ЯНУАРСКА майка пие бира, януарче халбата надига

  • 8 674
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ивонска разби ме с тази снимка! И двамата сме зодия лъв  Grinning Благодаря!

И аз взех да вярвам вече, че съм магьосница...  Shocked

Вещица му се вика на това сестро, вещицаааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 271
  • Мнения: 260
Лилянчо, нека домът ви винаги да е изпълнен с разбирателство, много любов и топлина!   bouquet

# 272
  • Мнения: 1 289
Лилянчо,честитооо   bouquet   bouquet   bouquet

# 273
  • Мнения: 74
Здравейте маминки прекрасни!

След дълги уикенд разходки по парковете се чувствам много заредена! Бебенцето на моята приятелка за сега е добре, даже се въртяла на всички посоки във ковьоза! Моля се на Бог да има късмет и всичко да е наред! Утре майката я изписват и после всеки ден ще ходи за сведения и да се виждат!

На Давид май продължават да му никнат зъбки! Цяла нощ вчера се е будил със много пронизителен рев! Мяташе бибата на всички посоки и беше много неспокоен! Надявам се скоро да пробият!

Лилянчо, желая Ви много хармоничен и пълен с обич живот! Любете се и се множете!  Hug

# 274
  • Мнения: 7 424
  Лилянчо,приеми и моите поздравления и най-добри пожелания по случай вашата годишнина!Бъдете много щастиви дъъъъъъъъъъъъълги години!Живейте в хармония и любов! bouquet  bouquet  bouquet

# 275
  • Мнения: 7 424
  МАма Джинджер,много се радвам за бебето на твоята приятелка!Нека се подобрява и се прибира у дома и то! Simple Smile
 Горкичкият Давид!Ти го успокоявай,направо му казвай:няма страшно, скоро  ще ти пробият зъбките и няма да те боли! Wink

# 276
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Добро утро посестрими Hug

Седя си на тераската,гледам голи чехи тръгнали за морето/не са еротична гледка, не ми завиждайте Stop/, и ми се спи ,та 2 не виждам/1-3,1-3 Crazy Crazy/...Ники не е спал цяла нощ, незнам зъби ли му растат, коса ли му расте или пък нокти, но факт е ,че не съм спала Tired Tired И сега лоча кафе след кафе, и обмислям пъклен план - дали да не го опна цял ден на плажа, та да му порастат и мъдреците, и да се наспя Thinking Thinking Crazy Едно време,така процедирах с Алекс, но не защото му растяха зъби/така и не мога да разбера,как зъбките на Алекс пораснаха, без даже и да разбера /, но тогава бях млада и издържах на плажа денонощно Mr. Green  Сега ми е жежко, не мога да стоя много, но пък каузата си струва,нали Crazy Crazy

От мен имате пожелания за спокоен, интересен, приключенски ден, с много смях и спаааааааанееееееееееееееее Mr. Green Peace

# 277
  • Мнения: 678
Добро утро  Heart Eyes
Явна тази нощ е била будуването на януарчета  Tired Веско се буди не знам коко си пъти с индианския вик "млако, млакооо, млакоооо"  Crazy, след което заспиваше доволен, а майка му се шугавеше до следващото ставане. Отгоре на всичко вчера прекалих със сладоледа и ледената бира и сега ми е запушен половината нос плюс драскащо гърло  Sad
Лилянчо честита годишнина - да се обичате както в началото   bouquet
Успяхте ли да спретнете още едно продължение на рода снощи  Wink
Магноли радвам се, че вече имаш нет и пак зареждаш темите с позитивизъм  Heart Eyes Цяло съкровище си ти за нашата отчетна  Hug
Джиндж много се радвам, че малката принцеса се държи храбро. Дано бързо отминава времето, в което трябва дя е в болницата и скоро да се гушкат с мама вкъщи  Praynig

# 278
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Здравейте, мацки  Wink
Джиндж, много се радвам! Така го мислих това бебче! Късметлийче, бееей, дано цял живот така му върви!
Ние изкарахме приятен и релаксиращ уикенд. В събота на една вила с още куп народ, 5 дечица на различна възраст, басейн, бира... и бира  Laughing След това бира със сестра ми и зет ми... а после и в къщи на терасата бира... та неделята ми беше по-тежичка  Laughing Но успях да се самоизненадам - как съм можела да изям 2 тенджери таратор почти наведнъж Grinning

# 279
  • Мнения: 1 217
Лилянчо,Честита ви годишнина! Да сте живи и здрави,много щастливи и задружни!  bouquet dancing 1dating

