АВГУСТ вече наближава, мама по-нетърпелива става

  • 13 057
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 10
Леле какъв сън съм му дръпнала. Не знам за килограмите, ама стрийте не ме подминаха....дупето ми цялото е в лилави черти....ще има лазерна намеса май....Simple Smileусещам. Аз съм 72 при височина 173см. Абе като че ли корема ми много порасна послдните 2 сдмици, щом не мога сама да си вържа маратонкитеее...мъжа ми ги връзва. Трагична гледка...ама какво да правиш...хайде да ставам, че ще излизам. Офф мързеел

# 226
  • Мнения: 1 266
Граци, аз съм същите габарити и имам същия проблем със сандалите. Обувки без връзки/катарами му е майката Simple Smile

# 227
  • Мнения: 10
Граци, аз съм същите габарити и имам същия проблем със сандалите. Обувки без връзки/катарами му е майката Simple Smile
леле, аз си купих сандали дето само скачаш в тях, ама като вали и като беше по хладничко сутрин в 7:15 миналата седмица и нямаше как. Баща ми ме водеше на разходки рано сутрин. няма такъв кеф Simple Smile

# 228
  • София
  • Мнения: 5 741
Не се стряскайте с тези килца Crazy
Аз съм 1,60 см, и бях 52 кг. вечерта като тръгнах да раждм първата ми работа беше да се метна на кантара въпреки болките Mr. Green и иии....  70  hahaha
На 3 ия ден след като родих бях минус 13, а сега   съм си на килцата Party

Грациана,стрии имах и имам на корема още от 4 месец Twisted Evil,а мазане падна яко с кво ли не скъпо,евтино дори и мас и никакъв ефект Crossing Arms до кожа си е!
Като родя още един път живот и здраве ще му мисля какво ще ги правя Crazy има начини! Flutter

# 229
  • Мнения: 2 376
На мен за килца не ми се говори... Аз стартирах доста пухкава. Здраве да е.

Хванах колежката да се обажда на паяка да ми дига колата от паркинга. Не разбрали, че е моя.  ooooh!  #Cussing out
Такъв скандал заформих  Crossing Arms

А за пушачите дето мрънках вчера и аз съм била пушачка над 15 години и то от най-заклетите. Ама веднъж не съм запалила цигара пред непушач без да го питам. Какво остава за бременна.
Днес никой не е пушил в стаята  Crazy Шефът ги разхвърля като му казах, че може да се наложи поизляза по-раничко в болничен.  Blush
Обаче пак ми е задушно и това си е  newsm78 .

# 230
  • Мнения: 990
Спокойно момичета, по-голям слон от мен едва ли някой ще е на финала, качвам ги тези кг със скоростта на светлината  Mr. Green
Вече съм 83 кг  на 167 см височина Embarassed Ако не ударя 100 до 20 август...  Shocked

А първия път качих 11 и хич не ми беше трудно да сваля после.

# 231
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен! Да се отчета от прегледа вчера. Бебока вече е тежък 2129гр. но не можа да ни даде диск т. к. каза че е много голям, всичко му е в средата на нормите smile3501. Таткото е щастлив водихме и каката ама тя май нищо не разбра, но поне пази тишина  thumbsup
Другата седмица съм за кръв и урина последния път Хем. ми беше 101 дано след 10 дни малтофер да е по- висок.
Гледам че обсъждате темата за забелването... Това е моята болна тема Weary имам чувството че това е нещо с което няма да се справя направо изпитвам ужас newsm12 Имам момиче и мисля че доста по- лесно се гледа а от момче ме е толкова страх, но трябва да се справя де  нямам друг избор.
Целувки на всички  love001

# 232
  • Мнения: 225
Ето на Цвети бебето е 2129 гр. с една седмица е пред мен, а моето като е 1900 - 2000 гр. било вървяло едро бебето  Crossing Arms - и мозъка ви не върви как требе ама аз нищо не казвам, нали Laughing майтап.

Как сте момичета, кокичета. Днес със сестрьонка ходихме до Пигиса и взех някои нещица още. Попитах за шишетата - стъклени нямаше никакви, само едно, две малки на Нук. А продавачката каза, че с тая параноя една седмица ги побъркали. Че досега децата са цокали и пили от златни шишета, та ние сега ще откриваме топлата вода. Айде вика стига с тия глупости Crazy Е са какво - викам аз имам цял комплект на Чико шишета, кривото плюс три малки плюс биберони за тях резерви, плюс залъгалка и т.н., но с №7 в триъгълника и мислех да не ги ползвам, но тя каза, че щом са на Чико да си ги ползвам, все пак било Чико Crazy оф иди разбери дет се вика. Ще взема едно стъклено да имам зор заман, пък ще видим как дойде - ега кърмим Blush
Приятна вечер засега от мен, че правя вечеря, която може и да не става за ядене, ако още малко оседя пред компа Crazy

