КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -29

  • 18 742
  • 591
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 16 070
Добър ден и по-добра седмица на всички.
В почивните дни само четох, не съм писала. Нека новата седмица да бъде по-весела, болните да се оправят. Сигурна съм, че всичко ще е наред. Просто предварително чувствам нещата. Като помисля или кажа нещо и то вземе, че стане.  Детето на братовчеда като беше в Пирогов така, всички го бяха отписали, само аз казвах - ще се оправи, така и стана, сега си е в къщи, учи се да прохожда наново.
Ани си взе последния изпит в петък, сега чакаме дипломата и търсим работа.
Марси, има тема за лунната при др. диети и там е часа. Май на 26,06 от обяд беше, но не съм сигурна.
Мастерче, в петък вечер ти писах нещо - дано не се разсърдиш. То от сълзи и рев смисъл няма.

# 556
  • София
  • Мнения: 1 744
    Дидка,стискам палци за Мими,дано няма нищо!Аз не обичам децата да пипат животни и от както се роди внучката интернирах котарака в бараката.Снахата още не ми е простила.Но знам такива случаи за болести от животни,привидно здрави,че косата ми настръхва...

# 557
  • Мнения: 5 001

Мастерче, в петък вечер ти писах нещо - дано не се разсърдиш. То от сълзи и рев смисъл няма.
Не се сърдя,то и няма за какво...  Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Айдеее,който иска да се включва в Лунната диетка.Тя ще е в четвъртък от следобяд.Нали имаше желаещи  newsm78 ...

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 12:36 от TheNMaster

# 558
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета - кокичета!   bouquet
Само набързо да кажа: Peace
Миша сутринта влязоха в болницата и утре ще оперират Вики.  Praynig Praynig Praynig
Следобяд ще ходи Зичето при тях и ще дадем повече инфо.
Иначе Вики е спокойна и подготвена за операцията. Снощи до късно играха с Краско на двора. Весела е и дай Боже да мине всичко , че много им се събра.  Praynig
По-късно ще дадем подробности.  Peace

Поздрави на всички от Миша , Зиче и мен.  Hug Heart Eyes Hug
Лек и хубав ден.  Hug

# 559
  • Мнения: 1 558
Танита, да - от Варна съм.
Но на плаж не обичам да ходя. Хората са казали - кой каквото няма  - това иска, а каквото има  - не го оценява. Та от няколко години не съм стъпвала на плаж.
Аз съм малко тъжна, защото дойде време да стягаме пак мъжа ми да заминава - на рейс.
Толкова години - не можах да свикна да го изпращам без да тъгувам.
Четири  месеца си беше тук, ще трябва вече да потегля.

# 560
  • Мнения: 5 001
Еееей Жабче,да си жива и здрава а информацията.Ще стискаме палци.Целувки на всички там..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Добчееее  Hug Hug Hug още една съгражданка (нали и аз съм от Варна...)

# 561
  • Мнения: 1 558
Жабче, поздрави на Миши и Зиче - и дано операцията да е лека и успешна  Praynig

# 562
  • Мнения: 77
         Диди, благодаря! Дано да се оправят децата!И край на премеждията!!!
 
        Жабче, ха така! Давай информация, че всички ги мислим и се молим бързо да минава!

        Доби, къде живееш във Варна? Мъжът ти към БМФ ли пътува?

       

# 563
  • София
  • Мнения: 1 744
   Хайде да мине леко и успешно операцията и да повлечеме крак за оправяне на всички болести и лошотии!

# 564
  • Мнения: 1 558
В Младост съм, а мъжо е към БМФ

# 565
  • Мнения: 7 397
                 Жабче,чудесни новинки! Hug Стискаме палци на Вики за успешна операция и много поздрави на Зиче и Миши.
                 Яге, у нас винаги е имало някакво животинче  Embarassed обикновено куче.Малката ми щерка мъкнеше от улицата де що види и до сега обича животните.Ваксинирани са ,хапове са пили и са здравички.Тук обаче не се знае къде се е одраскала Мими.Според истериците / зет и дъщеря/  зайчето я е ухапало.А то е душица.Ето го.
http://images10.snimka.bg/001183173-big.jpg  Тук Ран е колкото Неда ! И зайчето никога не е хапало колкото и да са го мачкали.Тежи 1 кг и 300 грама.Два дни стои драскотината и ни звук,ни стон от "загрижените" и изведнъж истерия.Те големите ми са такива винаги от мухата се прави слон. Sick
                 Мастърче,аз си имам персонална лунна диета. Mr. Green Името и е Неда. Laughing Ето и сега пиша и дописвам защото тя е грабнала една порцеланова купа по-голяма от нея и яде супа топчета /само топчетата/ и мъкне кастрона наляво и дясно умирам от ужас да не го счупи и да не се нареже,ама не я дава.И при това съм я хранила преди 5 минути.Омете всичко от детската кухня.Ето вече е на облегалката на дивана и скача върху него.Да тичаш след нея си е едно малко приключение и страхотна диета.За 10 дни съм - 2 кг при това ям колкото нея т.с. непрекъснато  Embarassed Сега разказва играта на телефона ми.  Бе то не се спира и аз съм вече вир вода да тичам по нея. #Cussing out

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 14:03 от Didia

# 566
  • Мнения: 3 036
Привет дружина,
Дано като е нова седмица да тръгне и на добро и всички деца и болнички,бързо да се оправят и всичко да мине бързо и безболезнено.
При нас денят мина повече от кофти .
Между училищния център т.е. трудовото и сега пренасяхме стругове,железни бюра,столове и маси.
Смъкнах поне 5 кила и развих мускули на щангист.
Да не говорим че почти се скарахме за точкуването.

# 567
  • Мнения: 23
Дидиа, намерила си ти най-добрата диета! Браво!
Деси, измъкна се от диетите, хитруша! Пък си и заякнала! Laughing Дотук доброто - съжалявам за неприятната атмосфера при вас!
Докараха хората да се карат с техните глупости! А как е американката? Отдавна не си споделяла!

# 568
  • Мнения: 5 001
Танче,разчисти си пощенската кутия(пълна ти е),че не мога да ти пращам ЛС.....Е,Диде ти с тая персонална диета-Неда си с привилегии...Аз като си нямам лудетина и затова карам Лунната.... Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 14:38 от TheNMaster

# 569
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Деси,те министрите са на финала на целта-
първо настроиха общество и родители срещу учителите,
а сега така направиха да си късате главите по между.
Седянката е разтурена вече и то напълно.

Общи условия

Активация на акаунт