# 280
  • Мнения: 307
Здравейте!
Аз само набързо да споделя, пък ако имам време ще чета назад.
Ева от петък е на антибиотик.  Sad Rolling Eyes Такъв кошмар не бяхме изживявали отдавна. Започна се с кашлица, после цялата нощ рев, разнасяхме я на ръце като новородено, сън - почти никакъв. Ако ни се събират 4-5 часа сън от петък до днес, пак ще е добре.  Tired Лепнали сме вирус. Ама има съчетание с разтеж на кучешки зъб! Направо ни разказа играта това дете. Така се мъчи... Нощес беше малко по-спокойна. Дадох и Нурофен,поуспокои се и поспа. От антибиотика си получихме и разтройство  ooooh! Абе...не е за разправяне. Едни лиги точи, сополки...
Хубавото е, че днес детето живна малко и съм по-спокойна. Това е. Пазете се и бъдете здрави!
Прегръдки за всички и още веднъж се извинявам на мама Саша, че не можахме да се видим! Rolling Eyes

# 281
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Венкова, кураж мила, дано скоро сте здрави и усмихнати  Hug Hug

Джиндж, кога ще наминеш към Приморско, да се видим като хората най-накрая с теб, и да разкажеш за това малко сладко бебче Hug/забирай и Ив с теб, тя знае пътя Heart Eyes/

Мананке, и аз те обичам Heart Eyes Flutter Ти последно какво реши за морето - ще си разходиш ли коремчето из морските вълни,или ще го мислиш за догодината Thinking

Моят пъклен план наполовина е осъществен - до сега държах чаветата на плажа, Алекс не излезе от водата Mr. Green, а Никола обядва с пясък Mr. Green, биде изкъпан с морска вода и блаженно заспа в колата - надявам се да го държи има няма няколко часа Crazy Аз пък взех че и тен хванах,уж под чадъра вися,ама нали морето ме зове, та се направих на морска сирена, ей така, да зарадвам хората до нас - нещо много ми се радваха, дали от банският, дали от циците,знам ли Mr. Green Mr. Green Thinking Сега обмислям програмата за следобяда - като станат талибаните,да ги метна на метлата, и да ги разнасям из черноморските градчета и паланки, докато им се приспи за 2 дена Thinking Thinking А междувременно мисля, пиейки бира - ай наздраве дружина, зло да ви забрави, и вземете се домъкнете насам, че малко пия напоследък,ще се затрия Cry Mr. Green

# 282
  • Мнения: 4 111
Добър ден!  
Много, много ви благодаря за прекрасните пожелания! Пожелавам на всички много любов и щастие!  И всичко, което сте ми пожелали да ви се връща стократно! Обичам ви!   Heart Eyes Hug

Манана, не сме спрятали продължението на родата, ще поизчакаме 2-3-4 годинки  Grinning Иначе искаме и двамата  Simple Smile

От тази вечер започвам теорията. Мъж ще си имам още 3 дни и следващият път като го видя ще съм шофьорка, кой знае кога ще е ooooh!

Днес взеха на Свилен секрет за глисти, кръвта излезе, хемоглобина е 119, другите не са ми пред очите, но имаше нещо под долна граница. Урина не можахме да дадем, 2 колектора изхабихме, трети взех за утре, може да пробваме номера в банята и течащата вода. В сряда ще го заведем на педиатър за преглед и да разчете реултатите от изследванията. За моите неща още не е дошъл ред, но скоро ще е.

Магну, съчувствам ти  Sad Hug

vvenkova, дано болестта е отминала вече!  Praynig

Пожелавам ви весела и успешна седмица, много здраве и късмет!

# 283
  • Мнения: 678
Мананке, и аз те обичам Heart Eyes Flutter Ти последно какво реши за морето - ще си разходиш ли коремчето из морските вълни,или ще го мислиш за догодината Thinking
Водя преговори  Mr. Green Така само з петък да тръгнем и неделя да се приберем. Много изнанагорно ще ми дойде да не го видя на живо и тая година морето  Crazy Имам чувството, че пъпа ми там е хвърлен, толкова да го обичам  Simple Smile
Обаче имам и много важно условие - НОИ да преведет накрая тия болнични, че иначе не се издържа финансово  Confused

# 284
  • София
  • Мнения: 6 810
Добър денннннннннн!
Липсвах ли ви? Mr. Green 3 дни не съм поглеждала компютър.
Взехме си голямото зверче, вече ми пилят две гадини на главата. От жегата в комбинация с климатих съм болна, ужасна хрема, температура, ама шЪ оцелея! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт