ЯНУАРСКА майка пие бира, януарче халбата надига

  • 8 663
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 678
Клемс следващия път като се включиш искам да чета, че всички сте здрави, колата е наред, детегледачката е супер  Hug
Бързо се оправяй миличка, че си представям какво ти е с две деца и болна  Rolling Eyes

# 286
  • София
  • Мнения: 6 810
 Joy
Ман, Peace, то всичко е наред!
Утре децата заминават на градина и ясла, аз ако съм още зле ще стоя вкъщи, ако не - на работа.Ние детегледачка нямаме от месец някъде. Иначе въпреки убийствената жега може да се каже, че изкарах супер. Видях се с един приятел, когото не бяг виждала 10 години, открихме едно ЖЕСТОКО вино, за ценители, направих си шопинг терапия. Животът е хубав, една настинка не може да ми попречи на кефа.  Mr. Green Виното е Каберне Сувиньон, на "Шато Ветровитите хълмове". http://windyhills-bg.com/index.php?option=com_content&task=v … d=9&Itemid=27
Нямам идея в София дали предлагат техни вина, обаче.

# 287
  • Мнения: 678
Joy
Ман, Peace, то всичко е наред!
Утре децата заминават на градина и ясла, аз ако съм още зле ще стоя вкъщи, ако не - на работа.Ние детегледачка нямаме от месец някъде. Иначе въпреки убийствената жега може да се каже, че изкарах супер. Видях се с един приятел, когото не бяг виждала 10 години, открихме едно ЖЕСТОКО вино, за ценители, направих си шопинг терапия. Животът е хубав, една настинка не може да ми попречи на кефа.  Mr. Green Виното е Каберне Сувиньон, на "Шато Ветровитите хълмове". http://windyhills-bg.com/index.php?option=com_content&task=v … d=9&Itemid=27
Нямам идея в София дали предлагат техни вина, обаче.
И какво последва след болднатия текст  newsm78
Може и на лични  Wink

# 288
  • София
  • Мнения: 6 810
 Joy
ЗНАЕХ си, че трябва да уточня, да не си развинтвате фантазиите. Mr. Green срещата беше приятелска, семейна, като казах приятел имах впредвид само това и нищо под или над него. Crazy
Мръсница. Crossing Arms

# 289
  • Мнения: 678
Ноеми спри да шпионираш и се включи пак с някоя картинка от хубав басейн  Mr. Green
Аз и без това само плакна очи в момента, друго ми не остана  Mr. Green

# 290
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Мананке, тъкмо и аз щях да те подканя Клемс да си "признае"  Mr. Green
Може и на лични  Laughing

# 291
  • Мнения: 678
Моля да ме извините, че ще ви лиша от моето прекрасно присъствие  Blush, но мисля да се отдам за 40 мин. на моят любим доктор Хаус  Wink
Току виж съм решила на дърти годинии лекар да ставам  Simple Smile

# 292
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ноеми спри да шпионираш и се включи пак с някоя картинка от хубав басейн  Mr. Green
Аз и без това само плакна очи в момента, друго ми не остана  Mr. Green
Те ти снимки от съботата  Simple Smile
http://www.presiyan.snimka.bg/album.php?album_id=256144&photo=46

# 293
  • Мнения: 1 104
vvenkova, бързо да се оправя малката!

manana, извинена си!Щом ще гледаш този филм може.

magnoliamm, сигурно децата истински се забавляват с пясъка и морето.Няма ли снимки?!

И ние тази нощ не бяхме от най-спокойно спящите.Ева се буди безброй пъти и рева като магаре.И аз цял ден само кафе пия.

# 294
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
грешен пост Blush

# 295
  • Мнения: 1 132
Мерка, благородно ти завиждам за морето... всъщност, не много благородно като се замисля.  Wink  Ех, ние се задоволяваме с надуваеми басейни в градината. Днеска боднах една мента в двора та да си забърквам мохитото като хората.  Ако сложа и сол във водата ще е почти като на море.  Wink
На Софи днес и биха ваксина, че нещо бяхме поизостанали с плана заради ваканциите. Имаше и едно двуседмично кубинче. Бях забравила колко малки и сладки са бебчетата.  Heart Eyes Таткото и той не беше за изхвърляне.   Wink
Лилянчо, честито! Дълъг и щастлив семеен живот и пълна къща с деца.  Hug
Мимоза, Ввенкова, дано се оправят бързичко малките девойки.  Hug

# 296
  • Русе
  • Мнения: 299
Искам и аз на мореее,но няма кой да ме заведее!  sport027  grinning039

# 297
  • Мнения: 7 420
  Ноеми,много хубави снимки!И банския ти е хубав! thumbsup

# 298
  • Мнения: 959
Привет, привет, привет! Hug

Лилянчооо, Честита годишнинА.   bouquet Още, дълги години съвместен живот Ви желая, изпълнен със приятни емоции. Hug

Мимоза 2 как е, детенце? Hug

vvenkovа, и вие да се оправяте бързо. Hug

Ноеми, к`ви са тия басейни, много готино бре! Grinning

Ние, вчера изкарахме страхотно. Ванеса се държа прекрасно. Тамън да стане приятелка, със попа, и той реши да я топне в казана, и приятелството се отложи за неопределено време.  Laughing
Утре, може да кача, и снимки.

magnoliamm и ти беше обещала, да ни покажеш фотоси от морето. Чакаме. Party

# 299
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Нова тема - ЦЪК

Общи условия

Активация на акаунт