Всеки щърк преди да отлети, СЕПТЕМВРИйска маминка ще навести!

  • 10 892
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Ето ме и менека  Peace
Аз утре влизам в 7 месец  ooooh! ooooh!Кога мина това време???Малеее ще се раждаааа!Аз го изчислявам така-на всяко 15 числи/термина ми е 15/влизам в следващия месец  PeaceЕто утре в 7,на 15юли 8 и на 15 август 9 PeaceИ след това мога да родя всеки момент дет са казва!!Пък вижте какво нещо е!!Цял месец разлика ако едната е в началото другата в края!!Пък сме септемврийки всички!!
Да сме живи и здрави и ние и бебоците!!
Момичетаааа аз пак не мога да спя Sick #Crazy #CrazyВ 5 сутринта заспах и мъжо ме дигна в 10 защото ако съм станела рано рано съм щяла да заспя вечерта!! #Cussing out
Иринка дано на твоя мъничък Лео да му мине бързо тази гадна шарка  Heart Eyes
Аз бях 1ви клас като я карах-помня къде се разболях къде ми беше първата пъпка колко зле ми беше и сега си имам даже белег от нея Flutter
Не си купихме маса дайте идея къде има хубави холни масички   bouquetМерсажж предварително
Малееее сега видях че вече съм в седмия месец!!!!!Майко мила колко съм завеяна!!!!

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 18:59 от Mirkata_21

# 16
  • Мнения: 125
Мире, на Пиротска вижте...там има всякакви мебели (на по-нормални цени). Иначе и в Айко са хубави нещата...
Мириям, ей сега виждам кво е станало с тебе...сега как си?

# 17
  • Мнения: 166
Ох май решихме да вземем първата количка,  дето не и се обръща дръжката но е доста по/компактна като се сгъне. Направо не е истина колко много място заемат тези колички в багажника ooooh! Аз все си мислех, че нашата кола има голям багажник, все пак и комби. И като сгънахме втората количка и я сложихме вътре и то не остана, ама никакво място Shocked Аз се надявах само с една количка да минем, ама явно няма да стане. Той мъжът ми се надяваше повече да е само една  Laughing Но той сам си каза, че явно няма да се разминем без да купим после някое бъги, дето да не е толкова обемно.
Само, че сега трябва да видим дали със сигурност ще се местим в друг град и тогава да я поръчам, че доставката е 6 седмици, а аз в момента не знам по това време къде, ще се подвизаваме Tired

# 18
  • Мнения: 571
Кто каза количка-Кенгуро Есекс дали е компактно като се сгъне  newsm78Ние ще купуваме Голф3 и сега се замислям че май няма да се събира в багажника  Thinking
И всъщност как да разбера от моделите кото съм набелязала коя е най-компактна и ще се събира??Дали ще дадат в магазините да пробваме??Аз честно казано се съмнявам  Tired
Бръм мерси много-стига да ми отдели внимание най-сетне да идем да потърсим маса!А като се сетя още колко неща ще трябва да се купуват и за беба направо ми се плаче!!

# 19
  • Мнения: 29
 Мирка , ние когато си търсехме маса доста пообиколихме и честно казано бях шокирана от цените  Shocked . Накрая си намерихме един магазин в "Овча купел" с доста приятни неща на приемливи цени Flutter . Ето ти линк http://mebelibanko.com/index.php?m=320&category=149&pc=103&lang=1 , може да харесаш нещо  newsm10 .

# 20
  • Мнения: 571
Цвети много ти благодаря за линка  bouquet Hug
Харесах си и още как!!!И доставката не е много парички!!Че ние няма с какво да я вземем!!Направо се чудя какво го чакам!!Ще му покажа и ще го оставя и той да хареса и ще ида сама да я поръчам  Flutter

