Лунна диета-18.06,20:30ч.

  • 8 721
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 234
Хайде черпя по едно фрешче, моля заповядайте

И аз нямам проблеми засега, не съм гладна, карам на кафенце и вода през деня.
Довечера мисля да си направя фреш ябълка и морков, пак. И утре ще се помъча да избутам.

# 106
  • Мнения: 73
Здравейте ,лунички!Да се похваля бях на изпит днес и имам 6,значи все пак диетата не ми е попречила на мозъка да действа  аз съм 58кг  ,не съм си сменяла лентичката още надявам се утре кантара да ме зарадва пак.Аз отснощи съм на чайове ,вода и сок ,успех на всички! newsm10

# 107
  • Мнения: 5 001
Аз довечера ще съм на тараторче.....Ох, ooooh! направо ми прималя......


sisimoni ,БРАВО на отличничката   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 16:52 от TheNMaster

# 108
  • Мнения: 2 910
sisimoni, честито взет изпит  bouquet

Аз вече примирам от глад, сега готвих без да пробвам от яденето, но довечера ще си хапна, само чакам да стане 20.30ч.  Crazy

# 109
  • Мнения: X
Мммм, ама защо 20:30 не трябва ли 24 + 1 часа да се пази?  newsm78

И аз устисквам засега.  Peace

Мисля тази вечер да мина с нещо леко- някакъв таратор и плод.

Дерзайте, малко остана и утре сутринта тук на отчет за минусчетата.  Twisted Evil

# 110
  • Мнения: 72
и аз ще се отчета...карам на плодчета вчера бях на ябълки днес съм на черешкии  Grinning Hug

# 111
  • Мнения: 5 001
и аз ще се отчета...карам на плодчета вчера бях на ябълки днес съм на черешкии  Grinning Hug
Лелеее,как можах да го прочета това  ooooh! ooooh! ooooh!
Имай милост моля теееее  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз съм само на вода и вече имам чувството че съм варел с вода.Както и да мръдан ми климбука коремчето  Joy Joy Joy Joy

# 112

Аз след сутрешното кафе съм на един фреш от портокал и доста вода, даже пия сода... Simple Smile някак си си чувствам с нея по-пълен стомаха, вероятно от газираното

# 113
  • Мнения: 72
и аз ще се отчета...карам на плодчета вчера бях на ябълки днес съм на черешкии  Grinning Hug
Лелеее,как можах да го прочета това  ooooh! ooooh! ooooh!
Имай милост моля теееее  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз съм само на вода и вече имам чувството че съм варел с вода.Както и да мръдан ми климбука коремчето  Joy Joy Joy Joy
не разбрах какво имаш впредвид   и кое е  смешното  би ли обяснила моля те

# 114
  • Мнения: 5 001
Ами нищо лошо  Hug ,просто ми е смешно,че ми климбука корема от водата и изведнъж прочетох как си си хапнала черешки и ми стана едноооо  ooooh! прималяло...Само плодове и зеленчуци са ми в главата сега....Та за това ми стана смешно....Не се засягай моля те     bouquet

# 115
  • Мнения: 72
Ами нищо лошо  Hug ,просто ми е смешно,че ми климбука корема от водата и изведнъж прочетох как си си хапнала черешки и ми стана едноооо  ooooh! прималяло...Само плодове и зеленчуци са ми в главата сега....Та за това ми стана смешно....Не се засягай моля те     bouquet
не се  засягам  Heart Eyes  bouquet    като говоримм за коремчетаа  и моят се изду от черешките  Laughing

# 116
И аз да запиша днешния хубав ден! Издържах и продължавам, ще хапна зеленчук на пара утре на обяд. Добре съм. Сутринта 2 кафета, после много чай, 2 фреша и това е всичко....Обаче излязох с дъщеря ми предвидливо сутринта..цял ден по разходки, върнахме се в 21ч. и глад никакъв не усетих...това беше и идеята де  Joy
Страхотни сте всички вие мили лунички! Желая ви утре усмивки от много минуси пред кантара!  Hug

# 117
  • Мнения: 249
sisimoni  честито взет изпит  Hug  bouquet само на тази диета ли си и колко време ви отне да свалиш кг които си свалила ?

# 118
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте лунички  Hug
Аз днес прегреших малко и много ме е срам  Embarassed Така се надявах да сваля повече в тази фаза, а не издържах  ooooh! Но все пак ще видя утре резултата и ще пиша.  Tired
sisimoni, честито взет изпит!   bouquet  Hug

# 119

И аз издържах, вчера и днес на по едно кафе и един фреш от портокал, освен водата вчера пийнах и малко студен чай, около половин чаша Simple Smile
Сега се разходих 40 минутки пеша и сега ще лягам. Дано утре всички сме щастливи и доволни от себе си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт