ЮЛСКИ съкровища'08 (тема 65)

  • 19 571
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 690
Астарта,   Hug Може от тази честа смяна на климата да е понастинал и така да му се е проявило на дребния. Утре кажи какво е казала личната. Мноооого прегръдки и спокойна нощ на малчо.

# 76
  • София
  • Мнения: 18 679
Милото ми малко мишле тази вечер след душа поиска да ми намаже корема с кремче, "да му е мекичко на бебенцето" Heart Eyes Е, кажете, не е ли най-готиният малък мъж Hug

Астарта, вирусно е сигурно, щом така бързо го е повалило детенцето. Според мен правилно си постъпила за АБ, и аз така щях да направя. Чудя им се на акъла как изписват такива сериозни лекарства за червено гърло и 37 градуса температура, все едно са бонбони, егати Close Идете утре задължително обаче за ушенцето Confused

# 77
  • Мнения: 2 070
На Яна така за зачервено гърло, същата лека температура  и болки в ушите, които също бяха леко зачервени, и изписаха антибиотик. Аз го купих, но не и го дадох. Оправи се с капки за нос и уши. Тия дни пак така от много много хрема и в един момент я заболя едното ухо, та цяла нощ голям зор и рев но мина за ден. Има още сополи обаче, а аз кашлям като за последно.

Баси, постоянно ми е жега. Не мислете, че ще е хладно лятото. Ще видите колко повече ще се оплакваме от жегите после, отколкото от прохладата сега.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 925
АЗ съм за среща 13.00ч казвайте кой е на 99% Hug Единия процент не е като на Пърли Wink ами , защото може да зараждаме до тогава Joy

Аз пък като ви чета как сте без децата и ми се реве. Много гадно. Добре , че свекитата са тук, че щеше да ми се скъса сърцето Sad А като си представя как Дени ще дойде в болницата и като си тръгва ще ревне Cry аууууууууу незнам , ще се скъсам и аз от рев. Даже се чудя дали да не кажа на Любо чак на изписването да го доведе Sad Какво ще кажете?

Да ви кажа днес денят ми започна много добре, изчистих си на спокойствие, Мъжа ми като се прибра с Дени и ми беше купил парфюм Heart Eyes /това ми е изпросения подарък за Рожедия Ден/ , но пак си беше изненада. Само където е дал 140лв, а аз знам къде го продават за 60лв  ooooh! ooooh! ooooh! Та се чудех да се радвам ли, да му се ядосвам ли.Ама минало сторено.

После като ме налегна една мъка........... Майка ми не ми се е обаждала от 3 дни. Нали от погачата им се сърдя. На Рождения ми ден и вдигнах, на другия ден пак се обади и от 12-ти не ми е звъняла...........а утре сутринта заминава за море  Cry Cry Cry Не знам да се сърдя ли , да ми е тъжно ли, ама ревах 100 часа Cry Cry Cry Ей, на никой не му дреме за мене. Ама и аз на никой няма да досаждам вече Crossing Arms
Много ми е мъчно, тия хормони ще ме побъркат, аз по принцип не си показвам чувствата, затварям  се в себе си и не показвам на никой, че страдам. Ама сега рева като река Cry Cry Cry

Астарта много гадно  Sad Сигурно от болката е отпуснат . Гадно е да те боли ухо. Нещо капки не изписаха ли? Или компреси.

# 79
  • Мнения: 2 762
Пфу аман от безсъние и глад  Tired Tired Tired

# 80
  • Мнения: 69
Добро утро!
Аз не успях да спя тази нощ и сега закусвах с надеждата да ми се приспи отново, че да полегна... Снощи си намерих причина да рева няколко часа и сега ми е изтощено, а пък не мога просто да си легна и да си затворя очите.
Днес съм на преглед. Надявам се да ми се поразмине и да се замисля за други работи. Снощи забравих да се обадя на детегледачката и сега се притеснявам да не би случайно да не дойде. А бе супер скофтено ми е.
Веси, супер е хотелчето, обаче моя мъж държи на голям открит басейн. Вече два дни ровя в нета и нищо не откривам. Можеш ли да ми препоръчаш някой такъв?
Ели, Самуил вече е добре. Всъщност цялата шарка минава много леко, още като се има предвид, че не усетих как излезе... В тази връзка, Астарта, ако не е карал Алекс някви шарки - гледай го. Аз вчера видях в страницата на РИОКОЗ, че във Варна имало епидемия от варицела. newsm78
Приятно събуждане на всички!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 946
Мамита които сте вече в 9 месец- я да ви питам- забелязвате ли промяна в движенията на бебчо?