# 21
  • Мнения: 3 926
Слънца златни Hug Нямам сили да ви изчета.
Влизам само да кажа, че Мечо Пух хем си струваше гледането, хем не беше съвсем като да искат такива пари Rolling Eyes Евалла им - направили са го интересно за децата. Самите деца от публиката участват активно в представлението и много се забавляват. Беше озвучено цялото на български, за което шапка им свалям Peace Но... още отвън сергии с всевъзможни артикули от мюзикъла. Ние се сдобихме с Мама Кенга и бебето Ру в плюшен варинта около 30-тина сантиметрови за сумата от 18 лв. Имаше всякакви начини да се накарат родителите да хвърлят още някой лев. Най-бруталното беше, че в антракта разкарваха празни пластмасови кофички, които си купуваш срещу 10 лв (при желание естествено) и после ги пълниш с пуканки, които също си плащаш... ooooh! Абе от всяко нещо правят пари.
Но пък Иринче, местата бяха фантастични  bouquet Детето гледаше без да има нужда да става от стола. Дори си танцуваше от стола и чак като хвърлиха разните топки и други страхотни забавления стана да играе.
Определено се впечатли и разказва с вълнение кой герой какво е направил Peace Честно казано аз самата очаквах малко повече... ПРосто си падам по анимации и всякакви детски неща, но това някак не ме грабна. Може би защото бях твърде уморена...
Освен това забелязах, че за децата от всички възрасти беше уморително преживяване. Просто накрая повечето вече мрънкаха да си ходят (включително и Сияната) Час и половина, при все, че имаше и почивка... просто идва в повече. Вниманието им трудно се привлича. Накрая повечето играеха с играчките, с които се бяха сдобили и почти не хвърляха поглед към сцената. Но пък явно хората, които са правили спектакъла си разбират перфектно от работата и на местата, в които децата вече губеха интерес се явяваха специални ефекти. Първо заваля сняг, после хвърлиха топки сред публиката, а накрая на изненадата - заваляха конфети.
Така или иначе си струваше преживяването Peace
Спирам, че уж за малко влязох Wink

# 22
  • Мнения: 21
Асе, страхотно звучи представлението. наистина час и половина е множко
Ние днес отидохме на поляна, пекахме кюфтаци, салати-малати, после като се прибрахме и като съм заспала, въобще не съм разбрала кога са минали 2 часа, то гърмяло валяло

# 23
  • София
  • Мнения: 3 114
Диди, благодарско за новата темичка!  Hug Ти си се изпидепсала вече в оформлението.  Grinning
Направи ми впечатления, че сме 9 мами, които очакват бебчовци № 3. newsm03   От началото си знам, че кандидат-многодетните сме доста при септемврийките, но не ги бях броила.....та изведнъж ми се сториха много.  newsm53

Дрешките са чудни, и другите нещица- също.  Peace

Да ви се похваля, че си харесахме нов диван за хола- нали там ще спим от септември.  Wink Тия дни ще го предплатим и ще го получим някъде средата на юли, защото в момента нямат на склад. Ето как изглежда: http://www.como.bg/living-room/couch/forum.html
Много удобно се отваря и площта за спане е голяма.

Харесахме и легло на два етажа за децата.  Цената е почти същата като тази на голямо единично легло, каквото трябва да купим на дъщеря ми, а пък се спестява място.

Днес най-после си купих витамините, които ми препоръча гинеколожката- Pre-Natal се казват, канадско производство- 40 лв. стуват, но са 100 таблетки и ще стигнат за три месеца и десет дни (по една таблетка на ден). Съдържат всички необходими витамини и минерали.

Асе, мисля, че в крайна сметка е било хубаво, щом на Сияна се е харесало представлението.  Peace Така, както го описваш, добре звучи, а за допълнителните харчове- наистина е неприятно, защото си е почти изнудване...то е ясно, че всички деца все нещичко ще поискат...но не се ядосвай, направили сте си удоволствието.  Wink

# 24
  • Мнения: 42
Здравейте,
ако някой ме помни още де  Rolling Eyes
Много хубави нещица сте си накупили, поздравления за всички  Hug
Видях че сте писали за старата тема че е доста депресивна, аз не съм чела отдавна и не съм много в течение, извинете за което  Embarassed Confused но не разбрах какво се е случило.
И да се оплача, толкова проблеми ми се струпаха, че се чудя как не са ме почнали контракции, или и да са - не съм разбрала. Майка ми получи инсулт и е на легло. Последната седмица бягане по болници, притеснение, лекарства, детето нямама на кой да оставим. Просто лудница. В понеделник я изписаха и я взехме при нас и сега се гледаме. Докъто нахраня едната, изпишкам ... после другата и така цял ден, направо съм скапана  Tired В сряда пак ще я вземат в болница и така. Оф моля се да се оправи, че просто... не зная.
Ако ви кажа дори не зная в коя седмица съм и в кой месец. Сега като публикувам съобщението ще видя на тикера.
Извинявайте ако ви натоварвам, но много ми се събра и исках да се оплача на някой  Embarassed Sad
Надявам се да съм по-редовна за напред.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 114
Пате, не сме те забравили! Hug  Ама ми е мъчно, че заради такива неща не си писала скоро.... Sad  Много е трудно с болен човек вкъщи.....дано се оправи майчицата ти! Големи ли са пораженията от инсулта, говора засегнат ли е?

