Лунна диета-18.06,20:30ч.

  • 8 707
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 737
Абе не знам как е при вас,но аз тази сутрин като се претеглих кантара отчете -700гр още,което си е направо супер за 2 дена лунуване newsm68

# 151
  • Мнения: 73
Здравейте !Мен ме покоси гнойна ангина ,чувствам се ужасно иначе кантара сочи 57,500.Но да си призная вече ми е трудно и вода да пия.Не съм само на тази диета от 10май спрях хляба ,тестено и сладкото и от 66кг сега съм 58.Ще се чуем на следващото лунуване Hug

# 152
  • Мнения: 2 910
sisimoni, това е страхотен резултат- 8кг. Надявам се и аз на такъв добър, че докато стигна до моите 48, с които се чувствам добре, доста зор ще видя Shocked Аз не смея да се хваля, но май стопих още 1 кг. и станах 63 Laughing Вчера цял ден карах на малко любеничка и кайсии, а вечерта хапнах малко ядене с 1/2 филия хляб, защото така отведнъж не мога да спра всичко и ще пробвам и другата диета на Бойкинова.
Ти се оправяй бързо Hug

# 153
  • Мнения: 72

хайде лунички  чаоо
до следващото лунуване ( което също е за отслабване а не за запазване на кг ) -http://www.astrohoroscope.info/moon.htm
 много минусчета

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 15:43 от Лили-Miki

# 154
  • Мнения: 72
искам  да се оплача   Weary Weary newsm45     кантарчето по време на 3-дневното плодуване ми показа 58.5  а сега след един ( в които съм яла нормално така да се каже но без  "дебелеещи храни" и без да прекалявам)  ми показва 59.5  Shocked

 може би съм в период на застой ....по мойте  предвижданя да свалям по 1 кг на седмица вече трябваше да съм поне 57.5-56.5  ....... много се ядосвам  защото  целта ми ( за сега ) е 57  smile3511

# 155
  • Мнения: 4 193
Момичета,кой иска да направи новата тема? Mr. Green Аз ще съм на село и няма да мога.

# 156
  • Мнения: 5 001
Момичета,кой иска да направи новата тема? Mr. Green Аз ще съм на село и няма да мога.
Ами що не я пуснеш отсега?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 157
  • Мнения: 4 193
Момичета,кой иска да направи новата тема? Mr. Green Аз ще съм на село и няма да мога.
Ами що не я пуснеш отсега?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=307858.0
 smile3503

# 158
  • Мнения: 1 092
TheNMaster, дано е така Praynig , че с тези остатъци от бременността искам да съм постоянно в минуси. Още 16кг.от общо 35 имам да свалям Rolling Eyes
Yogurina, благодаря   bouquet Диетата ми се вижда приемлива за мен и мисля да я пробвам, но имам някои допълнителни въпроси, има ли отделна тема за нея, от която да си отговоря на тях?

диетата се казва "Страхотна" и действа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт