ЮЛСКИ съкровища'08 (тема 65)

  • 19 552
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Лелей Весиии, това хотелче в Балчик изглежда супер, направо и на мен ми се ходи Mr. Green
Записвам си го за догодина Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 114
Момичета, от колко часа беше днес "Деня на бащата"? Някой ще ходи ли?

В 16 часа ако помня добре. Ако не вали точно тогава, може да отидем с татито

А не беше ли от 16:30  Peace
Дано не вали, че сме се разбрали с едно семейство с бебоче и от 15ч ще сме там. Може да се засечеме с някое познато коремче  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен  Grinning
Ние с мъжленцето днес  спахме почти до 11 часа , закусихме и сега пак ще се търкаляме  Mr. Green Ако знаете как хубаво си поспах на фона на шума от дъжд сутринта и колко ми беше свежо като се събудих  Mr. Green
Тити , мерси за комплимента  Wink
Аз пък да ви кажа че на тити коремчето в 8-мия е колкото моето в 9-тия  Mr. Green  И изглежда много добре като цяло   bouquet
А от малкия  Деян съм очарована !!! Heart Eyes
Тити дано да се оправи скоро времето , мен не ме бърка , ама вас ви чака плажа ...
Ние с мъжлето снощи ходихме в Созопол с кръстниците ни . Седнахме на едно заведение до морето , но такова което е на по-високо , като тераса . Беше много приятно и се насладих на вълничките които се разбиваха леко на 2 метра под краката ми .  Mr. Green Ама как ви дразня само .....
Не ви ли прави впечатление , че като роди някой и веднага почва почти всички да ни боли нещо ? Аз снощи имах много кратки менструални болки и мноооооооооого контракции без болка . Днес май нищо ми няма  newsm78 Май е от вълнение  Mr. Green
Киса  Hug дано да ти мине бързо пръстчето ,че много е неприятно  Hug Като имаш време , да наснимаш котенцата и да ни пуснеш снимки  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 2 884
Който късно си ляга-късно става Mr. Green

Моля ви ми кажете какъв е този ден на Бащата  Praynig къде, какво, защо newsm78 Нищо не съм чула......

Моите мъже отидоха до зоологическата, аз отивам да си подреждам и чистя на спокойствие newsm68

# 19
  • София
  • Мнения: 137
Belinda, благодаря ти мила. Hug Ще се радвам да пийнем по кафенце. Ще ти пиша на лична.
Кisa, много неприятен случай. Дано бързо ти се оправи пръстчето. Peace

Ох, аз в четвъртък съм на преглед. Искам да ми вземе и влагалищен секрет, а ме е страх от бъркането да не започна да раждам, че съм с чувствителна матка. Чудя се какво да правя, ама май каквото каже докторът.

Ние след малко отиваме в Лагуна, мъжът ми ще черпи за вчерашния си празник. Като прочетох, че се организира среща за утре точно за Лагуна, ми стана много смешно Grinning

Хайде, хубав ден и не оставяйте гадното време да влияе на настроението ви.  Nature Sunny

# 20
  • Мнения: 306
Момичета, откакто съм влязла в деветия имам страшен апетит Embarassed Само с мен ли е така? по цял ден се чудя какво ми се яде и все съм гладна. Толкова месеци пазих приличие и гледах да наддавам в нормите, че при първата ми бременност много бях напълняла, а сега на финала му изтървах края Rolling Eyes
При вас така ли е?

# 21
  • София
  • Мнения: 114

Моля ви ми кажете какъв е този ден на Бащата  Praynig къде, какво, защо newsm78 Нищо не съм чула......

На лятната естрада в Борисовата градина ще има някакво мероприятие по случай празника, вече и татковците си имали ден  Crazy

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Момичета, откакто съм влязла в деветия имам страшен апетит Embarassed

И на мен много ми се хапва. Но с килограмите взе да става кофти положението и вече се ограничавам. Хапвам когато съм гладна, но гледам да са полезни храни - овесени ядки, таратор, зеленчуци, плодове.

# 23
  • Мнения: 235
Киса, знам как боли! И аз бих се разплакала! По-бързо да минава!

На мен нищо не ми се ячде, постоянно ми се гади, вие ми се свят, едни горещи вълни ме обливат, ама няма скоро да раждам де Wink. Поне още две седмици ще се постарая да стискам!

