ЯНУАРСКА майка пие бира, януарче халбата надига

  • 8 672
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 405
Лилянчо, давай му, каквото обича на Свилен  Grinning
Ей го моя големия, от въздуха порасна. До 3 години само кисело мляко ядеше, с редки изключения от нещо сладичко. После - пържени картофи  Grinning

Диде, радвам се, че ви изписаха  Hug

Мимозе, как е Викинцето?

Лилита, с кеф да се къпете на басейна Simple Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 3 099
Моите мъже са вече на разходка по мъжки!  Flutter

# 242
  • Мнения: 871
Добро утро Hug
Лилянчо, аз вчера като отидох в офиса и попаднах на този вестник, а Ая беше повърнала предната вечер и се панирах. Слава Богу нищо и няма Praynig
Лилиткеее, топни кака, дупЕто и за мен Flutter
Весел уикенд на всички Hug Ние след малко се понасяме към вилата за два дена Confused Аз не обичам, но заради Митьофи ще се прежаля Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 276
Добър ден и от нас!

Лилянчо, именно поради тези заглавия  се спекох и аз вчера, ама не ми се искаше да ги пиша тук, за да не ви притеснявам излишно, но явно вие вече сте ги прочели. Именно заради тези заглавия бяхме и тръгнали към инфекциозна болница, но навреме ни спряха.... лошото е, че вирусът на Виктория може да е именно такъв, защото тя има всички симптоми. Всъщност рота вирусите са вид ентеро вирусси, и сега трябва по някакъв начин да се установи дали нейното е такова.

Иве, опитвам се да я наливам с течности, но пие само вода - друго отказва категорично. АМ не иска да близне, кисело мляко също, в момента яде само сухари (аз и на това съм супер доволна, защото 4 дни не беше яла абсолютно нищо!). Оф, дано да се оправи! baby_neutral Направила съм и шипков чай, а също и запичаща супичка от картофи и моркови, а също и варен ориз, но и тях отказва. Нищо, важното е да пие колкото се може повече. Лошото е, че това силно разстройство продължава вече 3-ти ден.

На всички ви желая един прекрасен, слънчев уикенд без болести!

# 244
  • Мнения: 678
Добро утро.
Нашия тати днес е на работа и съответно аз съм нещастна   Sad, щото малкото лудо човече е поверено на моите грижи  Crazy
Относно тази статия аз не я бях срещнала, но силно се издразних, тъй като е определено с рекламна цел  #Cussing out Като гледам доста от човечетата тук го прекараха тоя вирус - гаден е, мъчат се децата, ние още повече, ама чак такава психоза да насаждат  Rolling Eyes
Ето ви малко снимки от една отминала майска софийска среща http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256732&view=1&photo=1. Повече снимки има на Саша на апарата, ама тя така и не ги качи  Thinking
А тук може да видите докъде стига търпението на котките  Mr. Green
Добре дошли на Отмяна и Андреа  Hug
Мимозка, хайде да преминава вече тоз гаден вирус  Praynig

# 245
  • Русе
  • Мнения: 249
Мимозке, в такъв случай, задължително се пуска секрет за микробиология!!! Не отлагай!

Леле Мани... тия котки да не са упоени?

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Мимоза,ако имаш нужда и тази седмица съм на работа(после излизам в отпуск).Може да ме намериш в микробиологията в ВМИ.Намира се на Васил Априлов.Ако нещо решиш,пиши на лични.Можем да направим посявка и на урината и фецес.

# 247
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Веско много сладък Simple Smile. Пък с тея котки ... съвсем Mr. Green Пу-пу

Мимозка, да се оправяте вече Praynig
А вестниците и новините са си вредни по принцип Stop

# 248
  • София
  • Мнения: 3 099
Днес возих Шош на откритият лифт на Витоша - кеф, хлад, разходка без зор!  Party После, с братовчедката Марта и още един беб на нейната крехка възраст обитавахме градината на къщата на брато в Бояна, та до сега!  Crazy

Забърках и една супа за Шош  Flutter (к'вото имах - сварих: тиквичка, целина, лук, оранжева леща, червена чушка и пасирах със сирене + малко зехтин  Crazy) Уникална манджа докарах - как да не ви се изфукам!  Flutter

Страхотен ден! Айде, "изсипах" се!  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 959
Еййй, как Ви завидях....едни на басейни, други на вили, на Витоша,а, аз горката цял ден чистене, епилиране, маникюриране и все такива тежки работи  Crossing Arms

manana, как дават тези котки, така да ги тормози малкият?  Simple Smile И мойто синче иска така да разнася, ама познатите ни котки не дават. Laughing

Мимоза2, дай сведения. Как е, бубата?

