Най-после и в нашата МАЙска дружина бъдещи кака и батко има

  • 8 711
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • България
  • Мнения: 3 622
ninochka  Hug за съжаление не успяхме да стигнем до Сф, а като гледам какъв купон е било , Мая щеше да се побърка от кеф- толкова деца и игри  Heart Eyes  Да организирате пак  Wink
Да, Гави и Марти и аз ги обърках на снимките.
За пясъка на плажа и Мая беше хапнала стабилно количество, защото като миех гърнето се зачудих от къде е тоя пясък вътре , та се сетих  Laughing
За мазане използвам все още кремчето на Клоран , което ни е за разходки още от ранната пролет- 30 фактор. Иначе сме купили НИВЕА

# 241
  • България
  • Мнения: 3 622
Забравих да кажа, че снощи заспахме в 4  Shocked т.е. сутринта

# 242
  • Мнения: 120
Как сте в този задушен летен ден?Ние се потим и пъшкаме Laughing,мечтаем за морето.
На почит ли са климатиците?Оставяте ли децата в стаята с климатика?Аз не смея,гледам да сме в другите стаи,все ме е страх от простуда.
Нямам с какво да се похваля.Приятен ден на всички!

# 243
  • София
  • Мнения: 1 877
Хихи, Гави и Марти наистина много си приличат. Постоянно някой ги бъркаше Joy.

# 244
  • Мнения: 115
Ей супер парти сте си изкарали, личи си по снимките!
Жалко, че съм далеч от София.
Аз си пускам климатика, че е много горещо, само го глася на по-високи градуси.
Той дребният щъка навсякъде, не стои само под климатика, даже той играе по-встрани.
Не ме е страх, че ще изтине! Аз и миналото лято го пусках, защото той много ревеше в жегата, като му е горещо. Къпала съм го по 3 пъти и пак реве. Накрая като пуснах климатика, спи си и си кротува, цял ден!

# 245
  • Мнения: 78


                Купонът беше жив   Party . Майчето го е описала пъстроцветно, и си беше такова  Wink. Всички дечица бяха готови за подвизи, е накрая имаше и сълзички от превъзбуда и умора. / Боян спа от 19.30 до 6.30 /
                Много се радвам, че се запознах с голяма част от софийските мами, и ми се струва добре да се срещаме, когато можем и без деца, та да си приказваме на спокойствие........априлско-майските ни бебоци са наистина най- страхотните деца / и техните каки и батковци, разбира се  Wink /
               Нашият татко доста е снимал, но предимно Боян, и го скастрихме, че не се навря при дечицата и да се опита да улови атмосферата.......
               Тортата беше наистина много вкусна, но Боян не уважи нито снимката с нея / двамата с Камен на Майчето се мотаха из дворчето в този момент/, нито вкуса / за разлика от много други дечица/.
               Нашите деца не са още във възрастта да играят заедно, но такива събирания и за тях са приятни и полезни  - може да си направим нещо като традиция - 2 годишни купона- общ рожден ден и коледно парти с дядо Коледа. Както е написала Ниночка, весело е, а не излиза скъпо.........
              Относно присъствието на татковците - наистина малко се чудеха какво да правят, нашият ни каза, че като проходи стабилно Боян, вече няма да имаме нужда от него като присъствие и фотограф. Ние обаче го убедихме, че за детенцето, е хубаво да споделя тези емоции и с дамата родители и той се съгласи. Спомням си, че Майчето беше писала, че Филков винаги е с тях - ама то с две малки хлапета и как да е  Rolling Eyes Иначе Майче, моите адмирации - снощи се замислих за вас, да и други имат породени деца, но вие сте без баби и дядовци. Понеже и ние сме сами в София, знам какво е и ти казвам евалата..... А Петра и Камен изглеждат много спокойни деца...........

                Специални благодарности на Глиги  / колко капаро беше платила ???/ - Хайде, тъкмо повод да си направим едно събиране само на мами, още тази седмица, и да ти дадем паричките............

