Най-после и в нашата МАЙска дружина бъдещи кака и батко има

  • 8 712
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 832
Katia_N  Габи не само качва стълби, но си се изкачва и дори си влиза в къщи  Mr. Green
Даля какво е това умкалор?

# 256
  • Мнения: 36
Наистина беше страхотно парти! Много, много шумно и забавно. Децата са много сладки и пораснали, прекрасни малки човечета. но да, за съжаление не успяхме да се видим добре с мамите, щото постоянно летяхме след децата.
и снимките са станали супер,  моите ще кача по-късно. Майче, твойта снимка фаворит наистина е много яка! на Иринка е заслугата, как ги е хванала в крачка. Mr. Green дори сега забелязах,  че Марти е с обувките  Embarassed А пък от тоя батут, не мога да го изкарам накрая, така се развилня и не искаше да излиза. тръгнахме си най най-последни. и аз много се надявах, че мойто дете ще е каталясало и ще заспи спокойно рано рано, но уви. явно при него случая е особен, умора не го лови! дори на връщане се спряхме пред една градинка на Хиподрума с много люлки и пързалки, където се засякохме с Дана. Боянчо си седеше най-спокойно на пясъка и личеше, че е уморен, а моя син продължи да беснее и не си тръгнахме докато не обиколи всички катерушки. #Crazy Едва го приспах към 10ч, беше много превъзбуден и се буди много през нощта. сега заспа най-после, та ще отида да свърша малко работа.
хай, дано се оправите бързо!  Hug и дано не е сериозно.
а да, и специални благодарности на Глиги. и на всички останали дето имаха търпението да организират нещата. трябва пак да го направим.

# 257
  • Мнения: 78
.................и аз много се надявах, че мойто дете ще е каталясало и ще заспи спокойно рано рано, но уви. явно при него случая е особен, умора не го лови! дори на връщане се спряхме пред една градинка на Хиподрума с много люлки и пързалки, където се засякохме с Дана. Боянчо си седеше най-спокойно на пясъка и личеше, че е уморен, а моя син продължи да беснее и не си тръгнахме докато не обиколи всички катерушки. #Crazy

         Твоят Марти открай време си го знаем......... Откъде ли е наследил тази енергия  Wink  А Боян изобщо не му е в категорията - както вече писах, ние пък заспахме в 19.30, - след като се разделихме с вас-баня,мляко и в леглото.........
         А новата площадка пред Ритуалната зала на Хиподрума, е наистина много атрактивна - който иска да заповяда и да се обади, ние сме всеки ден там   Hug

     

# 258
  • Варна
  • Мнения: 506
Даля какво е това умкалор?
Ами някакъв фито-антибиотик, от типа на хомеопатичните май. Честно казано не задълбах, защото така или иначе  беше късно според доктора.

# 259
  • Мнения: 78

Айде среща в Трявна през август!?



             Много примамливо звучи........кога ???къде???ти ли ще си организатора???  Mr. Green

             Преди това ще изюркам варненките, като дойдем да се видим, а защо пък да не си направим и парти??? Мисля, че и доста майчета от др градове, ще се замислят дали да не се присъединят точно лятото на подобна среща  Wink ......./Дидка, аз ще се обадя като дойда и ще ти пусна най-накрая тел ми на лични - мн съм несериозна, признавам  Embarassed /

# 260
  • Перник
  • Мнения: 4 869
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=257301 Ето и нашите снимки от партито.

# 261
  • Мнения: 961
Аз още качвам снимки.  Blush
Мила се събуди много бързо, след като ви се похвалих, че е заспала и се оказа, че е с 38.3 Т.  После спахме двете 3 часа!  Mr. Green
И да ви похваля  bowuu Мила направи 4-5 крачки сама!  Heart Eyes
Болничките да се оправят бързо!

Качих снимките тук

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 20:33 от asiasia

# 262
  • Мнения: 87
Цял ден да се разпиша и ей чак сега ...

Разгледах всички снимки, и от партито и от последните дни който е пускал. Партито определено е било супер, децата сигурно доста са се забавлявали в такава олелия. Някои мами и дечица изобщо не можах да ги разпозная  Rolling Eyes
Ние бяхме на 80-годишнина на баба ми, изкарахме си много хубаво. За малко да пропуснем партито - Иван се разсополи в петък и в събота вдигна температура. В неделя нищо му нямаше, нито Т, и почти никакви сополи. Явно ще да е бил някой зъб.

КСИ, видях че Ники е с банските на Бамбино, какви са ти впечатленията от тях? И как се ползват - за еднократна употреба ли са или се перат и на другия ден пак обличаш ?

Вавка, това с обрив по вратлето да не е от жегата ? Иван редовно му се появяват като се поизпоти повечко.

Хай, дано не е сериозно  Hug

Лека вечер ... и друго май щях да пиша, но ...  Tired

# 263
  • Мнения: 533
А и ние се завърнахме,че кака Моника има още изпити утре и четвъртък Praynig
А вие страхотно сте се забавлявали,а и децата са във вихъра си HugАз съм за парти само с мами Peace
KSI снимките са ви страхтни,само малко манджички да беше снимала Embarassedче то на този ALL inkl  на Албена да не сте останали гладнички! Mr. Green Hug

# 264
  • Мнения: 78


        Аsiasia, снимките ти са много сполучливи. Успяла си да уловиш, духа и атмосферата, с цялата цветност и грейнали детски личица   bouquet

# 265
  • Мнения: 961
Като изключим тези, които не са на фокус.  Wink Радвам се, че са ти харесали!

Милото ми детенце днес изгоря от тази гадна температура.  Sad Една е такава мрънкаща и неспокойна, никакви други симптоми няма, но утре ще я водя при док да видим!  Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 26
да се отчетеме и ние!
Болни сме,с ангина!ужас е направо!изгаря от темп.и реве постояно!аман от болести и болни дечица! newsm78 smile3518

# 267
  • Мнения: 961
Май вчера са си разменили някой гаден вирус децата!  Sad

# 268
  • Мнения: 26
ох незнам и аз!то беше такъв ужасен задух....... Weary

# 269
  • Мнения: 115
Оооо, майчета разтроихте ме!
Дано ви оздравечт скоро дечицата, че то с температура сега е огън отвън и от вътре.

Общи условия

Активация на акаунт