Анджи, как е сестра ти? Отдадохте ли се, на шопинг? Grinning

Ние, утре ще правим, кръщене. После, ако сте слушали, ще ви покажа фотоси. Wink Grinning

# 250
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Някой каза ли наздраве Crazy Crazy Grinning

Ей, болните мъници,да се оправяте,та да могат мамите да си пийнат с кеф Hug

И аз от няколко дена съм "разстроена" Crazy, ама не се давам лесно - днес даже рискувах, и разходих отбора юнаци/племенника ми е тук, на 6г., та и той е в бандата ни ежедневно Crazy/, та с Рик ги разходихме с корабче,по река Ропотамо-уникална ни е природата,ей Party Party  Моето коремче се държа добре, и оцелях - сега даже го пробвам и с винце, да видя ще ли да убия причинителя на дискомфорта ми Thinking Thinking


Ей, Мананке, видех те с коремче,то аз май на изписването ще те видя,как е тръгнало-изкара си цяла бременност без да се видим, бе сестро Thinking

Утре мисля да кача снимките от гостуването на Ив и Шош, от рожденното ми парти/то като абитуриентски бал си беше, ама така сме ние-18 годишните,нали Ив Mr. Green/, от голото дупе на Ники в морето, от доволната муцунка на Алекс, плувайки на главата на баща си Grinning, дано успея, да ви повеселя малко със снимков материал Hug

Айде,от мен тиха,прохладна вечер , без заря/ съседа ми  от 20 минути ни обстрелва със заря, та малко се изнервих нещо #Cussing out/ и  прекрасни сънища, може и еротични Mr. Green Mr. Green

# 251
  • Мнения: 175
Здравейте! Мимоза, надявам се да не е сериозно! Съгласна съм с did_m - спекулира се с факта, че родителите ще направят всичко възможно за детето си и се всява паника с цел продажба на лекарства и ваксини  #Cussing out
И ние днес добре подивяхме: до 3 часа на разходка в Албена, после с малък Марти се занимава дядо му в къщи, а майка му с баба и леля на шопинг тур из мол-а. Много съм доволна от покупките - особено от едни сандалести чехли за Марти от Фокс бебе - намалени! Супер сладко му стоят, походи с тях и нищо, че са с каишка между пръстите - не му пречи  Peace Отворени, проветриви - като за моето аборигенче! Мама му се сдоби с бански, парфюм и парцалки и е относително щастлива, че ПМС-то яко ме е треснало...
Наздраве   Wine Glass  Laughing

Магнолия - да ти се връщат пожеланията тъпкано !  Grinning

# 252
  • Мнения: 959
Гали, ти ме довърши тотално.  CrazyТо, шопинг, то Албена... Laughing Hug

Айде, отивам да се успокоя, с една биричка, и Ви желая, СПокойна ноЩ. Heart Eyes

Наздраве...

# 253
  • Мнения: 260
Как не ви беше срам.  smile3515  А аз цял ден залягам над учебниците, та нито шопинг, нито разходки ...   smile3514

От една съседна къща пък са решили да си правят сватбата в двора. Не мога да ви опиша за каква веселба става въпрос. Сигурно и Мимозата в другия край на града ги чува.  ooooh!

# 254
  • Мнения: 11
Здравейте,момичета
Нямам никакво свободно време и сега набързо да ви пиша и отивам да чета правилника,че изоставам с материала.
Ани е със сополи от 4дни.Днес започна и леко да покашля.Излизат и два кътника-задните долни и е много изнервена и ревлива.Имаме 16 и още 4 и те много я мъчат.Мен вече лудите ме хващат.Сестра ми в четвъртък заминава за Италия и не знам кой ще я гледа за 3-4 часа докато ходя на кормуване Sad Sad Sad
Целувки на всички мами и дечица hug Heart Eyes lovekiss lovekiss
Спокойна нощ!!

Общи условия

Активация на акаунт