# 233
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте, милички Hug

Аз да ви се оплача.. днес ми потече нещо воднисто и не беше толкова малко като преди. Чак по краката имах мокро #Crazy Имам ужасни контракции от няколко дена и то по няколко пъти на ден Thinking Иначе всичко друго е наред.. бебчо си рита доволно и мята крачета и ръчички мама да ги гали Heart Eyes
За забелването съм чела доста след като попаднах на една тема за това. Мисля да забелвам по-малко както съветват повечето педиатри. С две думи ще направя каквото мога, за да не се стига до хирург Peace
Утре ще ходя на преглед и ще се оплача едно хубаво на доки и евентуално ако може да провери дали нямам разкритие,  че с тея контракции е някакъв ужас Sick

На мамите, които имат някакви неразположения желая бързо всичко да минава и да срискат още малко Hug
Аз вече нямам търпение с мъжо да се изнесем, да почнем да се приготвяме за бебчо и после да си го гушкам Heart Eyes

Днеск си взех изпита по философия, надявам се да съм си взела и вчерашния - по математика Wink Тези, които не взех мога да си ги взема юли на поправителната сесия, така че се надявам да не ми остане нищо за септември, че тогава така или иначе ще си имам други и по-важни грижи Peace

# 234
  • Мнения: 12
Bobi,mamaGalka 23 Hug споко бе момичета,това с венците е на хормонална основа,всичко отшумява след като бебето се появи!И не мислета,че ще ви се развалят зъбите докато кърмите-казвам го веднъж като специалист и втори път като кърмачка със страшно дълъг стаж от 2г,3мес.Кариеси въобще не ми се появиха-ако се спазва подходящ хрнителен режим и се консумира допълнително по една чаша кисело мляко дневно+останалите богати на калции храни като суров сусамов тахан напр.,всичко е ОК Simple Smile

# 235
  • Мнения: 702
Като сте започнали с килограмите аз съм 75кг  на 168см височина, а като си помисля,че когато отидох да раждам Ивайла бях 70,а а си мислих,че лятото няма да кача много заради жегата!

# 236
  • Мнения: 92
Като сте започнали с килограмите да се отчета и аз.В момента съм 66,с ръст 163.Тегля се постоянно и този месец не съм качила нищо.Или свалям от жегите(нямам и особен апетит) и качва беба или не качва и е в застой newsm78.Ще хвана 70тя,няма начин.До тук 12 Embarassed

Да се оплача и от ниско кръвно.2 -3 дни  ми глъхтят ушите и си чувам говора и дъха в тях Rolling Eyes.Хич не  приятно.Постоянно ми го мери майка и е 80 на 60.Акушерката каза че е от жегата,от ниския хемоглобин и ниската кръвна захар(много е паднала напоследък).Ядоса ме  и един компетентен лекар ,който ми заяви че ако не съм качила хемоглобина  и захарта като си вляза в месеца не вярвал да ме оставят да родя нормално #2gunfire,че какво пречат те.... newsm78 newsm78.
В понеделник се връща лекаря ми от отпуска,дано не се изрази и той така Praynig.Не искам да ме режат #Crazy

Коте според теб така ли е ?Я се яви да ме успокоиш малко Laughing

# 237
  • Мнения: 225
Аз съм 80 кг. Embarassed вече, но си понапълнях преди да забременея - имам си едно 5 килца отгоре отпреди това. Забременях 65 Embarassed, а винаги съм била 58-60 мах. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed (висока съм 165 см.)

# 238
  • Мнения: 26
Оххх прибрахме се. Егати жегата, егати здръстванията, ужас  #Cussing out
И понеже мнооого огладнях, а и да не взема да позаслабна, минахме през Макдоналдса и се сещайте  newsm22  261uu А вчера като влязох в кабинета на доки, той само ме видя и се хвана за главата, вика : "Асееее ти закри вратата бре" Laughing

Диде какво му е голямото на твойто бебе, я не ги слушай. Тя и мойта госпожица е 2 килца вече, яаааа у лево на разбирачите Wink
А гледам и на габарити с тебе сме почти еднакви  Laughing Да не си ми някоя близначка случайно  ?  Mr. Green

Аз обаче бях мноооого слаботелесна, особено преди 2 години покрай едни лични събития, бях станала 41 кг. Направо грозна картинка. Добре, че мъжлето ме срещна и аз се поуспокоих и понапълнях, та сега стартирах от 50 кг.

# 239
  • Мнения: 31
От време на сравняваме килцата.Та да кажа и аз 64 съм на 167 височина и аз съм качила 12 но не Съм се притеснила.Ще ги свалим после само се моля на господ стрии да нямам и целулит мажа се по 3 пъти на ден като луда и дано не ми се появят.agramd благодаря ти за успокоението за венците съм се примирила пробвах какво ли не какви ли не води пасти нищо не помага Та  щом и ти го казваш ще чакам да родя и ще се старая да хапвам повече мляко да запазя зъбките.Но неприятното е че венеца точно отпред на предните два зъба отгоре ми се е подул и е червен и малко ме е срам като се усмихвам всеки ми го гледа.Даже ми се струва че зъбите ми се раздалечават лекичко мнго ме е страх да не стана с разтояние а и много кърви като ги мия но само от там.С нищо не можах да го оправя.Дано да се оправи

Общи условия

Активация на акаунт