Да, започна да се движи много повече от преди и е доста по-осезателно... Направо си мисля, че го е хванал секлета там вътре, миличкото, и понякога от яд започва да блъска така по стените на тясното си "жилище"...  Wink

Добре, хайде, който иска да ходи на срещичката да се разпише пак, за да се знае ще има ли със сигурност такава?

Аз съм - 99% присъствие, 1% си оставям, ако нещо вали или е прекалено горещо.
И АЗ.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 449
Аз мислех днес да ходя сама да си гледам "Секса и града", на тази среща ми се идва, но подозирам, че няма да успея, а и не знам къде е тази Lаguna  newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 1 946
Тук е тази лагуна. А иначе си имат и сайт - laguna - bg . com

Защо като напиша сайта без интервали автоматично ми го прави на три звездички?????? Сега съм сложила интервали след lagunа, преди bg и около точката. Crossing Arms

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 08:29 от saxophone

# 84
  • Варна
  • Мнения: 289
Хелоуу, и аз се излюпих..
Снощи сънувах стара позната - как и тя била бременна и заедно ходим за колички и дрешки ..Гледай кви глупости...Жената си има 2 деца,ако случайно разбере ще и призлее  Laughing
Моите крака снощи много ме наболявахаа... започва се и при мен, нормално все пак влизам след 3 дена в 9-тия..Аз до сега се чудех кво ми е та не са толкова зле..Днес мисля пове4е да си почивам, ще си изтегля някакви филми и на диванчето...
Дони, радвам се ,че Сами вече е по-добре, да имам пред вид ако ми се случи случка че ще е 4-5 дни макс..Хаха..За хотелите - там такива хотели няма с големи басеини никакви мисля , но пък Албена е на 3 км.  ,а там са все такива.. Peace Ходила съм в http://albena.bg/?p=hotel&id=45
                                                       и в http://albena.bg/?p=hotel&id=9
Ралица супериор  повече ми хареса като цяло...И двата имат хубави басеини и спа си има
Миналата година бяхме един уикен на Laguna Beach края на юли, но ми беше шумно доста..Сега по това време не зная как ще е..Още е по спокойно през юни Peace

# 85
  • Мнения: 4 371
В един часа ще видя пред лагуна да чакам, ако никой не дойде и ми вържете тенекия, няма повече да ви проговоря Crossing ArmsДа не стане като последната ни среща, дето от 100 човека, дойдоха 5 Naughty

Пфу аман от безсъние и глад  Tired Tired Tired
Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 3 449
Чета как хората си организират летните почивки и ми се ревеее Confused

# 87
  • София
  • Мнения: 1 946
Дуци, аз ще съм там, че и без това си мислех да видя да си купя една книжка от Booktrading, пък и ако остана у дома май ще загина от скука...  Tired
Също се надявам да не се окажа сама там.  Peace

# 88
  • Мнения: 4 371
Чета как хората си организират летните почивки и ми се ревеее Confused
И аз бях така, когато бях бременна с Пепи. Но след като се роди той изобщо не съм се и сетила за море. Светът ми общо взето се въртеше около него и неопитността ми Simple Smile Сега ако имаме възможност(дай Боже всичко да е наред) ще отидем септември.
Не страдай, ако не тази година, догодина, морето ще си е там Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 289
Чета как хората си организират летните почивки и ми се ревеее Confused
Никаде няма да ходя аз това лято...на Варна, малко ли е...хахаха..Колкото било-било... LaughingДогодина -пак.Просто давам препоръки.А и честно казано  не ми се ходи с тва шкембе, няма да ми е пълноценно, не е ли то да си отидеш на басеин - 4-5 часа ,на масаж...За мен - не става после пък - малко бебе, то каквато е мишка, докато поотрасне лятото ще мине.. Тука лятото вече не е лято края на август, а на юг ми е голяма мръсотия и не ми харесва..

Общи условия

Активация на акаунт