ЯНУАРСКА майка пие бира, януарче халбата надига

  • 8 662
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 371
Здравейте, момичета.

Как сте? Как са бебоците?

Ако има болни - пожелавам скоростно оздравяване!

Последните седмици се разбихме от пътувания с Алекс, та днес си почивам и влезнах да видя какво става тук.  Hug Утре пак, но само до Пловдив. Grinning

Моята приятелка ще си има януарче ' 09.  Много съм щастлива. Около мен много бременни. Само да не прихвана и аз... Tired Онзи ден имахме малко гафче - скъсан презерватив. Надявам се нищо да не е станало. Едва ли, но въпреки това съм притеснена мъничко.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 248
Току- що прочетох поста на Сту- стискам палци да не е нищо притеснително и се притеснявам към нейния апел да се постараем да бъдем по- спокойни, макар и да е трудно понякога да контролираме емоциите. Голяма прегръдка за Сту и чакаме новини какво са казали докторите.

# 47
  • Мнения: 3 405
дани, и утре може. Да се включат и други варненки, освен Гали, ти и аз Simple Smile
Вики76, хайде  Grinning

# 48
  • Варна
  • Мнения: 248
Ако е за утре- нямам претенции за часа, ще сме на линия след като вземем хапването от кухнята.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 965
О, Анджи, нямаш си идея как ми се идва, но... Вики беше болен скоро и все още е много крив, не иска да стои на едно място (така, че за сядане някъде не мога и да си помисля). А и транспорта до Морската ми е невъзможен (нашия татко го няма вече повече от 4 месеца, а аз не смея да карам колата).
Но пък се оказа, че сме съседки с ТоНи. Simple Smile
Стилияна,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 50
  • Мнения: 3 405
Когато ти е удобно, тогава  Hug И ТоНи и тя да се включи. Затъжих се вече  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 3 249
Сту,  Shocked Голямо гуш от мен и да докладваш после. Дано - както каза ДаВинчи - да е нещо безобидно!

Анджи, това с лайното искрено ме разсмя. Представих си го!  Laughing А това за братчето на Симона не съм го прочела... поне още 1-2 години Crossing Arms Whistling

С Пеперудка се видяхме, децата подивяха малко и ги прибрахме. Този събор си беше класически събор - сцена, песни, захарен памук, балони, джунджурии (които винаги съм се чудила някой купува ли ги изобщо), ама не беше за нас там. Много хора, голяма лудница, неподходящи за нашите деца игри...

Продължава да ме боли глава. Трети ден. Ще пия Аулин вече.  Confused

# 52
  • Мнения: 175
Здравейте!
Ох дано всички се оправят бързо - и малки и големи!  bouquet

За днес срещата остава ли? Ние ще сме в Морската на детския кът с пясъчника, ако Марти стане по с време  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 6 810
Ама...верно ще спра да влизам в тази тема.  ooooh! ooooh! ooooh!
Сту, ама стягай се бе жена? Я кажи, кой ти разтуптя така сърцето? Crazy Да не е нов тенис треньор? Mr. Green
Ним,пробиха ли рогата?  Wink
Никой ли няма нищо весело за разказване?
Хайде, следобяд като вляза да прочета, че всички болни за оздравели и никой не ядосва мама. Hug

# 54
  • Мнения: 871
Ама...верно ще спра да влизам в тази тема.  ooooh! ooooh! ooooh!
Сту, ама стягай се бе жена? Я кажи, кой ти разтуптя така сърцето? Crazy Да не е нов тенис треньор? Mr. Green

Аз тръпките ги усещам с едно друго място, не със сърцето Crazy Crazy Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Серизоно, благодаря палцестискането Ще докладвам след прегледа Peace

Само да не прихвана и аз... Tired Онзи ден имахме малко гафче - скъсан презерватив. Надявам се нищо да не е станало. Едва ли, но въпреки това съм притеснена мъничко.
!

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Кристалната топка показва близначета...женски Mr. Green Иииии, ама какъв е този бурен сех бе? Със съпруга или...? Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 104
Стилияна и Ним, дръжте се.  Peace

Варненки, да направите снимки, за да можем да ви видим - и вас и децата!

# 56
  • Мнения: 1 132
Привет девойки!
Сту, млада си още, няма да се даваш  Hug  Дано да не е нещо сериозно.  Praynig Биш и тя да оздравява бързо! Ти карала ли си варицела?
Ним, да ти минава главата. Като боли, поне да е от махмурлук от много бири изпити на морския бряг.   Wink  Hug
 Praynig  Praynig  Praynig неродените бебенца.
Моята мома вчера я намерих омацана с дефламол (коса,лице, дрехи) и с два парацетамола в устата.  ooooh! Докопала куфара, откопчала един джоб и каквото докопала употребила. Добре, че опаковката беше цяла и само тези 2 хапчета липсваха.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 249
Само да се запиша, че моето се събуди....

# 58
  • Мнения: 959
Сту, дръж се бре, жена.  Hug

Мопси, добре, че си  видяла, момата на време.  Мен много ме е страх, децата да не добарат, някой път лекарсвата. Синчето, както обича всички видове сиропи, преди да съм се усетила, ще е изпил няколко шишета. ooooh!

# 59
  • Мнения: 1 289
Сту,дръж се бе жена...млада си,хубава....


нимски,аз по тоя повод пийвам едни хапченца на билкова основа,та да ми е мирна главата...

Общи условия

Активация на акаунт