                          хубав ден от нас

# 246
  • Мнения: 961
Вавка, как е Ради? Води ли го на да го видят? Стискам палци да не е нещо сериозно!  Hug

  doh Глиги, благодаря за организацията!  Hug

Мила спи и ще качвам снимки.  Mr. Green

Хихи, Гави и Марти наистина много си приличат. Постоянно някой ги бъркаше Joy.
Аз не ги обърках, но много се впечатлих от приликата им и ги показвах на мъжа ми!  Laughing
Мая, много ми хареса как си ни снимала с Мила!   bouquet

# 247
  • Мнения: 390
Партито беше диво. Щъкащи боси хлапета, мами, превити на две, на три... Ниночка е права, че беше за малко. Но от друга страна в тази жега и ние, и хлапетата щяхме съвсем да издивеем. Александър се разрева няколко пъти за глупости, което ме изуми, но го отдавам на факта, че не беше спал. Видях малки прекрасни момиченца и моченца, а кога бяха бебета...

Момичета, няма защо да ми благодарите. Само минах да капарирам, защото ми е близо. Не се притеснявайте и за капарото. Върнаха ми го каките. Всичко е 6.

Снимки някакви и аз ще кача, макар че фотоапаратът ми беше без батерии  Embarassed, а ГСМ-а на мъжа ми също угасна по някое време.

Имаше една култува песен Wink..."Жега, жега в центъра на Софияяяяяяяя...жеееега"...завиждам на морските мами и хлапета

целият ми пост е с объркан словоред. от жегите ще да е

# 248
  • Мнения: 832
нас ни пращат рентген заради кашлицата  Sick уф... дано не е сериозно

# 249
  • Мнения: 115
Дано, Хай! Желая ти го от сърце!

# 250
  • Мнения: 189
При нас ново пет се появи, сутринта се събуди с кашлица, ходихме пак при доки и й изписа Умкалор и Флавамед, ако не се оправи ни заплаши с АБ. Стискайте палци да ни се размине. Между другото това е първото заболяване на Мила, дано да ни е последно Praynig
Ася прати ми скайпа си да си менкаме снимки.

# 251
  • Мнения: 152
Привет от голямата жега в Силистра,

Пристигнахме в събота. Постоянно сме на двора  пред къщата и си изкарваме весело. Ники не иска да влиза вътре дори само, за да и сменя памперса. Аз мързелувам много, а бабите и дядовците бягат след малката палавница. Мен въобще не ме търси, щото аз не и изпълнявам всички приумици,  другите я глезят много- но после ще се строяваме. Ники много се радва на животните, но най- вече на котките.По няколко минути стои и им бърбори нещо, неразбираемо за мен. Утре ще пълним басейна и  поне 2 часа ще откара вътре, не ми се мисли какъв рев ще е след това.

Разгледах всички снимки и си личир че е било голям купон. Сладки, сладки и хубави дечица....

# 252
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ей, много хубави снимки. Heart Eyes Партито явно е било страхотно. Sunglasses
Ние два дни бяхме на една вила с колегите на мъжа ми,без децата. Та направихме сефтето на плажа. Sunglasses Срамота, то лятото свърши, ама така е. Tired Но вчера като ги събрахме на вилата следобеда им напълнихме басейна, та и те направиха една баня. Sunglasses Ето малко снимки.
А ето да видите как Габи качва стълби. Simple Smile

# 253
  • Варна
  • Мнения: 506
Их, страхотно парти, какви деца сме отгледли само Heart Eyes Разгледах всички снимки, за съжаление не всички бебета и мами разпознавам Embarassed

И плажните снимки на съгражданките Мирела и Габи са супер. Аз още не смея Габи да я заведа на плаж, но другия уикенд се надявам да идем. Вече я водя здрава, пу-пу.

Хай, Мая - вируса с кашлицата е мнооого популярен във Варна, явно и в София. При нас решението за антибиотик дойде,, когато след два дни без температура пак вдигна 37.6 Габи (на 5-ти ден от началото на инфекцията), а и видимо беше в по-лошо общо състояние спрямо предните дни. Дано при вас мине по-леко всичко Hug А Умкалор и на нас го препоръча детски пулмолог, но беше късно за това заболяване (трябвало в началото още да се започне).

# 254
  • Варна
  • Мнения: 506

Айде среща в Трявна през август!?

Общи условия

Активация на акаунт