Момичета, как се взима влагалищен секрет? Боли ли? Във вторник ще ми е за първи път подобна процедура... newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз също много ям сега как се наплюсках/ че и все едни колбаси и калорични неща ми се прияждат/ .. Mr. Greenмъжа ми вика че осезаемо мъжки препочитания имам в храната от известно време..както никога, но явно бебето е месар  Mr. GreenТва е.. кво да правим сега.. после ще се гладува явно..
Ходихме малко по магазините с мъжа ми и си купих за бебчо  шампоан за коса и тяло, крем за подсичане и мляко за тяло на Хип, други неща не ми трябват май, за сега - тези 3-те неща...Дадаха ми подарък малко шишенце бебешко олио на Бюбхен  Mr. Green- аз естествено се зарадвах мн. на авантата..Аз имам и едно Джонсън от свеки и шампоан Джонсън също имам , ако ползвам в началото олио имам ве4е какво да използвам,ама нали на лекцията на 9 месеца ни казаха летните бебета само с мляко и крем в топлите месеци , та за това на Хип олио не взех.Пудра също не смятам да ползвам  newsm78
Киса, съчувствам ти.. Hug Hug дано мине скоро
НБМ, хотела е супер, горещо го препоръчвам!Балчик като цяло не е от най-интересните места, но е спокойно и си е релакс там .. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 946

Моля ви ми кажете какъв е този ден на Бащата  Praynig къде, какво, защо newsm78 Нищо не съм чула......

Международен ден на бащата

Вашингтон, САЩ
Чества се за първи път във през 1909 г. През 1972 г. президентът Ричард Никсън го обявява за официален празник и оттогава се чества и по света през третата неделя от месец юни.

Асоциацията "Любов и грижа" и Столичната община ще отбележат с различни прояви Международния ден на бащата, който се чества всяка трета неделя на юни. Сред инициативите са и футболен турнир за купата "Татко и аз", в който ще участват деца /до 12г./ и бащи от 8 столични училища. Турнирът ще се състои от 7 до 15 юни в Спортен комплекс "Спортна София - 2000". Спортен и музикален празник ще бъде
организиран на 15 юни в Борисовата градина.

# 26
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен!
Мисля , че вчерашния ентусиазъм от раждането на Емзи се е отразил на всички ни. И аз се притесних да не би беба да реши да излиза по - рано, не за друго, ами тати го няма и сме се разбрали да чакаме  Blush

Момичета, как се взима влагалищен секрет? Боли ли? Във вторник ще ми е за първи път подобна процедура... newsm78

И още някой се притесняваше от това, така че ............ отговар и за двете. Мен не ме боля, не усетих дори - вземат с една тъничка пръчица с памуче накрая (като клечка за уши). На мен ми баше по трудно да се изправя от магарето  Mr. Green

Kokolin@ моля те кажи за количката колко тежи и лесно ли се сгъва, защото и аз съм я номирала, но още не съм я виждала наживо, Благодаря!

Киса, много неприятна случка - оправяй се бързо! Hug


# 27
  • Мнения: 2 171
Да се разпиша и аз в новата темичка, въпреки че май нямам нещо смислено за казване Confused. И моето настроение продължава да е под нулата, всяка нощ сънувам едни ужасии, болници и други подобни. Сега съм седнала да го мисля как да раждам, ми то нито нормално ми се ражда, нито секцио Rolling Eyes. Пък трети вариант няма и се чувствам в нещо като капан. Уф, няма да ви занимавам повече. Катинчето ако пишеше, щеше да ми издърпа ушите Mr. Green.

Киса, дано бързо ти мине пръстчето Praynig. И аз знам как боли и ти съчувствам Hug.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Девойки, за тези то вас, които още не са купили спално бельо за бебочетата, да ви светна, че открих едно невзрачно магазинче на пазара Красно село, в което си поръчах най-качествения памук, който някога съм пипала, я вярвайте ми - капризна съм на спално бельо Wink Правят по поръчка всякаки комбинации, имат каталог с шарките, сладурски са, но най-важното е, че ранфорсът им е дори по-фин и мекичък от този на Тач. Поръчах си пълен комплект - обиклоници, долен чаршаф с ластик, горен торба, олекотено юрганче, калъфка и възглавничка, на жирафчета, ще ми струва 96 лв. Мисля, че за това качество, цената е съвсем приемлива Peace Магазинчето се намира в един безистен на уличката, която минава покрай Фантастикото - тази, която е еднопосочна в посока Гоце Делчев. Ако идвате от булеварда, безистенът се пада вляво.

# 29
  • Мнения: 235
Май този месец ще ни боли всичко, което досега не ни е боляло hahaha.
Аз съм хем в напрежение, хем съм по-спокойна от гледна точка на това, че наистина сме на финалната права. Остана ни малко и ще гушкаме бебоците скоро, здраве и и живот! Simple Smile Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт