Саб Симплекс или Еспумизан? Имаме проблем с избора!

  • 1 742
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Ние сме на Еспумизан.Давам го сутрин и вечер преди хранене.При нас има ефект.Но ми се струва, че си е индивидуално за всяко дете.

# 16
  • Мнения: 264
Аз съм се въоръжила със САБ, но засега разчитам на чайчето на HIPP с копър против колики. Незнам дали ни помага или сме по-лек случай  с коликите newsm78, но до капките не сме прибегнали Mr. Green

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 631
Саб Симплекс

# 18
  • Мнения: 2 950
Ние имахме много леки колики, но еспумизан по-действаше при нас. саб симплекс не ни помагаха! прави са мамите, които ти казват да пробваш и от двете! успех

# 19
  • Мнения: 5 299
Аз давам Саб (действат много добре)-дори не бях чувала за Еспумизан newsm78

# 20
  • Мнения: 3 550
Нашето жабче е на Еспумизан, има ефект. Започва да пръцка и изхвърля гадните газове. Горе главата! С времето ще минат коликите ........... и ще започнат зъбите! Grinning

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Саб Симплекс. Една позната ми каза за Лефакс, но така и не стигнах до тях, коликите отшумяха. Търпение, гушкане и топло помагат най-много.

# 22
  • Мнения: 8 505
И двете са с една генерика-акт.в-во е симетикон.Концентрациите са различни,но и дозировката,т.е. в крайна сметка приеманото количество е едно.Но друго исках да споделя-понеже бебо привиква към всичко,започва се с най-слабото-чайчета с лайка,после лайка с анасон и т.н.,след тях вече капките (какви-изборът е ваш),а после се молите коликите де минат най-накрая  #Crazy

# 23
  • Мнения: 1 793
докато бяхме в Бг Еспумизана се отразяваше много добре на бебо. успокояваше се доста бързо след даването на капките.

# 24
  • Мнения: 1 312
DISFLATYL!!!
Бях го похвалила в Здравния форум:"Лекарство за колики"

# 25
  • Мнения: 2 596
Нито едните, нито другите. Само Бейбинос ни помагаха.

# 26
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Ами звиси от коликите.На малкия не му помагаше НИЩО. Close

# 27
  • Мнения: 17
Ами звиси от коликите.На малкия не му помагаше НИЩО. Close
И ние бяхме много тежък случай!Ако щете ми вярвайте една вечер стигнахме до спешна помощ,защото получаваше гърчове от рев Cry.И аз съм на мнение,че състава един и същ.Нас малко ни успокояваше топла грейчица,нищо друго.Нито капки,нито чайчета.

# 28
  • Мнения: 1 108
Здравей ,
Една моя приятелка пробва Еспумизан и не беше доволна.Тя е категорична за Саб Симплекс
Но според мен е да пробваш и двете и да видиш кои ще му помогнат.
Успех!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 6 258
Нашата педиатърка му изписа Еспумизан, но по препоръка на позната купих Бейбинос и съм доволна (но мисля, че и коликите му не бяха от най-страшните). Също винаги му слагам във водата семена от копър и анасон и ползвам шишетата на д-р Браун (за водата, иначе е само на кърма).

Общи условия

Активация на акаунт