Керванът ни, дюканки мили, върви, върви ли... - 109 тема

  • 40 942
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Добро утро и лек ден!
  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 640
Здравейте, прекрасни!  Hug
Виждам, че чудесно се справяте и стремглаво напредвате!  smile3501 Успехи на всички!  Heart Eyes
Зазуnewsm59 Да си жива и здрава, мила! Много щастие и любов и незабравими мигове всеки ден!  Hug
Хубави почивни дни с много усмивки и нови минусчета!  Kissing Heart

# 17
  • София
  • Мнения: 1 544
Добро утро момичета Hug
На Вещи и сие Hug Благодарско за труда.
Зазу    bouquet Честит рожден ден! Много усмивки и свалени килограми.
Кри Heart Eyes - за съжаление малката беше болна, та си бях вкъщи и оттам по-активна. От понеделник пак на тръстиката. Tired Face
Катенеце - дай снимка на този бакплувер бре моме #Crazy Къде го продават?
МаМаКуин - Страхотен резултат  Peace Каква е таз Арония??? Дай и ти снимки да знам като излизам да търся нещо за разнообразие.

Днес мисля да си търся 7/8 дънки- за разходки. Някакви идеи къде има?
  Nature Partly Sunny
 Слънцето наднича. Хубав ден!!!
 
Ооооооооооо Сънче и ти изгря Hug

# 18
  • Мнения: 78
Зазу ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН да си жива и здрава и всичко което си пожелаеш да се сбъдне!  bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 214
 Peace записвам се за тази темичка, а се връщам да наваксвам старата

# 20
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Заяц, Бакплувера е страхотен, взех го от един ладкарски цех, за който ми каза Кремито. КОйто иска, живот и здраве, ако не мине котка път ще вземаи ще донеса на Ягодите!

# 21
  • Мнения: 5 026
Хайде и аз тук,че даже и на 1 страница Simple Smile
Вещи, мерси!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
МаМакуин (мацкооо) много ти се радвам на успехите!!! Това просто си е твоят режим явно Simple Smile
Ще увелича още течностите и аз, дано има ефект. Аз също съм фенка на Арония , но не се бях сетила , че има сироп без захар,ще купя още днес.
Аз съм се депресирала от това, че отдавна не свалям, а и свалих основно в бюст, малко в ръце, малко дупе, но коремът ми е по-подут (голям) от преди Sad
Надявам се е временно....

Майка Зайка 7/8 и 3/4  Mr. Green дънки има на Красно село, ако ти е в района ще дам подробни пояснения Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 544
Заяц, Бакплувера е страхотен, взех го от един ладкарски цех, за който ми каза Кремито. КОйто иска, живот и здраве, ако не мине котка път ще вземаи ще донеса на Ягодите!
Пу едно кило за мене Party.

# 24
  • Мнения: 225
Здравейте красавици,
яд ме е, изтървах снощния купон - тази буря и изчезна интернета естествено  #Cussing out

Зазу   Желая ти здраве и къмет

За всички с намаления, с увеличения, с празници, без празници  Hug

Радвам се, че Сън, Крикри, Перли, Цоци се появиха отново    bouquet

Спорен ден

# 25
  • Мнения: 1 875
Благодарности за новата тема!

Катяджин Hug, писах вече и пак ще пиша, че и с ЛС ме затрупват - Жаклин Вагенщайн ми писа, че ще се свърже с мен, когато се координират с Дюкан. Не ми се е обадила, няма предване още, нали веднаха ще оповестя, ако се размърдат нещата, едва ли бих имала някаква лична изгода, да запазя подобно нещо в тайна Joy  Peace

Вери, в началото на трета имах покачване, а сега нещо съм се засилила надолу от няколко дни съм под 58, колкото ми бяха началните кг в трета. Но аз не правя гали, иначе всичко друго включих вече,  постепенно.
Поли - една кибритена кутийка е сиренето. Досега обаче съм яла такова само на салата в завдение, в къщи - кашкавал на слайсове, по един на ден. Вчера си стъргнах няколко ивици свежо сирене върху домат.
Макароните - около 100 грама сухи би трябвало да дават 200 гр. сготвени, не съм убедена, но така мисля.
Леща, грах - около една шепа.
Хляб - открих този, след няколко опитвания с Бонус, и ми харесва, ям по една филия. И съвет от мен - няма да качиш точно от хляба, включи  си го спокойно. По-скоро сладките неща обръщат каруцата, но аз нямам проблем с тях. Crazy
Юфката - що да не  е режимна newsm78 Нали е яйца и брашно.. Не знам от какво се прави всъщност Crazy

МамаКуин и аз побеснявам от овкусени салати! Просто не разбирам от какъв зор слагат олиото, като това, което би запазило салатата по -свежа е оцета, не олиото.
Браво за резултата!  bouquet И аз съм голяма жаба и пия страшно много вода.
Нели82, Сънче Heart Eyes
Майка Зайка Hug
Кри Kissing Heart

И да се оплача, че ми се схващат краката нощно време - не е точно крампа, но не мога да го опиша. Пия Калмацин от доста време,  намалила съм го само x1 на ден...

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 11:27 от Орелия

# 26
  • Мнения: 231


Здравейте, честита ни нова тема!  Peace

Аз днес отбелязах малък минус след 10 дни застой....много бързо идват тези застои .... #Cussing out

# 27
  • Мнения: 22
Хоп и аз в новата тема!   smile3548
Зазу- Честит рожден ден!
     bdbaloni    newsm67
Аз се застоях на 64кг. и това е ,но след бързо свалените 6 мисля,че е ОК. Майка ми започна от вчера, ще я следя и ще съобщавам резултати.
На всички отслабнали-Браво ! newsm10 Хвалете се повече -много ме стимулирате.
Целувки на всички! Kissing Heart

# 28
  • Лом
  • Мнения: 235
Хайде и аз в новата тема newsm51
На рожденничката Зазу-  newsm59.Да си здрава!Друго всичко се купува.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
МаМакуин (мацкооо) много ти се радвам на успехите!!! Това просто си е твоят режим явно Simple Smile

Емка, мацко благодаря ти   bouquet
Много ме зарадва   bouquet
Ти и без режим си си прекрасна - даже ти се чудя
защо го правиш  Wink

Общи условия

Активация на акаунт