Отговори
# 255
  • sofia
  • Мнения: 482
Ах, Голдънчееее, днес излизшно гледах в списъка с рождениците още като влезох сутринта - не видях, сега след като ни информира, пак прегледах списъка - няма теее -  потайница!  Heart Eyes
Ами ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен! Желая ти здраве, дечицата много да те радват, а мъжа ти да те слушка и обича още повече!!!

# 256
  • Мнения: 387

Голдънче... Hug  честит рожден ден......дано всички твои желания се сбъднат ,много здраве и щастие

до после че мрънкаме и излизаме .....Целувки

# 257
  • Мнения: 1 671
Голдънче, честит рожден ден! Пожелавам ти да си много обичана, уважавана и глезена съпруга и майка! Бъди здрава и много усмихната!


Мемо, страхотни деца имаш!  Hug
За насекомите - нищо не ползвам и няма и да ползвам. У дома имаме мрежи, навън не съм забелязала да има толкова много комари.
За кръщенето - в петък говорихме с кума ни да кръсти Магдалена на 20 юли. Кумата ми се казва Илиана и много искаше да е на Илинден (иначе тя е кръстница на Блажко, затова сега кумът ни ще е кръстник на Маги). В понеделник отивам да запазя час в Св. Петка. Тази седмица трябва да посетя и едно симпатично заведение на съседната уличка и да питам организират ли семейни празници, защото няма да се прецакам пак да го правя у дома.
Вчера бяхме на вилата с родителите ми, свекърите и ние с децата. Има още много работа по нея, докато може да се ходи за по-дълго. Но дворът е великолепен - дървета и тревичка (1100кв.м), Блажката търча, скача, голям кеф беше. Догодина ще искам съвети от Чара и Evil и се захващам малко да го облагородя. Дадох на Благун един голям леген и му изсипах 2 торби пясък - глас не му се чу 2 часа! Бях го съблякла и голичък и босичък - толкова беше щастлив. Маги също кротуваше. Почти не спа, но си лежеше мирно в количката.
По този повод - Маги вече е захранена.  Embarassed Вчера докато се усетя и двете баби й набутаха в устата едно парче домат!  Twisted EvilТя си го изсмука, баж с люспата и семките. Е това е, аз се канех с картофче да започна, лека полека, май няма да ми се получи. После й дадоха да си посмуче пъпеш, че гледала гладно и тя наистина го смука като биберон. Накрая и аз й откъснах 2 черешки от дървото, че тези там поне не са пръскани. Та така, за половин ден наруших всичките правила на захранването. Магдаленка обаче си е добре и може би при това положение ще започвам от началото на юли с пюренца и плодове и зеленчуци.
Иначе тази нощ и двете деца спаха като заклани. Трябва по-често да ги водя там, пък и е на 40 км. от София, не е толкова далече.
Блажко спи, аз изчистих къщата, само ми остава да простра, ама това като се събуди. Сега отивам да се хоризонтирам при децата.

# 258
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мили мами! Голдънче много здраве , щастие и любов ти желая по случай рожденния ти ден!!!!  bouquetАз не знам как се прикачват снимки затова не мога да ти сложа някоя хубава извини ме!Иначе ние вече хапваме зеленчуково пюре и оризова каша. Но пюрето от картофи и моркови и харесва повече. Голяма сладурана е да ми ежива издрава.Чао за сега!

# 259
  • Мнения: 419
                                                     


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГОЛДЪН!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЮБОВ, ЗДРАВЕ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ!

# 260
  • Мнения: 384
Голдънче, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и късмет! Сега е времето да демонстрирам на какво ме научи Алина, за което много, много й благодаря



Мемо, много са сладки кака и бебе! Пратих ти паролата

# 261
  • Мнения: 307
Голдънче,честит рожден ден!!!Бъди много обичана и уважавана майка и съпруга,пожелавам ти здраве,щастие,любов и късмет и двете ти слънца много да те радват!!!Весел празник!!!