В миналата темичка си говорихме за разни тъжни случки из форума. Ама сега не ти трябва, да се натъжаваш допълнително.  Naughty

Хайде, дано скоро се включиш с по-добри новини!  Praynig

Шейла, ти кога точно заминаваш? Аз съм свободна в сряда, можем да се видим.  Peace

# 26
# 27
  • Мнения: 571
Пате миличко съжалявам много  Hug Hug Hug
Не зная как става но напоследък май с много от Септемврийските мами:по-точно с близките ни се случват много неприятни неща  CryИмало да става лошото не пита за съжаление!!
Асе много ми хареса разказа ти за Мечо Пух чак ми се прииска и аз да съм дете и да ида да погледам и да се порадвам!!Не трябва да забравяме за детското в себе си!!Всички имаме такава страна и аз лично с удоволствие я разпускам! WinkАнимации детски книжни катерушки и люлки!!Дърта мома на люлка се качила-смешно е ама пък на мен ми е едно такова хуууубавооо!!
Исках да питам майките с опит-ваничките за къпане на бебето,нали за тях се продават едни поставки за да не мърда бебчето и да не се пързаля!!Та има едни пластмасови анатомични ги водят има и едно като хавлиени!!Тези вторите са по-евтини но освен това кои са по практични и удобни за майката и бебето newsm78 newsm78Аз не съм започнала с покупките но започвам да събирам инфо за всяко нещо че така както е тръгнало бебка ще се появи а аз няма да съм до никъде!!!

# 28
  • Мнения: X
Имам да избирам обзавеждане за цял апартамент, а и за бебчо неща да си харесам. Извинявам се на варненските мами, но не успях да пиша по-рано - искам съвет за магазини, които да ми препоръчате. Интересувам се от избор на артикули, качество, цени и т.н.
Здрасти Нели,
Дрешки засега съм си поръчала само от Ла Редут, в момента имат намаления. Поръчах на 4-ти юни и днес вече имам известие в пощенската кутия, утре ще си видя придобивките.  Heart Eyes
От Варна още нищо не съм взимала, но имам наблюдения от обикаляне с приятелки с бебчета по магазините.  Simple Smile

Oviesse във Пфое мол. По обяд имат някакъв процент намаление на всичко, но не помня точно колко беше... май 10-тина, но не можеш да върнеш после нищо, ако не ти хареса, докато при ненамалените може.

Prémaman- цъкни на линка, за да видиш адреса във Варна. Ако не ти говори нищо- градинката срещу Орбита и Хепи. Има и добър избор на колички там.  Sunglasses

А... сега се сетих, че видях и няколко симпатични магазинчета по продължението на бул. цар Освободител и пресечката с ген. Колев... абе, около Окръжна болница.  Simple Smile

Бенетон на княз Борис до Валентината.. ама там не знам за новородени как е асортимента, Биберон- пресечка на княз борис, срещу х-л Ч.море, има табела на главната.

А иначе бебешките борси са ми под носа- гаражите до Колохозния пазар. Аз затова и не бързам с покупките! Но затова пък редовно ги разглеждам.  Simple Smile Набелязала съм си разни неща- например комплект за изписване от Депо център... май така пишеше на табелата. Турски е, но е много изпипан- с одеалце и всичко необходимо- 50-60 беше. Много по-качествен от българските варианти ми се струва.  Но ме убедиха да не купувам още, че май бил летен вариант, по-късно щели да получат есенните.

За бебешка кошара- насочили сме се към нещо такова, баща ми е дърводелец и изяви желание той да я направи. Има ги в Метро, цената е подобна. До метро има и мебелни магазини...

# 29
  • Мнения: X
Не трябва да забравяме за детското в себе си!!
Така е, Мирче- не трябва!  Naughty
Аз доскоро даже се чудех дали да не подкарам ролерите из морската, ама са ми доста раздвижени и със сигурност ще падна- това ме спира.  Представи си каква гледка бих била с този корем, на ролери. Laughing
Нямам търпение да си видя приятелчето, дето е в коремчето ми, че да си играем вече!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт