Най-после и в нашата МАЙска дружина бъдещи кака и батко има

  • 8 710
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 328
Мале всички снимчици са много сладки,големи сладурчета са малките а всички са толкова весели и щастливи,определено сте си изкарали СТРАХОТНО най вече за малките сладури.Теди ако беше там щеше да е безкрайно щастлива и радостна тя обожава деца-най вече момченцата си харесва Rolling Eyes Wink Laughing,е нали сме мома Crazy и с толкова играчки непознати направо щеше да е много ЩАСТЛИВА.Всички снимки са супер цветнички и тортата ви е била много готина и сладка.Все така да се събирате а и ако можем и ние някой път да дойдем ще е страхотно Hug
На болничките да оздарявват по бързо,за да могат в това хубаво време и на плаж да отидат и мама и тати да са спокойни че бебчето им е добре а не болничко Heart Eyes
irina39 и ние бяхме тай баш на Рожденият и ден с висок Т постоянна 3-4 дена и мрънка и се и е лошо и то висако Т 39 и малко беше Ужас направо и вече с антибиотик венозно се оправи

# 271
  • Мнения: 1 269
разгледах снимките,страхотни малчовци и мами  Hug другия пьт дано можем и ние да присьстваме.от майчетата познах само ирини,майчето и ниночка,другите тц.
Polyndar,честит рожден ден,здрава,щастлива и много обичана!    bouquet

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 01:41 от silvi@

# 272
  • Мнения: 468
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Polyndyr    bouquet

# 273
  • Мнения: 468
А имаме ли си именници? newsm78

# 274
  • Мнения: 270
Вчера Йони проходи сам. Черпя с кафе и сладолед. Снимки не съм качила още но ще опитам днес.
  bouquet Честит Рожден Ден на Поли - желая й Стоян да има все така хубава мама.

Ние открихме и закрихме сезона на плажа в Бургас. Бяхме на солниците с тайфа, но малкия го е страх от водата нещо.
Момичета ние летим на 2 юли до Прага да разгледаме малко красоти и от там- направо в наше село. Не знам кога но до края на юли ще си прекараме интернет и ще си пишем от там.

Когато си постегнем къщата сте ни добре дошли всички ако не по друг начин поне на палатки. Двор - бол  Joy Но мен ме е обхванала вече една носталгия и все ми се реве.
Не знам как дядо и внуче ще преживеят раздялата, че много се обичат двамата, но се надяваме да е временно.

Да ви питам има ли мъжка мама, а що не и момичешка, която да мисли вече за подстригване?
Йони му израстна косата, но е много неравномерна и пухеста. По принцип съм чувала не по рано от втората година да се подстригва за да не се уплаши, но не знам. Споделете вие.

# 275
  • Мнения: 270
 newsm78 ми незнам. На мен ми се искаше именния ден на нашия да е днес , че нали Йохан значи Йоан , а днес е Йоан кръстител и още не съм сигурна кога да празнуваме. Но се тваря от съвпадането му с Еньовден - езически празник

# 276
  • България
  • Мнения: 3 622
Ako имах момченце и се потеше  като Мая , още миналото лято щях да го подстрижа  Peace  Даже и сега се замислям, но не ми се ще да е госпожица без коса  Thinking

# 277
  • Мнения: 270
Reni27  Joy ама Йони се поти само като спи. А ти взимай храната и идвай вече да се видим. Малко спам

# 278
  • България
  • Мнения: 3 622
И днес не става , на ваксина сме .....
Ама то след кухнята точно е адската жега

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 10:22 от Reny27

# 279
  • Мнения: 832
снимаха ни, не пневнмония, а бронхит- изписаха ни венотлин

prikazka - ние отдавна сме остригани с машинката №4  Mr. Green и дори за втора пострижка мислим, спря да се поти детето. мисля, че му олекна - дори филмирано
http://picasaweb.google.bg/smileva/yQrIzK

# 280
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Аз подстригах Симеон 0 номер преди 2 месеца и вече е време отново да го мина с машинката. Този път ще му оставя повечко косичка - 3ти-4ти номер. Не виждам причина да не се подстригва детенце, още повече, че в тези жеги сигурно им е мн тежко с пухестите им косички. Сега косата на Симеон расте равномерно  и е по-твърда и гъста.

# 281
  • Мнения: 832
asiasia снимките са супер, много е интересно едно и също събитие от различна гл.т. и ъгъл на заснемане  Crazy

# 282
  • Мнения: 78
........Да ви питам има ли мъжка мама, а що не и момичешка, която да мисли вече за подстригване?
Йони му израстна косата, но е много неравномерна и пухеста. По принцип съм чувала не по рано от втората година да се подстригва за да не се уплаши, но не знам. Споделете вие..........

          Приказка  Hug, жалко, че няма да се запознаем, защото ще идваме до Бургас вече като сте отлетели  Sad , ама ще дойдем до Германско  Wink - нали знаеш, че сме германофили нашата фамилия, а и хич не ни е далечна идеята, някой ден да тръгнем пак натам............
          Честити ви ходещи крачета!!!Със здраве да си ги ползва младият мъж!!! В Германия ще си ходи на воля - няма изпочупени плочки, няма дупки, колите спират още като видят пешеходец на тротоара - оф, мен пък ме хвана носталгията по немско......
          Относно подстригването - Боян го понесе много добре / има го на снимките на asiaasia от партито/ - заведох го във Варна при моята фризьорка, която е много спокойна и мила / мисля, че тя го предразположи да се чувства добре/, седнах на въртящия стол с него, дадохме му куп ролки, щипки-щъркелчета, четки и т.н. Даже пак взе да ни порства косата, а много се поти точно на главичката...........

               Честит Рожден Ден Поли!!! Здраве, щастие и късмет!!!

             Хai - браво, че не е пневмония..........Оздравявайте бързо  Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 4 590
Снимките от партито са страхотни, личи си, че сте си изкарали много весело. Grinning Жалко, че не можахме да дойдем. Confused

приказка, ние също остригахме Николай с машинката преди няколко седмици -  на аватара се вижда. Simple Smile Отзад беше направо с гола глава, само отгоре и отпред беше 2 номер. Не беше това първоначалната идея, но впоследствие се наложи така да го оформим. Crazy В крайна сметка се получи оригинално и хората го бъзикат, че приличал на рейнджър. Сега поизрасна.

Polyndar, Честит рожден ден!  bouquet

# 284
  • Мнения: 1 269
и ние!верно ли,че много ревьт след тази ваксина?

Общи условия

Активация на акаунт