Евелинка,браво на бабите,добре са я захранили Joy
Мемо,много са сладки дечицата ти Hug Heart Eyes
До после Hug

# 262
  • Мнения: 781
ГОЛДЪНЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
ЖЕЛАЯ ТИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ЗЕМЯТА
baloni
За кръщенката и на мен (както на Мирка) отдавна ми се иска да го кръстим на 15.08, знам че в деня в който се кръщава детенце си взима съответния светец за пазител от там насетне, иска ми се това да бъде Света Богородичка за моя син.
Живи здраве да дойде това време Party
Днес замених вече олиото с което го мажех след баня с мляко пак на Бюбхен, аз съм им голям фен Peace, не харесах единствено двуфазното олио за което говорихте. Лично аз съм в пъти по доволна от Wasch Gel, който е от глава до пети.

# 263
  • София
  • Мнения: 137
Голдън, Честит Рожден Ден, душата Hug Hug Hug  bouquet!!!

От здраве да не се отървеш, щастието да е винаги с теб, а парите да не са проблем! Усмихната бъди до дълбоки старини, редом до деца и внуци, а защо не и правнуци!

За срещата: Пак да повторя- 11 ч., езерото Ариана при пързалките на Актавис. Ако някой няма координатите на никой, да свирка на лични да давам, че да се намираме после!

Алина, аз точно защото ще е толкова топло предпочитам да се намираме в парка, както вече казах "под дебели сенки на вековни дървета". Сутринта като тръгнете с рейса още няма да е толкова топло, а после може и да дочакаме там след 18ч. когато се преполага че жегата пада! Какато прецениш..на мен лично много ще ми липсвате! Hug

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 185
              ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА GOLDEN EYEFUL

                        ЗДРАВЕ , ЛЮБОВ И КЪСМЕТ

Позволявам си да предложа нещо. Как ви се струва идеята да се съберем следобед например към 5?
Действително е доста топло по обяд. За тези, които идват с градски транспорт също ми се струва по-удобно. Разбирам, че е трудно да се угоди на всеки и само предлагам.
Ние със Светльо ще наминем  за малко, но тъй като вече папаме пюре на обяд и след това сме готови направо за банята  Embarassed няма да останем дълго.  А и моят хубостник навън спи по 10 мин. останалото време изнася концерти. Tired
Отивам да се пробвам да сложа къщата в ред /това продължава вече трети ден  Wink/, за да може довечера да се разхвърля наволя  smile3540 Не знам вие как се справяте , но у нас цари перманентен хаос.  Whistling

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Голдънче,честит рожден ден!!!
Пожелавам всичкото здраве на земята на теб и семейството ти,а всичко друго се постига.

 newsm59 newsm38 Tada  bigdance2 newsm18 hbday

Най-накрая и аз схванах как да предоставям хубавите торти Blush

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 16:57 от Mirkam

# 266
  • София
  • Мнения: 137
...
Позволявам си да предложа нещо. Как ви се струва идеята да се съберем следобед например към 5?
Действително е доста топло по обяд. За тези, които идват с градски транспорт също ми се струва по-удобно. Разбирам, че е трудно да се угоди на всеки и само предлагам.
...
Аз със сигурност ще изляза от сутринта, но ще ви дочакам в 5, ако прецените, че така ви е по-удобно. Кофти е обаче да решаваме да сменяме всичко в последния момент, защото ще станат недоразумения. Кой ще разбере да дойде в 11, друг ще разбере в 5. Както и да е. Изкажете се всички и ще вземем предвид мнозинството!

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 185
Изкажете се всички и ще вземем предвид мнозинството!
Peace
НИЕ ЩЕ ДОЙДЕМ И В 11. НЯМА ДА ПРОПУСНЕМ. СРАВНИТЕЛНО БЛИЗО МИ Е. ПРОСТО МИ ХРУМНА ДАЛИ НЕ Е ПО-УДОБНО ЗА ПОВЕЧЕ ХОРА. ВЯРНО, ЧЕ МАЛКО КЪСНО СЕ ПРИСЕТИХ  newsm78

# 268
  • Мнения: 336
Голдънче, ЧРД!



# 269
  • Мнения: 663
Голдънче, честит рожден ден! Много щастие, любов и здраве!

Общи условия

Активация на акаунт