Раирани кифлички с кашкавал

  • 32 301
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
marulka_s, като направиш пак, да почерпиш! Страхотни са на вид!  Hug

# 31
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ние в петък ще имаме гости и ще ги направя по оригиналната рецепта. А като са малко поизстинали дали кашкавалът вътре няма да стане твърд се чудя само  newsm78

# 32
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Страхотно изглеждат,в неделя ще ги пробвам .

# 33
Вчера ги направих и аз-и с кашкавал,и с локум-стават страхотни.Тази вечер ми се очертава да повторя.  bouquet за сполучливата рецепта.

# 34
  • Мнения: 6 060
На марулка изглеждат възхитително....и аз мисля в неделя да ги направя...

# 35
  • Мнения: 1 283
Марабу  bouquet
Правила съм питка по същия начин на оформяне, но вътре с колбас и кашкавал,като затворено калцоне. Браво, за малки кифлички не бях се сещала  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 2 658
Направих  ги този следобед. Чудни са и са лесни. Но не останаха за снимка, защото се ометоха и то най-вече от мен  Crazy Но скоро пак ще ги спретна и ще ги снимам. Аз много обичам такива солени неща.

# 37
  • Мнения: 7
А пък на мен тестото не ми втаса newsm78.Ама въобще!Използвах суха мая 6.2гр.Може би не трябваше да я разтварям в топло мляко,а да я сложа при брашното.Това не се ли прави само със свежа мая?Къде се оплесках?

# 38
  • София
  • Мнения: 9 906
Сухата мая аз поне никога не я разтварям,слагам я в брашното.
и аз днес ги правих,станаха чудни,а децата т улицата,заедно с моите госпожици,ги ометоха за отрицателно време.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 658
аз винаги я разтварям в хладко мляко или вода, не е това причината. Да не би да ти е изветряла маята? newsm78

# 40
  • Мнения: 1 184
И аз ги направих тази вечер.Идеята ми беше сутринта децата да закусят с тях,но за съжаление вече свършиха.Иначе бяха с бълг.кашкавал и кренвирш.Утре ще направя повторение.Рецептата е много сполучлива,благодаря!  bouquet

# 41
  • Мнения: 7
Маята е годна до юни 2009год.Не е от това.Сега пак ще ги почна пък да видим ThinkingА тестото много ли бухва след омесването?Усещам ги как ми се топят в устата

# 42
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Meрси, marabu за рецептата !   bouquet Страхотни станаха, отивам да правя друга доза, че останаха само 6 бр.  Laughing Половината направих с кашкавал, а другите - с локум. Само следващия път мисля да намаля солта .. newsm78

# 43
  • Мнения: 7
Marabu   bouquet Hug
Много са ефектни,и вкусни,и меки...и даже мъжлето ми го хареса!!!А той е махнаджия от класа Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 2 658
преди малко извадих от фурната вторият ми опит за тези кифлички, този път ги направих с балкански кашкавал и станаха още по-вкусни. Следващият път ще ги правя вече с Гауда. Станаха ми любими,лесни, вкусни и красиви. Този път ги снимах, преди да съм ги омела  Joy



Общи условия

Активация на акаунт