нали е момче,по не върви да е дребен и слаб.Докато за момиче е ок да е френско гадже.Дано на височина поне си израсте нормално.
Ние ходихме набързо за кухнята и се прибрахме,че голяма жега.Напълних басейнчето на терасата и пуснах Тишо да се разхлажда.Като се наспи и се разхлади навън излизаме отново.


# 262
  • Мнения: 1 988
bambi mama, не се тревожи, ще израстне голям и силен. Килограмите и ръстът в бебешка възраст не са определящи за това как ще изглежда като порастне. Завиждам ви за басеинчето на терасата. Нашата е много слънчева, но с тези пъпки, май не е добре да я мокря много. Всъщност лекарката каза да не я къпя, а в книжките и в Интернет пише, че може да се мокри. По-добре да не рискувам да я разболея, че сега точно имунитетът й е нисък.

# 263
  • Мнения: 299
VAVA, много съжалявам. Сега и тези тежки горещини Tired ще се измъчи шушката. А иначе  дечицата около нас, които бяха с варицела не ги бяха къпали.

morgause, каквото и да решите ще бъде най-правилното за вас самите решение. Ние живяхме 2 години в Испания, легално, с документи, работа ... но се прибрахме. Понякога съжалявам, но по-добре се чувстваме тук. Запазихме близки отношения с 3 испански семейства и се чуваме поне по веднъж на месец. Даже едната мацка роди два месеца след мен и сме решили да запознаем децата някой ден Wink

# 264
  • Мнения: 492
Вава, поне ще знаеш, че повече от варицела няма да боледуват и двете. Не е много приятно в тия жеги, но какво да се прави.
bambi mama, твоя юнак по-късно може да задмине всички, които сега са по-едри, както и Вава е казала. Най-важното е да са живи и здрави децата. Другото са подробности  Mr. Green
Вили, моя мъж все към Испания го тегли - да сме ходили там да живеем. Но аз съм твърдо против да живея другаде. Може да е глупаво от моя страна, но от България не мърдам. Като изключим екскурзиите и почивките, за които мечтая.

Ох, имам куп работи за вършене, но така ме мързи и се мотая като муха без глава  Embarassed

# 265
  • Мнения: 413
  Ох,май гените са определящи за това как израстват децата.Ето Габи се роди 47см,но сега е най-висока от всички деца на възраст до година и половина,които познаваме.Заприличва все повече на баща си и на височина ще става като него.Понякога ми се иска малко да прилича и на мен Party,а уж аз я родих. newsm78

# 266
  • Мнения: 3 003
Вава, много жалко, че трябва да изкара варицела в тази жега, но пък наистина казват, че колкото по-рано, толкова по-леко карали болеста.
Honey, не се оплаквай толкова, много си е добро детето. Моето както знаеш отдавна яде камъни, пръст, пясък и каквото друго намери, а с пишкането нарочно след като е била на гърне е царица.
Тук за да ви развеселя ще пусна малко снимки на моята маймуна, които са от онзи ден, когато я уловихме в крачка да пуска пералнята, пък и да видите за какво служат кофите и гърнетата.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226761&photo=37
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226761&photo=39
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226761&photo=36
Мини, Стефи е страхотен бонбон.
Чао на всички!

# 267
  • Мнения: 386
VAVA, бързо оздравяване на Мартина, дано я изкара леко Praynig
 Honey, май в момента всички мартенчета в един цирк играят Mr. Green Така че спокойно, ще премине и този период, лошото е че след него друг идва Mr. Green и аз все повече се уверявам в поговорката "Малки деца- малки грижи, големи деца-големи грижи"
  Аз и сутринта писах, но през това време моята маймуна нещо потроши факса и аз я взех в мен, при което тя незнайно как успя да маркира всичко и да напише отгоре му едно ммммммм Laughing с което всичко писано от мен изчезна и излязохме на разходка скоростно Crossing Arms

# 268
  • Мнения: 93
Вава, дано Мартина бързо се оправи!  Hug
Бамби, ще порастне детето, не се притеснявай! Нали е добре, какво като е по-дребничък!  Peace
Мишчица, голям е сладур Иво, а тия къдрицииииии...  Grinning
Морги, защо да си полудяла, бе душа, и аз като Мила_па не мърдам от България. Не е лесно, ама пък тук ми е най-хубаво! Каквото и да решите, важно е да се чувстване добре!  Peace
А Танчето подозрително дълго я няма, май наистина ще имаме новина скоро!  Laughing

# 269
  • Мнения: 93
Танче, виждам те горе, айде да се запишеш, че виж какви си ги мислим ние!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт